Forum Forum dla firmDotacje

Jak najtaniej zatrudnić pracownika?

Jak najtaniej zatrudnić pracownika?

Jaroslawjarek / 79.163.201.* / 2010-01-22 23:12
Witam, może troche źle sformułowałem temat. Chodzi mi o taką sytuację. Moja mama założyła działalność. Ma mały sklepik, w którym sama stoi za ladą i nie zatrudnia nikogo. Chcieli byśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż środków chemicznych firmom, ja osobiście bym się tym zajmował jeżdżąc jako powiedzmy przedstawiciel oferowanego asortymentu po różnych firmach. Faktury VAT dla odbiorców były by wystawiane oczywiście od właściciela firmy czyli moją mamę więc ja pełnił bym rolę pośrednika. Chodzi o to, że to ma być forma czegoś takiego jak POMOC mamie, ale żeby wszystko było legalnie, żebym ze spokojem mógł jeździć po klientach i reprezentować firmę mojej mamy, nie bojąc się jakichkolwiek kontroli itp. i oskarżeń odnośnie pracy "na czarno" Teraz moje pytanie, co Państwo nam poradzicie w kwestii zatrudnienia mnie przez moją mamę w jak najbardziej korzystny (najtańszy jeśli chodzi o opłaty miesięczne za mnie) sposób nie ukrywam, jako że jesteśmy rodziną nie jest ważne to ile będę zarabiał ponieważ prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe. Czy najlepszym rozwiązaniem będzie umowa zlecenie? jaka jest minimalna kwota, która może widnieć na tejże umowie. Bardzo proszę o pomoc i z góry przepraszam, jeśli coś niezrozumiale napisałem. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
asw / 83.27.72.* / 2010-01-24 19:02
Jeżeli kogoś interesowała dotacja z unii europejskiej to znalazłem w necie dosc dobry poradnik o dofinansowaniach http://www.dotacjeunia.pl/
Jaroslawjarek / 79.163.201.* / 2010-01-22 23:14
przepraszam, nie ten dział, ale nie wiem jak przenieść mój post do działu księgowość :(

Najnowsze wpisy