Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy stawiają na spółki IT

Inwestorzy stawiają na spółki IT

orzeł / .* / 2005-02-17 21:13
Komentarze do wiadomości: Inwestorzy stawiają na spółki IT.
Wyświetlaj:
Rybakk / .* / 2005-02-19 01:03
a ja mam wkoncu powody do uciechy chodz bardzo male w porownaniu z reszta portfelika:( ale naciesze sie i podziele sie moim szczescie - a co tam :D otoz.. dziewczyna oznajmila mi ze zabezpieczenia dzialaja i to dobrze :) co dzis widac:) niestety jest to jedyny dobry aspekt bo na wszystkim innym stracilem :/ ale nie przejmuje sie bo poniedzialek juz niedlugo:)
hajdi / .* / 2005-02-18 17:36
moj portfeli dzis nieco lepiej mimo malego spadku dokupilem dzis 7B(oj bedzie sie dzialo), dzis znowy niezla sesja dla softa powinien wkrotce odpoczywac na 32pln, no i niespodziewalem sie ze STX kupiony wczoraj bez przekonania (niestety malo tego wzielem) poszybuje juz dzis. Mały up na wsipie ale sam nie wiem co z tym zrobic wiem ze pchne go po 12 tylko pytanie kiedy moze po wynikach. rozczarowuje mnie MNI ktory bardzo testuje ostatnio moje nerwy dalej czekam na cos na MCI i MSX. Zastanawiam sie czy optek bedzie dlugo odpoczywal NA netii równiez z pokaznym pakiecikiem siedze. Ciesze sie z dzisiejszego malego ostudzenia to ma ostudzic troche malutkich a ten czas duzi beda dalej kupowac od wtorku chyba dalej do góry
Giant / .* / 2005-02-18 16:37
Ladies and Gentalman. Co myślicie o Swarzędzu?Warto wchodzić w dołku?
johny / .* / 2005-02-18 15:54
pożygam się tymi zozolami
Giant / .* / 2005-02-18 16:35
dołączam się z odruchem. Zozole się cofają a jednak trzymam.
orzeł / .* / 2005-02-18 15:42
ibsys sorry wiem że jestem nudny a jednak
strokuś / .* / 2005-02-18 16:30
po wypowiedzi domyślam się, że ta tranzakcja na zamknięcie to pewnie Twoja ;)a poważnie arkusz i obroty nie nastrajają zbyt optymistycznie na poniedziałekz drugiej strony opór na 1,1 wydaje się chwilowo dość mocny
orzeł / .* / 2005-02-18 15:41
NO i widzisz drophot dałem tyłka z krukiem a mogło byc tak pięknie:) akceptować zysk chłopaki i do domu ...... ja tego nie zrobiłem
Giant / .* / 2005-02-18 14:08
cóż, ja kupiłem na lekkiej górce Mieszko, jak spadły dokupiłem znowu i znowu- chyba d....mokraPodobnie Optek i Eurocash, chociaż Eurocash po 3,21, może będzie O.K.Na razie zostaję z ręką w.... minusie, mam nadzieję, że w poniedziałek będzie lepiej
strokuś / .* / 2005-02-18 11:05
witaj Ojcze Orzełku (pozdrowienia dla Piotra i Andrzeja)!Zgrzeszyłem i zostałem z medykamiWłaśnie atakują 3 zł - zobaczymy co z tego wyniknie.Nadal trzymam te 7 liter na B (poniżej 20 nie puszczę) i w ogóle wierzę w IT (sentyment) - dokupiłem mocniejszy papier z tej branży w postaci softbanku po 27 i chyba też jak Hajdi trochę go potrzymam. Słabszy w postaci IB Systemu tak jak pisałem puściłem i raczej widzę go w okolicach złotówki. Po mostach dojechałem do przepaści ale wyskoczyłem całkiem nieźle i upadek był w miarę miękki.Poza tym czekam aż Atlantyda wynurzy się jakieś 1,2m nad poziom morza - na razie tylko trochę faluje, ale jak już się wynurzy to będzie tsunami.Leżakuję z Alprasem (może być ciekawie), Vistulą, Kopexem, Plastboxem.Kondolencje z powodu S....pr.sze nie odk..ada..c słuch..wk.... bi, bi, bi.....cholerne radio m...
orzeł / .* / 2005-02-18 15:23
Ach te Szwajcary czary mary:)
strokuś / .* / 2005-02-18 16:18
hehe, nie sprzedałem po 3,03, bo wierzę że trend się zmienił i będzie lepiej, a sam przyznasz Ojcze, że wiara to podstawa ;)
orzeł / .* / 2005-02-18 13:38
son wschodzi i zachodzi trzeba poczekać kilka Ch wil! dokupiłem po 0.55
Giant / .* / 2005-02-18 09:24
Witam, cieszę się również z powrotu Orła i mam nadzieję, że wszyscy na forum zarobią a lot of money.Mam pytanko, co radzicie z elektrimem eurocash i mieszko?Trzymać?
strokuś / .* / 2005-02-18 10:42
również mam nadzieję, że wszyscy na tym ferrum, tj. forum zarobimy a lot of money ;)
KING / .* / 2005-02-18 09:12
SWARZEDZ WRÓCIŁ DO ŁASK. MOIM ZDANIEM DZISIAJ REALNY JEST WZROST DO 3 ZŁ, NIEDŁUGO WYNIKI FINANSOWE, JAB BĘDĄ DOBRE (NIE ZŁE) TO ZACZYNAMY TREND WZROSTOWY. I KTO WIE.... :) DO ILU DOJDZIEMY. OBY TYLKO DETERMINACJI STARCZYŁO.
Dana / .* / 2005-02-18 16:52
tak, tak, z pewnością, celny komentarz
Andrew / .* / 2005-02-18 08:25
Witaj Orle, cieszę się, że wróciłeś i korzystając z okazji mam pytanie, co sądzisz o papierach Ampli ? Moi znajomi w nie wchodzą. Wyskoczy kurs z tej flagi w górę ?Obecnie w portfeliku mam tylko akcje Ampli, nie całkiem po taniości kupowane (średnio 3,8), bo resztę papierów sprzedałem. Pozdrowienia dla Wszystkich na forum.
piotr / .* / 2005-02-18 07:55
zachowujecie sie jak baby z tym orzelkiem na czele, jak sie to czyta to ma sie wrazenienie ze jest to forum ojca rydzyka....
orzeł / .* / 2005-02-18 14:59
Potruś pojawiasz się nie wiadomo skąd nic mądrego jeszcze nie napisałeś a juz krzyczysz oj nieładnie chłopcze nieładnie:)Spokojnie konstruktywnie pobaw się z nami nawet Ci klocków pożyczymy.Te klocki dozwolone od lat 18 .............. masz:)?Pozdrawiam
Andrzej / .* / 2005-02-18 08:29
W pełni popieram! Piszcie o swoich typach, prognozach, informacjach, suksesach, czy porażkach giełdowych, bo to jest naprawdę ciekawe i interesujące i dużo ludzi chętnie to czyta, ale darujcie sobie lamenty, żale, przeprosiny, prawie płacze, bo to jest żenujące. To jest forum inwestycyjne, a nie pamiętnik nastolatki czytany w Radio Maryja! Ludzie oczekują, że dostaną tu kilka fachowych porad, a nie przeczytają ciągnące się części telenoweli. Dziękuję inteligentnym za zrozumienie.
hajdi / .* / 2005-02-17 23:57
Jeszcze jedno czy nie sądzicie ze trz wziąc STx jutro moze w poniedzialek napewno jest to obarczone pewnym ryzykiem ale wydaje mi sie ze powinno byc dobrze skonsoldowane wyniki według mnie duzo lepsze
hajdi / .* / 2005-02-17 23:55
Panowie to moze potypujemy do ilu W20 doleci, jakie są wg was scenariusze. Jak wielu z was wierzy ze 2150 wrótce?
orzeł / .* / 2005-02-18 00:00
Hajdi to jutro nie będzie korekty na W20 ?
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy