Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Imigranci w Europie. "Ta fala potrwa 10-15 lat"

Imigranci w Europie. "Ta fala potrwa 10-15 lat"

Wyświetlaj:
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-09 02:00
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
zzsaaw / 78.88.129.* / 2015-08-29 16:35
Oni nie integrują się. Fundujemy sobie wylęgarnię islamskiego terroru na pokolenia , który w końcu rozwali naszą cywilizację.

W IV wieku tak samo plemiona germańskie wnikały do Rzymu , aż w końcu padł
fdfe 3 3 / 5.226.64.* / 2015-08-28 13:24
i co z tego , ze weźmiemy ze 100 tys. imigrantów skoro oni i tak tu nie będą chcieli zostać tylko zaraz uciekną do Niemiec ????? Nasze zarobki/zasiłki to 20% tych zachodnich :( Nikt u nas nie zostanie panie makaroniarz!
EmmaB / 94.254.133.* / 2015-08-28 10:01
Przepraszam, ale wypowiedzi tego pana to albo emanacja jego bezdennej głupoty albo jest jakiś większy plan, jakiś większy spisek, który on i jemu podobni bezwzględnie realizują.

W pierwszym przypadku - nie nadaje się na to stanowisko i należy go zwolnić, w drugim - cóż, w czasie wojny dostałby wyrok śmierci, a teraz w czasie niby-pokoju, to nie wiem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
trupek / 77.253.233.* / 2015-08-28 16:45
Sam jesteś głupi. Jeżeli Europa nie rozwiąże tego wspólnie to nie łódź się, że zawsze będziesz mógł bezczynnie siedzieć na swoim zadupiu, a inne kraje będą musiały same się martwić. Jak im zacznie brakować środków i cierpliwości to tylko przegnają imigrantów przez swoje terytorium. Pewnego dnia staną oni koczowiskiem przed twoim domem, a wszyscy wokół powiedzą, ze skoro byłeś taki mądry to teraz jest twój problem.
SZYKUJCIE SIĘ / 89.75.187.* / 2015-08-28 09:59
Europa tego NIE WYTRZYMA! szykujcie się na najgorsze!
Bart81 / 185.46.214.* / 2015-08-28 09:51
Jezeli przeprawa z Syrii do Grecji lub wloch kosztuje od 10.000 do 15000 $ KTO TO PLACI ZA TO chyba nie ci co sa na tych lodziach. Jezeli dzennie pojawia sie od 1000 do 2000 nowych imigrantow TO ILE CZASU POTRZEBA DO ZEBRANIA 500.000 armii.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ass3 / 31.178.104.* / 2015-08-28 09:49
Juz raz w Historii sie to zdarzyło, skończyło sie klęską dla europy i chaosem i wielkim wyżynaniem. była to WIELKA WĘDRÓWKA LUDÓW barbarzyńców z bliskiego wschodu. Teraz skończy sie to inaczej,
Niemcy i Francja nie mających młodych ludzi do walki z wysokimi morale do walki. Naściąga sobie tych barbarzyńców by pozmieniać granice w europie. By napościć na kraje chrześcijańskie rozwścieczone ludy barbarzyńców. Niemcy lubiąa robić robote czyimiś rekoma, 70 lat temu zrobili to rekami "nazizmu" teraz tez ochoczo produkują sobie zachęcając do socjalu nierobów którzy dostają po 150 euro tygodniowo. Ludzie w miejscowościach w Niemczech gdzie śa ośrodki boja sie wychodzić na ulice. Bo oni juz teraz zaprowadzają swoje prawa. To jest rellacja z pierwszej reki . w mediach wam tego nie powiedżą
olo999 / 194.42.119.* / 2015-08-28 09:44
Myślę, że w referendum powinno być pytanie : Czy zgadzasz się na przyjęcie imigrantów? Trzeba zapytać ludzi czy chcą za sąsiada kogoś takiego, mają prawo zadecydować ludzie a nie Unia Europejska. Niech Merkel weźmie sobie sama za sąsiada jakiegoś islamistę
f2k / 78.9.74.* / 2015-08-28 09:41
... uważajcie na słowa "... w duchu solidarności ... . jest w europie kraina która mocno się przejechała na tym frazesie , przepływa przez jej środek rzeka wisła i ma dwóch największych szkodników wystawianych na piedestały : lecha walęsę totolotkowicza i karola wojtyłe papieża , płk/szer. kuklińskiego litościwie pominę . zawsze za tym stoją wilcze mordy i żądne krwi i wojen oczy am-ż. i innych i banksterów . rozp... reżimy krajów afr. i bl.wsch. (ropa, ropa, pieniądze , władza ) a skutki w postaci uchodźców podrzucają poprawnym i pożytecznym zahumanizowanym durniom z ue . pozdr ...
WOLNY SPARTAKUS / 89.66.78.* / 2015-08-28 09:40
Makarony, no co wy , przecież od początku świata MIELIŚCIE NIEWOLNIKÓW z całej Europy, którzy służyli wam wiadomo do czego !!! Ludzi , których zwoziliście do Rzymu i traktowaliście jak bydło , a ludzkie życie nie miało dla was ŻADNEJ WARTOŚCI !!! Teraz HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO i kolejne pokolenia same do was przybywają, ALE JUŻ JAKO WOLNI LUDZIE , A NIE NIEWOLNICY !!! Więc radźcie sobie MAKARONY sami, nie lamentujcie i nie zawracajcie innym głowy . Więc wystawcie ich na arenę i wpuście lwy, tak jak robiliście to kiedyś, ŚWIETNIE TO POTRAFICIE !!! Wcale mi was MAKARONY, NIE JEST ŻAL !!! Tak to dzisiaj się porobiło , ciekawe co by na to powiedział ...
jaky / 213.55.184.* / 2015-08-28 09:40
uciekają z afryki w obawie przed wcieleniem do armii,same młode egzemplarze...u nas można by wykorzystać owych dunkelmenschów do kładzenia asfaltów nowych ekspresówek
markmark / 83.26.146.* / 2015-08-28 09:39
podziekujcie ameryce obaliła rezmim ktory trzymał to wszystko za pysk dala wariatom bron i mamy super kapitalizm ,ale moze z tego bedzie jakis plus ,bedzie wiecej ludzi do pracy za mniejsze stawki ja jako przedsiebiorca sie ciesze ;)
anna697 / 79.191.57.* / 2015-08-28 09:35
Ja nie rozumiem, przecież jak statek innego państwa chce wpłynąć na włoskie wody terytorialne lub do włoskiego portu i wysadzić tam imigrantów to Włochy mają prawo takiego statku nie wpuścić, tak to chyba wygląda z punktu widzenia prawa międzynarodowego. To przecież od nich zależy, kogo przyjmują na swój teren, to do kogo on ma pretensje? Przyjmują wszystkich bo to jest ich decyzja.
joo tam / 176.221.121.* / 2015-08-28 09:35
wynocha z zakamuflowanymi islamistami
xman305 / 78.133.230.* / 2015-08-28 09:35
mam pomysł - niech zbierają z łodzi młode kobiety i dzieci, a reszta na dno :)
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy