Forum Forum inwestycyjneFundusze

Idea Premium - fundusz w likwidacji

Idea Premium - fundusz w likwidacji

Jaacek / 95.175.14.* / 2017-01-19 18:13
Miałem pieniądze ulokowane w jednostkach funduszu który został postawiony w stan likwidacji Aegon Idea Premium. Od tego momentu nie mogę zbyć jednostek uczestnictwa a jedynie jestem informowany o nowych wycenach wartości jednostki przez likwidatora. Ta wartość systematycznie spada i obecnie wynosi 0,51pln (w momencie otwarcia likwidacji wartość jednostki wynosiła ok. 180pln).
.
Chciałbym pociągnąć do odpowiedzialności osoby/instytucje współwinne tego, że wpłacane środki nie były lokowane zgodnie ze statutem funduszu (na zdrowy rozum: środki musiały być defraudowane skoro jednostki uczestnictwa nie mają żadnego pokrycia, zwłaszcza że fundusz w polityce inwestycyjnej miał "bezpieczny" profil).
.
Chętnie poznam inne osoby w tej samej sytuacji co ja oraz osoby zajmujące się prawem zainteresowane reprezentowaniem.
Wyświetlaj:
Baibin / 5.173.92.* / 2019-08-12 13:36
Panie Jacku, jestem ciekawa jak zakończyła się Pana sprawa? Jestem w takiej samej sytuacji...Pozdrawiam.
Marcin Hałoń / 89.230.64.* / 2018-01-22 13:38
jeśli stracił Pan pieniądze w funduszu idea premium zapraszam do kontaktu marcin.halon@afortiholding.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy