Forum Forum inwestycyjneForex

Ile zarabiacie na Forex-ie ?

Ile zarabiacie na Forex-ie ?

Oszukany12 / 2012-06-05 13:01
Od dwóch miesięcy próbuję sie nauczyć gry na FOREX-ie ale jak na razie , wszystko na nic, największą kwotę jaką zarobiłem to z 50 zł!! Ile wam udało się zarobić najwięcej na Forexie?
Wyświetlaj:
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-08-28 20:07
Przypominam swoją pierwsza odpowiedź... przestrzegam... uaktualniam o pewną NIESTETY SMUTNĄ informację.. Mianowice jeden z moich znajomych który Grał - czyt. uprawiał hazard Zmarł kilka tyg. temu na Raka Żołądka..

A co do pytania w temacie przypominam moją odpowiedź.. :

A ktoś zarabia? Jeśli mogę doradzić OMIJAJCE FOREXA WIELKIM ŁUKIEM!!! Interesuje się giełdą GPW i Forexem od hmm 10 lat.. No GPW Fakt zarobiłem (polecam - nieco znajomości podstaw Analizy Technicznej, Podstaw zachowaniu Rynków i dyscypliny pozwoli w dłuższym czasie bezpiecznie zyskać) Tak samo potwierdzają to dane statystyczne żę przez okres 5 - 10 lat GPW przyniosłow zyski średnio roczne 10% powiedzmy.. Nie wnikając.. ale na Forexie jedynie co może Cię spotkać w dłuższym okresie to straty.. TAK czytałem wiele książek, TAK słuchałem wielu "DORADCÓW" którzy zajmowali się NIE Inwestowaniem tylko doradzaniem,TAK miałem znajomków którzy teoretycznie zarabiali na tym ale dzisiaj pracują na ETACIE i doradzają innym :D hehe, TAK sam inwestowałem.. ale SZYBKOŚĆ z jaką traci się tam gotówkę Ocuciła mnie Szybko i Dzięki Bogu.. Jak pisałem czytałem sporo książek na temat GPW i Forexa i co do forexa jest jedna prawda 99,9% ludzi na forexie traci swoje pieniądze. I jest to BEZ Dwóch ZDAŃ prawda.. czemu? Ano temu że jesteśmy jedynie mróweczkami które inwestuje tycie kwoty a Panowie tzw. Grube Ryby czyt. Banki i Fundusze kupując nagle 10 , 100 , 1000 mln jednostek chwiejąc rynkiem co powoduje że takie małe mróweczki jak my zostają wyrzucone z rynku ze stratą jaką sobie zadasz.. I nic tu nie dadzą tzw Teorie, Strategie, itd itp.. Jedyną sensowną książką która przeczytałem jest IGROK's Method to polecam jeśli ktoś chce się męczyć psychicznie i próbować "inwestować" o ile to można tak nazwać.. Bo bardziej pasuje uprawiać hazard.. Szczerz Ci się również Panów od biur maklerskich i platform transakcyjnych którzy wmówią wam wszystko abyś tylko grał jak najczęściej i jak najczęściej zasilał konto.. Nooo coż oni zarabiają z prowizji od transakcji :)
I wracając do tej pierwszej smutnej informacji pamiętajcie STRESS - to pierwszy morderca organizmu..
h1p / 89.64.41.* / 2018-09-22 07:33
Trzymać się zdala od fxpro, gdy zacząłem zarabiać (na szczęście na demo) dopisali mi kilkadziesiąt transakcji i wyzerowali konto. Po tygodniu usunęli historie. Demo nie jest po to by się sprawdzić na rynku, tylko aby broker wiedział kogo wpuścić na real.
polish trader / 80.146.228.* / 2019-03-29 08:25
heh. widac ze sie nie znasz.
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-09-25 20:52
Kolego
po prostu zmień brokera i życzę dalszych sukcesów
Sprawdzić tez nie zaszkodzi czy nie masz aktywnego automatycznego tradingu gdzieś tam coś o tym słyszałem
pozdrawiam
Uwazajcienanuch / 31.61.243.* / 2023-10-05 06:38
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-09-08 16:46
Kolego
Smutno ze Twój znajomy zmarł na raka żołądka ale czy oby powodem był Forex ? Nie sadzisz ze w korpo lub małych firmach ludzie maja mniejsze stresy ?
Piszesz o graniu o hazardzie ???
Dla mnie Forex to nie hazard ani zadna gra tylko handel polegający na zarabianiu przy zmianach cen par walutowych indeksow czy tez metalach szlachetnych ropie i innych artykułach.
Z gra czy juz tym bardziej hazardem rynki Forexu maja tyle wspólnego co kisiel z bita śmietaną
Piszesz tez ze interesujesz sie GPW i F od 10 lat i ze na ten temat przeczytałeś wiele ksiazek wiec prosze podaj kilka tytulow mysle ze z 3 podanych mam min 2 - od razu spale je na STOSIE ;)
Grube ryby kupują 10. 100. 1000 mln lotow hmm... to naprawdę musza byc GRUBE RYBY Wieloryby przy nich to szprotki hmmm kolejna bajka w Twoim artykule zastanowiłeś sie np 100mln LOT ile to jest ? przypominam ze rynek F wart jest dziennie ponad 5mld USD - to taka średnia.
Naprawdę myślisz ze te wszystkie GRUBE RYBY handlują przeciwko Kowalskiemu ktory kupił 10lotow ??? A co bys napisal jeśli twoja pozycja zarobiłaby np 100pipsow ? czy wtedy GRUBE RYBY handlują zeby Kowalzki mogl zarobic ??
Moim zdaniem piszesz te bzdury bo nie wyszlo Tobie na rynku F
Zawsze podkreślam jak ktoś nie ma czasu na Forex lub wiedza na poziomie tylko dostatecznym np po przeczytaniu kilku ksiazek - to niech sie za niego nie zabiera - bo straci tak jak Ty straciles
Nie chciałem Cie w swoim komentarzu urazić nie byl to mój cel
Pozdrawiam i zycze kolejnych udanych 10 proc na GPW
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-09-10 22:33
Ojjojoj.. Chyba kogoś uraziłem.. ? Od razu nadmienię że opuściłem Forex 5 late temu i mogłem coś pokręcić ale.. sprawdźmy.. Po kolei..

Nie sadzisz ze w korpo lub małych firmach ludzie maja mniejsze stresy ?
--- wiesz co akurat znam "troszkę" ludzi z korpo a moja siostra jest kierownikiem tych że ludzi.. A sam prowadzę drukarnie więc kolego dobrze wiem co to stres.. A jak się gra o realne DUŻE pieniądze to można szybko dostać "MAŁEGO STRESIKA"Oczywiście przyzna mi racje ten kto grał..

Piszesz o graniu o hazardzie ??? Dla mnie Forex to nie hazard ani żadna gra tylko handel polegający na zarabianiu przy zmianach cen par walutowych indeksow czy tez metalach szlachetnych ropie i innych artykułach
--- Tak !! bardzo dziękuje Ci za regułki i definicje z internetu.. Co dalej ?? Może pochwal się tutaj na forum -zdradź nam proszę kiedy jest "dobra" okazja do jak to mówisz HANDLU..

Z gra czy juz tym bardziej hazardem rynki Forexu maja tyle wspólnego co kisiel z bita śmietaną - kolego zdaje mi się że jeszcze chyba nigdy nie inwestowałeś sam...
--- No widzisz własnie inwestowałem sam a słuchałem Tych co to niby tak świetnie się na tym znają tylko sami nie grają .. oj sory Handlują..
Zapewne trudnisz się doradzaniem innym.. Jak to bywa.. Duża wiedza teoretyczna a praktycznie stoisz z boku i ZACHWALASZ JAK TY TO MÓWISZ.. HANDEL ..

Piszesz tez ze interesujesz sie GPW i F od 10 lat i ze na ten temat przeczytałeś wiele ksiazek wiec prosze podaj kilka tytulow mysle ze z 3 podanych mam min 2 - od razu spale je na STOSIE ;) może najistotniejsze:
- zawód inwestor giełdowy Aleksander Elder
- analiza techniczna rynków finansowy - john. j. murphy - Polecam
- Igrok Method -Polecam a to przy okazji może kolega nam powie tutaj wszystkim o czym jest ta pozycja.. ? Bo akurat uważam żę jest tutaj najwięcej prawdy jak pisałem w wcześniejszym komentarzu na forum.. ? W DWÓCH ZDANIACH POTRAFISZ KOLEGA POWIEDZIEĆ JAKA ZŁOTA METODA ZOSTAŁA OPISANA W TEJ KSIĄŻCE ??
- Inteligentny Inwestor B. Graham itd itp..

Grube ryby kupują 10. 100. 1000 mln lotow hmm... to naprawdę musza byc GRUBE RYBY Wieloryby przy nich to szprotki hmmm kolejna bajka w Twoim artykule zastanowiłeś sie np 100mln LOT ile to jest ? przypominam ze rynek F wart jest dziennie ponad 5mld USD - to taka średnia.
- A kolego drogi gdzie ja napisałem lotów ?? napisałem jednostek - a gdyby nawet lotów to ile lot jest wart ? 100,000 $ to kiedy już przy dzwigni 100% mając 1000$ fizycznej jednostki kupujesz 100,000 jednostek waluty..? Czy kolega w ogóle inwestował an Forexie czy tylko jesteś naganiaczem ?? i wklejasz definicje z neta
- tak 5mld może 5 bln kogo to obchodzi (jest to jak się domyślał kapitał klientów stały - czytaj realny) a teraz sobie kolega pomnoży to przez dźwignie i 100x albo 500x bo spotkałem się z brokerami którzy dają taka możliwość dźwigni.. i poda nam wszystkim sumę ile wirtualnych pieniędzy liczy FOREX.. Jest ktoś to w ogóle w stanie policzyć ?? Ja zdaje sobie sprawę że wśród laików zrobisz furorę mówiąc ile to rynek Forex jest wart i zapewne zdobędziesz chwile uwagi... :)

Naprawdę myślisz ze te wszystkie GRUBE RYBY handlują przeciwko Kowalskiemu ktory kupił 10lotow ??? A co bys napisal jeśli twoja pozycja zarobiłaby np 100pipsow ? czy wtedy GRUBE RYBY handlują zeby Kowalzki mogl zarobic ??
Moim zdaniem piszesz te bzdury bo nie wyszlo Tobie na rynku F
--- po raz kolejny kolega czyta bez zrozumienia TEKSTU.. Gdzie napisałem że jakieś grubę ryby chcę Ciebie czy Mnie zniszczyć ?? Nie grube ryby nie grają aby mnie czy kolegę zniszczyć.. Oni po prostu sobie kupują bo mają taki kaprys.. Ale że jest to ogromna kwota to STOP LOSS się uaktywnia u Takiego przeciętnego zjadacza chleba jak Ty i ja i kolejny loss zaliczony.. Co to w ogóle za dyskusja .. Kupował kolega w ogóle jakieś akcje? Spróbuj kupić sobie akcje jakieś mało popularnej spółki na GPW i wrzuć 100k i zobaczysz jak skoczy kurs.. To samo dzieje się z Forexem tylko kupującym jest przykładowo BANK.

Zawsze podkreślam jak ktoś nie ma czasu na Forex lub wiedza na poziomie tylko dostatecznym np po przeczytaniu kilku ksiazek - to niech sie za niego nie zabiera - bo straci tak jak Ty straciles
Nie chciałem Cie w swoim komentarzu urazić nie byl to mój cel
Pozdrawiam i zycze kolejnych udanych 10 proc na GPW

-- sporo Stary nie uraziłeś.. Duże jest tu mądrali którzy nawet nie spróbowali albo spróbowali kwotą 1000zł i zyskali 100 potem mówią że jest to HANDEL gdzie zarobisz jak nigdzie indziej....
To może pochwal się nam tu an Forum jakie stop losy kolega ustawia, jak często wchodzi w HANDEL :D, czy gra na wybicia? Czy korzysta z Analizy Technicznej czy może korzysta z Wiadomości.. ? Może jakieś Oscylatory ? Średnie trendu ? Noo pochwal się.. Bo ja w takim razie pochwale się dzisiaj dnia 9.10.2018 VIVID 24% na PÓŁNOC :) JAK MÓWIŁEM CZARNY KOŃ.. :) Pozdro
RadekP72 / 2018-09-14 20:24
Kolego

Witam ponownie jak widzisz w moim nicku jestem urodzony w 1972 roku - Najlepszy rocznik :}
Dzieciństwo spędzone bez smartfonów laptopów komputerów play-station smartaczow i innych gadżetów za to miałem piłkę rower spore grono rówieśników i podwórko na którym było zawsze pełno dzieciaków no i żadnej nadwagi :)

Ale do rzeczy
GPW pamiętam BOM przy notowaniach pierwszych spółek a chyba było ich 5 pamiętam komitety kolejkowe na zakupy z rynku pierwotnego sam w takich stałem pamiętam wałek na Banku Sląskim dogrywki o 16 czy tez 17 i zlecenia składane na papierze ale były to czasy wiecznej hossy :} A wykresy robiłem kredkami na bloku do rysowania :)
Wtedy zarabiałem na papierosach wódce i innych art w Berlinie Zach a zysk ładowałem w giełdę ot takie czasy ale chciałem być samodzielny a nie brać od rodziców.

Pamiętam tez pierwsza książkę Giełda krok po kroku... heh.. Dobre czasy
Publikacje na temat giełdy i foreksu powielaj się w dużym procencie zmienia się tylko autor i treść ale samo sedno jest takie same lub bardzo zbliżone tutaj chyba przyznasz mi racje.
Nie jestem HAZARDZISTA i proszę żebyś mnie tak nie nazywał.
Forexem zajmuje sie od ponad 6 lat a od ponad 4 lat mozna powiedzieć ze zawodowo choć nie jest to jedyne moje źródło utrzymania.
Tak przyznaje miewam dni czy tez tygodnie na stratach ale nigdy kwartału na stratach nie zanotowałem Tak jestem przyklejony do monitorów ale sprawia mi to przyjemność bo Forex może uzależnić jestem tego przykładem
Nie nie jestem doradcza i nie proponuje odpłatnej pomocy czy tez nie sprzedaje sygnałów nie pracuje tez w żadnej firmie brokerskiej i żadnej tez nie polecam. Możesz poczytać inne moje komentarze w tym temacie a juz kilka ich napisałem.

Przez 5 let Twojej nieobecności na tym rynku sie wiele zmieniło co chodzi o dźwignie mam 3 konta u różnych brokerów dwa na x 50 i jedno na x 30. Wiem tez ze coraz więcej brokerów oferuje gwarantowane SL

Na końcu swojego komentarz pytasz:
..To może pochwal się nam tu an Forum jakie stop losy kolega ustawia, jak często wchodzi w HANDEL :D, czy gra na wybicia? Czy korzysta z Analizy Technicznej czy może korzysta z Wiadomości.. ? Może jakieś Oscylatory ? Średnie trendu ?..

Jak często otwieram pozycje ? kilka do kilkunastu razy dziennie
Czy handluje na wybicia przy mojej strategi oczywiście ze NIE
Czy korzystam z analizy technicznej ? oczywiście ze analizuje głównie pod katem formacji
Czy korzystam z wiadomości ? Bez tego nie mogę sobie wyobrazić tradingu

Oscylatory - głównie stochastic według mnie jest dokładniejszy niż RSI
Średnie trendu no nie
średnie kroczące - TAK TAK TAK
A wiec moja GŁÓWNA strategia polega na średnich kroczących - prostych
Głównie w interwałach 10 15 i 30 min.
30 min sa moimi ulubionymi
Pozycje otwieram zawsze z trendem rzadko ale tak, tez przeciw trendowi zdarza mi się głównie przy większych mało uzasadnionych ruchach.
Dla mnie trend wyznacza średnia z min 12h lub 1D i min 60 okresów
na interwałach 10 i 15 min ustawiam 30-40 okresów na 30min 50-60 okresów
A wiec pozycje otwieram po przecięciu średniej zakładam SL bardzo wazki jak mnie wycina to mam mala stratę Po takim wycięciu delikatnie podnoszę ilość początkowa na tej samej parze czyli podejścia
1 - 1 lot 2- 1.2 lota 3- 1.45lota 4-1.7lota 5-2.1lota 6- 2.4 itd. jeżeli na otwartej pozycji rynek konsoliduje czyli porusza sie w kanale wtedy nie podnoszę ilości na pozycji bo wyciec jest zbyt wiele.
Kiedy świeczki idą w moim kierunku buduje piramidkę ale ZAWSZE I TYLKO NA ZYSKOWNYCH POZYCJACH wtedy tez nie zwiększam ilości LOTow a jest ona taka sama lub mniejsza od początkowej W takiej sytuacji SL zakładam w miejscu przy którym pierwsza pozycja jest zarobkowa
np otwarcie na 100 SL na 99.75 podejście do piramidki na 101 SL na 100.75 kolejne 102 SL 101.6 next 103 SL 102.45 to taki przykład. Zwróć uwagę ze SL zwiększam z każda dokupiona pozycja jeżeli wycina mi piramidkę na 4tej pozycji czyli 103 - 102.45 tj 0.55 straty ale do 3 pozycji to już 0.45zysk na 2 pozycji 1.55 a na pierwszej 2.55 zysku.
Oczywiście najwięcej zyskuje się na piramidce z kilkoma pozycjami im więcej tym lepiej. Jeden z moich rekordów to piramidka z kilkunastoma pozycjami Naprawdę był to BDB miesiąc bo pozycje utrzymywałem przez ponad 3 tygodnie.

Kiedy handluje nie odchodzę od monitorów do wc biegnę szybciej niż medaliści na olimpiadzie
Napisze to po raz kolejny:
Jeżeli ktoś nie ma czasu na FOREX TO NIE HANDLUJCIE - taka moja dobra rada albo róbcie to w wolnym czasie np po pracy podczas urlopu czy choroby
Ważne tez jest stanowisko do tradingu ja pracuje przy 6 monitorach + laptop dwa lata temu chciałem dołożyć 2 monitory ale zrezygnowałem z nich bo nie czułem sie komfortowo miałem poczucie ze nie ogarniam wszystkiego

Na koniec pozdrawiam serdecznie i troszkę więcej zaufania do ludzi świat nie kończy się tylko na czubku własnego nosa
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-09-16 22:54
sory może trochę "pocisnąłem" za mocno.. Ale.. Czekaj .. Ile tych monitorów??? 6 ? Mówisz serio? :D Kurde chyba musisz mieć Naprawdę DUŻE biurko :) Jak ty to Panie Alanie ogarniasz? Pewnie czujesz się jak w CENTRUM DOWODZENIA..
Wiesz Warren Buffet mawiał / pisał w swojej książce że " po kupnie akcji On, o nich, po prostu zapominał" nie ma sensu WLEPIAĆ "gały" w 6 monitorów :) Nie będę się czepiać bo zakwestionowałbym dalsze kilka rzeczy.. Ale cóż.. Powodzenia Ci życzę.. Ale pamiętaj że matematyki nie oszukasz.. na każdego straconego Pipa ( plus 2 dla brokera) ty musisz odrobić 6 :) jeśli czaisz o czym piszę..
PS: SL gwarantowany ? taki dorosły facet i w Reklamy wierzy :)
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-09-18 17:26
Witam Kolego
Nie jest tak źle biurko ma 1.8m i mieści 6 monitorów laptopa drukarkę telefon i 2 lamki a do tego tez zjadam przy nim posiłki czasami razem z zona my się juz przyzwyczailiśmy ale często jak znajomi przychodzą to każdy pyta po co to ? sa tez komentarze np pracujesz dla NASA ? hehe osobiście nie lubie jak ktos mi włazi do pokoju gdzie pracuje a z ogarnięciem tego naprawdę nie mam problemów
Tutaj sie zgaszam matematyki nie oszukasz a często spread jest większy niz 2 pipsy niestety
Co chodzi o gwarantowany SL to dokładnie nie wiem ale słyszałem ze jest taka możliwość podobno za dodatkowa oplata w Easy Markets ale nie znam tego broka wiec nie wiem nawet jak to dziala
pozdrawiam
RadekP72 / 2018-09-14 20:27
RadekP72 to tez moj nick ale tutaj zawsze pisalem pod nickiem Alan1972
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-09-14 20:31
a juz wiem bylem zalogowany dlatego z automatu inny nick
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-09-10 22:42
KOLEJNE PODSUMOWANIE

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Forex-dlaczego-nie-warto-7476633.html

COŚ więcej ??? DODAĆ ??
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-09-10 22:35
sor za literówki..
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-09-08 17:11
maly blad nie ponad 5 mld USD tylko 5 bln USD
bl4d3 / 89.68.77.* / 2018-08-28 20:18
Sory za literówki.. a jeśli chcecie CYNKA :) który według mnie jest czarnym koniem.. Spółka na GPW VIVID. Producent Gier na komórki.. Rynek o kilku miliardowym potencjale - klientów.. Ciągle rosnący..
Spółka której akcje teraz sa za kilka złotych... A przyjrzyjcie się ile kosztują teraz akcje CD projektu.. Mają jedynie 1 grę w portfelu.. Vivid w tym roku wypuścił 3 produkcje.. Każda jest innym typem gry dla innego odbiorcy.. Pod kontem analizy technicznej bardzo fajny Trend rosnący.. Bardzo wyraźne duże Ruchy na północ przy dużym wolumenie.. Polecam.
Yo
Dembko / 2018-08-21 13:03
Tak naprawdę inwestowanie na Forex i zarabianie na tym jest dla laika trudniejsze niż na giełdzie. Dlaczego? Bo tam zmiany następują zdecydowanie szybciej. Jak ktoś chce zacząć w mniej ryzykowny sposób poczytajcie o SyncTrading TeleTrade Invest macie dość ciekawe możliwości gdzie tak naprawdę wasze inwestycje to powielanie ruchów doświadczonego tradera, który od tego co zarobicie otrzymuje prowizję. Idealne rozwiązanie, aby zapoznać się z rynkiem.
abednarczyk67 / 2018-08-12 16:40
Czy 5% miesięcznie to dużo czy mało? Dla mnie jest to stabilnie co miesiąc. Powtarzalne. Korzystam z doświadczenia mojego kolegi
polish trader / 80.146.228.* / 2019-03-29 08:38
to bardzo douzo. ludzie tyle w rok maja zysku.
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-08-14 20:35
5% to bardzo dobry wynik
ile czasu zajmuje Tobie trading ?
abednarczyk67 / 2018-08-19 22:27
Mam konto podpięte pod strategię kolegi. To on traduje. Są dni, gdzie nie ma otwartych pozycji, czyli nie traduje. Ważne, że zarabia regularnie co miesiąc. Od maja jest to całkiem dobry wynik, chociaż mówił, że stabilnie zarabia 5% miesięcznie to w efekcie jest wyższy.
Alan1972 / 84.196.130.* / 2018-08-27 22:11
osobiście nie popieram takiego sposobu handlowania na rynku F ale to tylko moje osobiste odczucia. Jeżeli kolega generuje zyski to zamiast wykorzystywać jego wiedze lepiej poproś go o naukę w realu myślę ze kilka tygodni wystarczy
Pozdrawiam
abednarczyk67 / 2018-08-28 00:09
Tak zrobię. Jednak teraz on ma czas a ja go nie mam. I tak jest mi wygodniej
hekora / 212.96.244.* / 2018-04-09 12:51
Nie ma sensu gadanie o kwotach, bo każdy obraca całkiem innymi sumami. Po to masz okres próbny, w sensie - demo systemu, żeby móc się przygotować do tego inwestowania. W sumie siedziałem tak na demie XTB kilka miesięcy - dopiero po czasie wyłożyłem normalną kasę. A tak to forex jest nieustanną nauką, analizami, porównaniami. Bardzo ważne jest to, na jakim działasz systemie, co ten system ci oferuje. Chodzi o maksymalizowanie bezpieczeństwa inwestycji.
Michał B. / 37.47.88.* / 2018-05-27 18:50
Cześć,

Ja zarabiam od 200 do 500-600 EUR dziennie. Ale kosztowało mnie to kilka lat wpatrywania się w monitory (łącznie z weekendami). W tym momencie napisałem program (gram na automacie) i nie musze już przy tym siedzieć.

Moim zdaniem tylko "wybrani" wiedzą jak na tym zarabiać - nie każdemu się udaje.

Moje rady:

Znajdźcie powtarzalność na danej parze
Nie zamykajcie "byle wyjść" na plus (trzymajcie się strategii do końca, na dobre i na złe)
Zawsze ustawiajcie Stop Loss
Tak jak jeden z autorów napisał, również nie polecam gry na levar 100 z budżetem 500 EUR. Tak szybko zajedziecie konto do zera.

Wszystkim powodzenia!
abednarczyk67 / 2018-08-20 18:22
Automaty to dla mnie bolesna historia. Teraz na własnych strategiach zarabiam średnio 5% miesiecznie i dla mnie to wystarczy
Robertniko / 79.186.207.* / 2018-03-30 12:17
Tę grę można sobie wyobrazić jako maszynę( perpetum mobile) w próżni.
Maszyna się kręci z prędkością stałą. Trzeba dołożyć energię żeby otrzymać energię np. w postaci zwiększonej prędkości obrotów. I nie da się inaczej coś więcej uzyskać bez dołożenia energii.
Ale w haosie coś zyska, cos traci.Bilans jest dalej równy zeru.
Natomiast w warunkach ziemskich chodzi o to żeby wytworzyść kontrolowany chaos.
Bilans zysków zdecydowanie ma być po stronie kontrolujacych a bilans strat po stronie naiwnych graczy. Pozdrawiam- Bogdan Nieuk
mikser / 195.150.224.* / 2018-03-11 09:50
http://www.zlotemysli.pl/new,eprzewodnik,1/prod/6173/forex-1-podstawy-gieldy-walutowej-piotr-surdel.html
kojarzy ktoś tą książke? możecie polecić na start?
Minusebus / 85.202.146.* / 2018-02-03 10:49
Ja zarabiam tutaj 500$ dziennie w ok 6 godzin zapraszam. Wypłaca bardzo szybko i bez problemu http://rjmoney.club/9270216799463/
tomek190101 / 89.64.47.* / 2018-07-04 06:06
nic koleżanka traci stale przegrała już ok 400tys.
go4 ex / 80.50.125.* / 2018-03-26 11:50
wszedłem taka strona nie istnieje.....
Ludwik251 / 83.28.28.* / 2018-01-07 09:17
Po pierwsze, jak bierzesz się za Forex bez żadnego przygotowania, nie dziw się że tracisz. Na rynku trzeba spędzić trochę czasu, aby się nauczyć.
Pierwsza zasada to znaleźć swoją strategię i konsekwentnie ją realizować. Przykładowo, jeśli twoja strategia ma 40% skuteczności, ( choć nie chce mi się wierzyć że ktoś ma tak niską skuteczność) to przy dobrym money management i tak zarobisz!! www.traderforex.pl
traderforex / 83.28.28.* / 2018-01-07 09:13
Po pierwsze, jak bierzesz się za Forex bez żadnego przygotowania, nie dziw się że tracisz. Na rynku trzeba spędzić trochę czasu, aby się nauczyć.
Pierwsza zasada to znaleźć swoją strategię i konsekwentnie ją realizować. Przykładowo, jeśli twoja strategia ma 40% skuteczności, ( choć nie chce mi się wierzyć że ktoś ma tak niską skuteczność) to przy dobrym money management i tak zarobisz!! http://www.traderforex.pl/
foReksio / 84.196.82.* / 2017-12-26 17:14
czy wynik +18 procent od początkowego kapitału od maja 2017 to dobry rezultat ?
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-12-31 13:59
mnie 18% nie powaliło na kolana ale nie jest to tez zly wynik powodzenia w 2018
Trader598 / 79.191.24.* / 2018-01-07 01:08
ak zarobić na Forex http://monitorfx.pl/jak-zarobic-na-forex/
ja2017 / 94.254.244.* / 2017-11-28 04:16
ZAPAMIETAJCIE sobie wszyscy :)

====forex to nie jest zadna giełda====


jest to najzwyklejszy system zakladów wzajemnych

tylko w rekach ludzi którzy wiedza ile moga na was zarobic wmawiajac wam ze osiagniecie zyski :)

zasada zawsze jest taka sama :)

100 osób pyta czy warto - 10 odpowiada ze mozna stracic cała inwestycje i ze to oszustwo bo dodatkowo trzeba splacać rózne dodakowe koszty zwiazane z dzwignią

ALE ZAWSZE ZNAJDZIE SIE TEN JEDEN LUB TRZECH KTORZY NAGLE WSZYSTKIM OPISUJA SWOJE ZAROBKI ZE ZYSKALI 20 tys , 50 tys tylko zawsze jest dopisek
że trzeba byc MĄDRYM CZŁOWIEKIEM az trudno uwierzyc :) i sie zastanawiam ilu z was pomyslało
ja nie jestem mądry wiec sie wycofam :)))

Ciekawe kto z was pomyslał że te pozytywne opinie moga byc sfałszowane i że w 99% opinie te wypisuja brokerzy lub ludzie czerpiacy zyski z tych nowo wciagnietych.

Bo niby w jakim celu ktos mi wysyła email ze dostaje 10000$ na próbnym koncie zebym zaczal grac? Lubi mnie i chce zebym był bogaty? Co wiecej :) odda mi swoje pieniadze ? Bo nie wiem czy kazdy to rozumie - żeby ktoś coś zarobił to ONI muszą stracic ;)

MYŚLENIE NIE BOLI
życze wam miłego dnia.
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-11-28 20:20
tego sie nawet skomentować nie da
masz pojecie o F jak ja o balecie

no ale na forum zaistniałeś :)

A tak ładnie sie zaczynało:
- ze forex to nie gielda -
i tylko tyle prawdy w Twoim komentarzu

Pewnie kolego nawet nie wiesz ze na co dzien chcąc czy nie to tez jesteś częścią rozliczeń Forexu

Elementarny brak podstawowej wiedzy

Bez urazy
pozdrawiam
Portos123 / 2017-11-26 22:55
Zbyt wielu widziałem już Forexowych przegranych. Jeżeli się nie znasz (i nie wystarczy tu przeczytać mądrą książkę o grze na giełdzie) to daję Ci 90 - 95 % przegranej! Taką statystykę obserwuję od lat. Zainwestuj gdzieś bezpiecznie np. w obligacje dobrych firm lub np. w Europpa.eu - tu masz zabezpieczenie hipoteczne więc przynajmniej nie stracisz. Jak się trochę rozejrzeć to można znaleźć na rynku bezpieczną inwestycję pow. 12% rocznie.
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-11-26 23:23
Portos123
Swieta Prawda
mam niewielkie grono znajomych i kazdy z nich probowal swoich sil na F
{ mysle ze troche mi zazdroscili }
Ale tylko jeden z nich odnosi sukcesy
Pozostali chcieli sie wzbogacic zbyt szybko i to ich zgubilo
ja2017 / 94.254.244.* / 2017-11-28 04:13
ZAPAMIETAJCIE sobie wszyscy :)

====forex to nie jest zadna giełda====


jest to najzwyklejszy system zakladów wzajemnych

tylko w rekach ludzi którzy wiedza ile moga na was zarobic wmawiajac wam ze osiagniecie zyski :)

zasada zawsze jest taka sama :)

100 osób pyta czy warto - 10 odpowiada ze mozna stracic cała inwestycje i ze to oszustwo bo dodatkowo trzeba splacać rózne dodakowe koszty zwiazane z dzwignią

ALE ZAWSZE ZNAJDZIE SIE TEN JEDEN LUB TRZECH KTORZY NAGLE WSZYSTKIM OPISUJA SWOJE ZAROBKI ZE ZYSKALI 20 tys , 50 tys tylko zawsze jest dopisek
że trzeba byc MĄDRYM CZŁOWIEKIEM az trudno uwierzyc :) i sie zastanawiam ilu z was pomyslało
ja nie jestem mądry wiec sie wycofam :)))

Ciekawe kto z was pomyslał że te pozytywne opinie moga byc sfałszowane i że w 99% opinie te wypisuja brokerzy lub ludzie czerpiacy zyski z tych nowo wciagnietych.

Bo niby w jakim celu ktos mi wysyła email ze dostaje 10000$ na próbnym koncie zebym zaczal grac? Lubi mnie i chce zebym był bogaty? Co wiecej :) odda mi swoje pieniadze ? Bo nie wiem czy kazdy to rozumie - żeby ktoś coś zarobił to ONI muszą stracic ;)

MYŚLENIE NIE BOLI
życze wam miłego dnia
ppczatkujacy trader / 154.127.98.* / 2017-11-17 13:46
Bo forex nie jest dla kazdego. ktos musi stracic aby inny zyskal. Bez zarzadzania kapitalem stracisz kazda mwote predzej czy pozniej. nawet kilkumiesieczny profit mozesz uszczuplic w jeden dzien. Problem ludzi jest taki ze chcia byc milionerami w jeden dzien. Sory to tak nie dziala. Co do zarobkow - nieograniczone.Ile umiesz tyle zarobisz.
hockiewicz / 2017-11-14 16:38
jakie najczęściej pary walutowe wybieracie? Te najbardziej znane np. euro/dolar czy może znane i wschodzące?
Ciekaw jestem które są najpopularniejsze i które opłaca się obserwować.
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-11-18 05:56
najbardziej popularne to:
USD
EUR
GBP
CHF
JPY
CAD
AUD
sa to waluty z grupy tzw MAJORS

Pamietaj ze przy polaczeniu ich w pary np. EUR/USD
EUR jest waluta bazowa a USD to waluta kwotowana
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-11-11 13:58
Dolar USD przewartosciowany
mysle ze przyszly tydzien przyniesie wzrosty w stosunku do USD
pod warunkiem ze ZEW da dalszy wzrost dla Euro a PPI USA bedzie slabsze
Alan1972 / 84.196.82.* / 2017-11-18 06:21
1.1662 taka cena byla za EUR/USD na dzien 11-11-2017 kiedy pisalem o przewartosciowanym dolarze
to bylo oczywiste ze dolar spadnie i tak na koniec tygodniowego handlu EUR/USD mamy cene 1.1793
1.1862 to byl max tej pary w tym tygodniu

Osobiscie kupilem po 1.1665 w pon sprzedalem po 1.1799 i jestem bardzo zadowolony :)

To kolejny udany tydzien na F
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy