Forum Polityka, aktualnościKraj

Jacek Sasin swojego wyniku nie kwestionuje

Jacek Sasin swojego wyniku nie kwestionuje

Money.pl / 2014-11-26 09:44
Komentarze do wiadomości: Jacek Sasin swojego wyniku nie kwestionuje.
Wyświetlaj:
bez-TYCH-GIER-WRoC / 62.87.243.* / 2014-11-26 09:44
sądy ws. protestów wyborczych wydały werdykt inny od: "co prawda naruszenie przepisów prawa wyborczego miało miejsce, ALE NIE MIAŁO TO WPŁYWU NA WYNIK WYBORÓW"! na marginesie: (1) wybory mają być TAJNE, a protesty wyborcze można zgłaszać jedynie POD NAZWISKIEM! (2) myślicie że dużo będzie tak odważnych którzy złożą w sądzie pod swoim nazwiskiem skargę na ewidentne machloje w sytuacji, gdy np. ktoś z jego rodziny pracuje w instytucji podległej lokalnej władzy (prezydent, wójt, burmistrz, ...) , szczególnie w małych miastach, miasteczkach, gminach gdzie "lokalna władza" jest niejednokrotnie głównym pracodawcą? to stawia aktualne "władze" w uprzewilejowanej sytacji (3) opozycja mogła mieć (i chyba miała) w komisjach swoich „mężów zaufania” – ale to są ludzie którzy mają pracę zawodową i mogą uczestniczyć w komisjach w sobotę, w niedzielę przez 1 / 2 dni, a nie … TYDZIEŃ (a tyle trwała procedura „policzenia” głosów)!
antre / 94.42.189.* / 2014-11-26 09:59
sądy w POlsce nie sa nasze, to partyjna władza. Oni już dawno powinni zdjąć łańcuchy z Orłem i przypiąć sobie etykiety platformy, bo w jej imieniu wydaja wyroki.
Magdalenka skradała nam państwo 25 lat temu. I to co się dzieje dzisiaj jest zwykłą konsekwencją tamtego zdarzenia. Zapewniam cię kolego, żaden Sąd w Polsce nie podważy wyborów z16 listopada.

Skundlenie Polski jest dramatyczne, tak jak to zresztą przewidywała caryca Katarzyna już dawno temu.
Tragedię smoleńską ten kabaret z zamianą ciał w trumnach, te manipulacje z procesem Polacy kupili, wybory z 16 też kupią pod naciskiem TVN-u i wyborczej.
uwierzą w każde słowo tej propagandy !
Ogłupianie Polaków przynosi efekty.
wiwan / 2014-11-26 09:55
Nie jestem z żadnej ww kategorii, ale twierdząco już na to pytanie odpowiedziałem wczoraj. Czemu służy powielanie postów zawierających przesłanie, o którym wiadomo, że jest nieprawdziwe ?

http://www.money.pl/forum/protest-wyborczy-przegrana-o-1-glos-w-urnie-o-2-karty-za-duzo-t3908487.html

Najnowsze wpisy