IDEA Bank

Emeryt468 / 80.48.48.* / 2013-12-30 22:06
Z żałożoną lokatą wcisneli mi udziały w ubezpieczeniu nie informując że to działa jak bym zainwestował na giełdzie i na okres 10 lat po pół roku okazuje sie że na udziałach straciłem 50% zainwestowanych pięniędzy no ale to jeszce nic do tej inwestycji Zaproponowali lokatę na 5% na pół roku po tym terminie odnowiłem lokatę na następne pół roku na 4,25%
W pazdzierniku zadzwonił gość z banku ze proponuje lokatę na 3,6% otrzymał odpowiedz że tą lokatę założe jak minie w grudniu bieżąca lokata w grudnio 2013 roku likwiduje lokatę i okazuje sie ze bez mojej zgody zmieniono lokatę w pazdzierniku i za zerwanie umowy w grudniu potrącono 200 zł oraz nie otrzymałem odsetek za lokatę odnowioną na 4,25% na następne pół roku Jakiś uprzejmy opiekun obiecuje ze otrzymam te odsetki w co wcalę nie wierzę DLATEGO OSTREGAM WSZYSTKICH EMERYTÓW PRZED IDEA bank NIE DAJCIE SIE NACIĄGNĄĆ TAK JAK JA NA LOKOWANIE W UBEZPIECZENIU OPEN LIFE BO NIEWIEM CZY DOŻYJE TYCH 10-CIU LAT I MANIPULOWANIE LOKATAMI
Wyświetlaj:
kijek1030 / 5.172.238.* / 2017-01-14 07:53
Omijać ten bank.
monitorrek / 37.248.158.* / 2017-04-27 20:14

Omijać ten bank.


A może by tak jakieś konkrety? Nie wiem jak inni, ale ja tak na słowo nie wierze.
zniesmaczony / 80.238.106.* / 2014-10-02 15:05
No cóż, osobiście też czuję się oszukany przez Idea Bank.
Za wcześniejszą spłatę pobierają 5% kary od pożyczonego kapitału, wciskają ubezpieczenie które w wyjątkowych sytuacjach może dotyczyć tylko osób zatrudnionych na umowę o pracę, wprowadzają w błąd klienta co do kwoty wcześniejszej spłaty.

Ogólnie jestem wyjątkowo niezadowolony z tego jak traktują klienta i zamykam konto w tym banku.
jan 333 / 109.241.33.* / 2014-03-10 19:45
Uciekajcie jak tylko możecie z tego BANKU IDEA, zostaniecie wprowadzeni w błąd, nie powiedzą o istotnych warunkach, zatają to i jesteście utopieni, nie wierzcie tym pseudodaradcom to jedna wielka ŚCIEMA - lepiej swoje pieniądze trzymajcie z daleka od nich, będą bezpieczne, ja jestem też nieźle w plecy ODRADZAM jak tylko możecie to z daleka
bankster2 / 94.251.158.* / 2014-01-05 14:57
10-letnie ubezpieczenie Open Life - no tak jest to przykład wyjątkowo złego pomysłu na inwestycje (nie będę tego rozwijał bo chodzi o aktywa bazowe po prostu) a nie żadne oszustwo. Niestety inwestycja ma to do siebie z definicji że jej wynik jest z góry nie znany. Ochrona kapitału zaś wymaga spełnienia warunku dotrzymania do końca (co i tak byłoby niewystarczające przy tak długim horyzoncie). Słaby program a nie oszustwo drodzy fraglesi :) W/w producent ma faktycznie lepsze rozwiązania, ale klient wybiera :)
Awis / 89.229.172.* / 2014-01-06 22:54
Nie wypowiadaj się gdy jesteś pracownikiem tego banku.Jak może emeryt lokować oszczędności na 10 letni okres.Pracownik banku wcisnął kit klientowi po to by otrzymać premię.
Chciałbym zapytać czy klient przed złożeniem podpisu został dobrze poinformowany o warunkach umowy i uprzedzony o stratach jakie go mogą spotkać.Podobne oszustwa występowały w Getin Banku.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: