Forum Forum finansoweKredyty

ile trzeba zarabiac by dostac kredyt mieszkaniowy?

ile trzeba zarabiac by dostac kredyt mieszkaniowy?

krzaczek / 2012-07-16 09:22
mam pytanie z zona chcemy sie starac o kredyt mieszkaniowy, nie wiemy jednak cyz do dostaniemy, chcialabym zapytac ile trzeba zarabiac aby go otrzymac, dzisiaj czytalem na pewnym portalu, ze trzeba zarabiac ok 4tys by moc dostac kredyt na 300tyz zl, czy to prawda?
Wyświetlaj:
kaska99 / 79.98.151.* / 2013-02-27 09:34
My z mężem staraliśmy się o kredyt mieszkaniowy własny kąt w PKO.Pani w banku powiedziała,że na dwie osoby trzeba mieć min.4tys.Kredyt wzieliśmy w ratach malejących.Część kredytu przeznaczyliśmy na wykończenie mieszkanka:)
ania fikoł / 89.75.72.* / 2013-02-26 19:12
ja kupują mieszkanie za 300 000 z oferty znalezionej na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10 dostałam w prezenie doradcę dzięki któremu przy zarobkach oko 3 500 dostałam kredyt sama.
Jacek11 / 89.71.12.* / 2012-11-19 15:13
Witam,
tutaj, na formum publicznym nie dostaniesz ofert banków. Najlepiej wejść zapytać kilka banków po kolei i porównać sobie oferty.
Myśmy wyszukali stronę www.bankpolski.pl , na której można złożyć jedno zapytanie takie jak Twoje i dostać oferty od wszystkich banków w Polsce.
Formularz mają pod adresem www.formularz.bankpolski.pl
Działa o tyle dobrze, że faktycznie za jednym razem dostajesz ofertę od wszystkich (którzy oczywiście chcą Ci udzielić kredytu :) i można sobie porównać.
Oczywiście nie trzeba brać żadnego kredytu jak warunki nie pasują.

Myśmy brali kredyt na podobną kwotę, bo 420 tys w Gdańsku (rynek wtórny) i w końcu wybraliśmy Credit Agricole ale to było 10 mies temu... nie wiem, czy ciągle mają dobre warunki.
Pozdrawiam i powodzenia :)
Martinos23 / 46.112.15.* / 2012-07-18 10:26
Wlasnie 30 minut temu bylem w ZUS w Gdańsku na Starowce to co widzialem przeraziło mnie 4 osoby na krzyz i nagle trzy pracownice jedna w krótkich spodenkach z rudzilcem na głowie stoją przy maszynie wydającej numerki i mowią do siebie trzeba podnieść ilość klientów ty drukuj tych wiesz emerytów ja wezme zasiłki dodrukowaly nieiwm ile ale to nagralem na telefonie i w poniedziałek wrzuce na YOU TUBE jak one gadały beka bedzie naprawde powinni roznieść ten ZUS tam same darmozjady
....
alantka / 2012-07-17 10:56 / Bywalec forum
nie wiem czy na waszym miejscu odwazylbym sie wziac kredyt...bardzo malo zostanie Wam na zycie...a co w przypadku jak np stracicie prace...? to wogole masakra...
anty dałn / 31.183.13.* / 2013-07-14 01:53
dałniaro naucz sie pisac poprawnie.
song / 88.156.15.* / 2012-07-16 21:21
Przy łącznych zarobkach ok. 4 tys. nie wiem, czy dostaniesz 300 tys. Najlepiej iść do banku i zapytać. 300 tyś. to rata kredytu około 2000 pln, do tego czynsz, życie itd. Dacie radę, może i tak? Dobrze wszystko przeliczcie. Mimo wszystko, życzę powodzenia. Sam kiedyś borykałem się z takim problem. Teraz żałuję, że nie wziąłem większego kredytu na większe mieszkanie. No, ale mi zarobki w 5 lat wzrosły 3-krotnie. Pozdrawiam.
nejdan / 2012-07-16 10:58 / Bywalec forum
ale chodzi o to, ze w sumie razem trzeba tyle zarabiac? czy kazdy z malzonkow osobno? masakra...kto tyle w Polsce zarabia...lepiej chyba wynajmowac mieszkanie niz kupowac
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: