Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak napisać regulamin dla sklepu internetowego?

Jak napisać regulamin dla sklepu internetowego?

Chyba podróżnik / 2013-02-12 14:03
Za niedługo otwieram swój sklep internetowy, chciałbym ułożyć regulamin tego sklepu, żeby nie było później żadnych nieprzyjemnych rzeczy... w jaki sposób powinnienem napisac taki regulamin?
Wyświetlaj:
Oma / 91.216.213.* / 2016-11-24 11:55
No właśnie ciezka robota i przeglądam te darmowe strony z regulaminami i boje sie ze coś jednak zrobie nie tak Stąd pytanie - spotkał sie ktos z opcją solidnyregulamin - maja kilka pakietów no i co ważne stoja za tym radcy prawni i jest odpowiedzialnośc kancelarii prawnej. Wiem że to nie darmowe ale przynajmniej bezpieczne, co sadzicie? chyba lepiej zapąłcić dwie czy ctrzy stówki a mieć zrobione to dobrze i zgodnie z przepisami
mediu / 94.254.179.* / 2016-11-19 12:44
To jest ogólnie cięzka robota. Trudno się w tym wszystkim połapać
apples / 2013-02-12 14:43
najlepiej podczas tworzenia regulaminu, zabezpieczyc sie w nim odpowiednimi przypisami i punktami na wszelki wypadek :)
fanpage / 2013-02-12 14:04
mysle ze mozesz posilkowac sie juz stworzonym jakims regulaminem ktory ma wiekszy sklep intenetowy. oczywiscie nie mowie tu o przepisywaniu slowo w sklowo tlyko zeby zobaczyc jak wyglada taki regulamin i na co zwrocic uwage
Żyrafa00 / 2013-02-12 14:42
Ja kiedy tworzyłem swój regulamin , odgapiałen z jednego ze sklepów na Allegro... chyba najlepiej kiedy oprzesz się na jakimś gotowym regulaminie...

Najnowsze wpisy