Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy stawiają na spółki IT

Inwestorzy stawiają na spółki IT

orzeł / .* / 2005-02-17 21:13
Komentarze do wiadomości: Inwestorzy stawiają na spółki IT.
Wyświetlaj:
Frank / .* / 2005-02-17 23:26
Orzelku pelen szcunek dla Ciebie za wiedze lubie czytac Twoje opinie,moj portfel to: Dwory(Michal Solowow on nie przegrywa),Baca(solidna austria), Groclin bo sporo stracil ostatnio,naisz co sadzisz o moim portfelu.Pozdrawiam i powodzenia
orzeł / .* / 2005-02-17 23:48
Nie czuję się uprawniony do komentowania Twoich ruchów. Każdy z nas jak widać kupuje inne spółki a każdy wybiera najlepsze według pewnych mniej lub bardziej racjonalnych przesłanek. Portfel jest taki jaki okaże się jutro pojutrze i jeszcze później .....................Oby groclinek Ci ruszył - na 90 twarde dno oby obroty ruszyły a będzie good
kingsnake / .* / 2005-02-17 23:12
yo people! dołączam się do waszych rozmów o gpw i okolicach. Na początek kulturalnie zapytam co sądzicie o PGD, RDN i SWD?Nie sądzicie, że jak dołączą kolejne zdalne członki to zrobi się więcej obrotów? :)
Leonardo / .* / 2005-02-17 22:36
Witam wszystkich speców od papierów. Potrzebuję ważnej informacji o NFI. Podobno jakas tam ustawa mówi, że do końca roku wszystkie NFI mają zakończyć działalność. W związku z tym, powinny wycofać z rynku swoje akcje, np. poprzez ich skupowanie na GPW, lub też w drodze wezwania. Czy coś wam się "obiło o uszy", o w/w sytuacji, czy też ja coś pokręciłem? Po za tym troszkę dzisiaj do przodu na Alchemii i 05 Vict. Pozdro.
RSI / .* / 2005-02-18 09:32
Witam Leonardzie, nie jest ja piszesz. NFI kończą swoją działalność ale tylko w zakresie zadań opisanych w ustawie o NFI. Inne działaności będą jednak kontynuowane i w związku z tym akcje nie będą wycofane z rynku.Na przyszłość NFI mają różne strategie ale wszystkie będą się zajmowali inwestycjami poza programu NFI. Najdalej awansowane jest w tym dawne NFI Hetman, który dzisiaj nazywa się NFI Empik Media Fashion, bo inwestował w kilku spółek handlu detalicznego w tym Empiku.Niektóry NFI obecnie dysponują dużą ilością gotówki ze sprzedaży spółek z programu NFI i nie mają na razie plane inwestycyjne. Decydowali się więc wrócić akcjonariuszom nadmiar gotówki. W tym celu ogłaszają wezwania na zakup własnych akcji ale zawsze tylko na część tych akcji np 25% nigdy na całość. pozdrawiam
Leonardo / .* / 2005-02-18 22:20
Dzięki za info. W takim razie co radzisz, w odniesieniu do 05 vICTORIA? Trzymac czy sprzedawać? Czy w tym roku może byc jeszcze jakieś wezwanie?
RSI / .* / 2005-02-19 16:24
Raczej nie będzie drugie wezwanie po tak wysokiej ceny. Obecny właściciel firma Ballinger (www.ballinger.com.pl) nie publikowała konkretnych planów dotyczących przyszłości funduszu. W związku z tym trudno mi oceniać czy mają potencjał wzrostowy. Ja osobiście w takich sytuacjach nie inwestuję. Jak masz małą kwotę zainwestowaną i nie muszisz liczyć na szybki zysk możesz ryzykować, bo czasami niespodzianki bywaja i pozytywne.
hajdi / .* / 2005-02-17 22:00
ja dzisiaj na wszystkim troche w plecy 7bulsy,mci,msx,netia,optek,no i pieprzony WSIP tylko sofcik dam mi dzis zarobic mam nadzieje ze jutro lepsza sesja bynajmniej dla mnie na ra pozdro dla ptaka
orzeł / .* / 2005-02-18 00:27
ja 4 papiren górka 4 papiren dół 2 papiren bez zmiany! w sumie kasowo conieco do góry:)
orzeł / .* / 2005-02-17 22:26
no dobra powiem jak jest - stęskniłem się za Wami! Nie wiem jak mogłem tak długo bez Was wytrzymać!Trochę dziwnie mi było bo ani smutno ani śmiesznie ani źle po prostu byle jak w momencie pojawienia się sytuacji zarzutu wpadki finansowej orzecha w wyniku mojego gadulstwa tutaj:) Wyraźnie zaznaczałem na początku że nie interesuje mnie kreowanie się na jakiegoś arcymistrza i że to co pisze jest szczerą niczym nie koloryzowaną prawdą. Piszę o tym co robię i tyle.A że jestem wielki to już inna sprawa. Więc jeśli ktoś w wyniku tego wtopi to ja właśnie będę pierwszy:)Nie jest to dla mnie dobry okres - jeśli chodzi o stan portfela to nie zmienił się mimo wyraźnego wzrostu na indeksach. Tak kombinowałem że w końcu przekombinowałem - z doświadczenia (bolesnego) brak konsekwencji mocno mi dawał w tyłek tak więc postanowiłem nie poddawać się emocjom iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to też mi nie wyszło na zdrowie!Bardzo cenię dropsika (dropshota) za prawdę i hajdiego za przejrzystość (tak trzymaj)Rybki Rybaki Dżeje Mike i reszta nie dajcie się - maluchy ruszą w peletonie za olbrzymami !Strokuś ja już nie jestem Szwajcarem jestem Irenką- nie wytrzymałem!To co Panie i Panowie ruszą te maluchy czy nie!??????????????Pozdrawiam i na koniec: DZIĘKI ZA CIEPŁE SŁOWA JAK MNIE NIE BYŁO ;-) NAWET NIE WIEDZIAŁEM ŻE TYLU TU NAS :)Zadbajmy o to by codziennie coś sie tu działo!!!!!!!!!Jedna prośba nie piszcie nic jeśli macie pisać coś w stylu :"mam faworyta na poniedziałek "A w poniedziałek po sesji kiedy to ibsystem wzrasta 15 % piszecie "mój faworyt nie zawiódł to był właśnie ibsystem" Chyba że ktoś chce być takim Jerzykiem to proszę bardzo ale nie tutaj:))
nowicjusz / .* / 2005-02-18 20:25
Witam Orzeł!Od razu, bez bicia, przyznaję się, że jestem młodszy niż te maluchy, o których piszesz.Czytałem też jak "Piotruś" podpadł :-)ale do rzeczy:czy mogę Cię prosić o radę?czy jeżeli chciałbym zarobić, tak malusio, na giełdzie, to czy warto? czy od razu powinienem lecieć do jakiegoś maklera? Rozpoznaję świeżo temat, bo mam niepewną przyszłość. Czytam mnóstwo informacji w Internencie i ... o rany!!!Jeżeli mam spadać i odczepić się od Ciebie z takim tematem - to proszę, daj dyplomatycznie dpowiedź ( coś w rodzju: spadaj młokosie!!! )
orzech / .* / 2005-02-18 00:09
Orzeł... witaj. Nie gniewaj się proszę. Nie miałem nic złego na myśli pisząc o tyhc piórach ;-). Zauważ, że zawsze wstawiam emotioikony w mój tekst. Wie to każdy z nas, że inwestuje swoją forsę i za to odpowiada sam i nie ma zmiłuj. Dobrze, że wróciłeś. Jeżeli uważasz, że zasłużyłem - założę sobie sam bana na jakiś czas ;-) A co w portfeliku ? Ferrum sprzedałem, dokupiłem Kredytbanku, Miecha trzymam i Getinek kupiony po taniości. Na IBsys wiszę niestety... ale jak pisałem wyżej - moja sprawa, moje pieniądze. Nie łapałem się na jazdę na dużych. Teraz czekam na ekstremalny zjazd wig20. Ale będą chlastać papierem. Tylko w co oni tę forsę wpompują. Może nasze maluchy ruszą ??? Jeszcze raz przepraszam i życzę wzrostów w portfeliku !
orzeł / .* / 2005-02-18 00:36
Orzeszku ja się na Ciebie nie gniewam mnie się tylko tak niefajnie zrobiło, a ja strasznie uczuciowy jestem tak więc smutno mi było i już:)Nie łam nic :)Ferrum sprzedałeś mówisz.............hmmmm:);-)
Rybakk / .* / 2005-02-17 23:06
orzelku bez ciebie to ten peleton pusty byl :/ ale dobrze ze wrociles... dziwne... wrociles razem z Anna.... :>> ale ja juz nic nie sugeruje :D ide sie dalej uczyc 80 pojec do konkursy z ekonomi :P ciał floro i fałno :D
anna / .* / 2005-02-17 21:39
Witam Wszystkich a szczególnie Orła. Wróciłam i zaczynam walczyć :)
orzeł / .* / 2005-02-17 22:29
Aniu Ciebie jako jedyną kobietę pozdrawiam osobno byś się nie czuła zagrożona przez towarzystwo samców w moim tekściku:)jak było na nartach:)!?
anna / .* / 2005-02-17 23:26
Na nartach było superrrrrrr!Pierwszy raz w życiu jeździłam snow- scooterem zabawa odlotowa. Kończyny mam w całości, chociaż nie obyło się bez upadku na pu... pozdrawiam :)
orzeł / .* / 2005-02-17 21:13
Panie Jerzyk jedynie Pan mnie mógł sprowokować do naklawiaturowania tutaj kilku słów.Panie wybitnie negatywny mam dla Pana radę.Jak już Pan nagryzmoli tych kilka zdań co jakiś czas, proponuję wykonać rzecz następującą:1) lewy myszki nacisnąć i przeciągnąć po tekście2) na zaznaczonym tekście nacisnąć prawym i i lewym "kopiuj"3) otworzyć dokument worda i w nowo otwarty dokument wkleić ten tekst4) zapisać zmiany tytułując ten dokument np 17.02.2005 dzięki temu zachowa Pan kolejność 5) po zebraniu dokumentacji w liczbie 10- 20 (nie więcej) przeczytać kilka z nich odnosząc do wydarzeń z rynku6) zastrzelić siępa
Barthezz / .* / 2005-02-17 23:27
Siema Orły Sokoły Dropshoty Anny i Cała Reszta!!!jestem z wami od dawna tylko raczej się nie odzywam (od czasu jak przy wig20=ok.1650 zaczalem grac pod spadek 25 kontraktami na wig20 to mi mowe odjelo) ale dzis chce was serdecznie pozdrowic. Keep The Faith!!!
orzeł / .* / 2005-02-17 23:37
Barthezz welcome to hell :) Rozumiem że niemy ale wciąż waleczny:) pozdrawiam serdecznie
dropshot / .* / 2005-02-17 21:55
Orzeł, co Ty mi wypisujesz że nie masz humoru?!sądząc po powyższym tekcie, jesteś w bardzo dobrej formie... ja muszę się zastrzelić! ale dałem (_._) ze Swarzędzem!!! sprzedałem dziś po 2.21 o Boże... kolejna deprecha mnie czeka... pozdrawiam wszystkich :)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy