Forum Forum motoryzacyjneUżywane

jak nie dać się oszukać w komisie

jak nie dać się oszukać w komisie

adas22 / 2011-12-16 10:06
Chcę zakupić sobie używany samochód, pierwszy w życiu, w związku z tym brak doświadczenia może być bardzo odczuwalny jeśli chodzi o kontakt z komisami, może dacie parę rad co do tego jak nie dać się oszukać w komisie? przecież oni żerują na takich nowicjuszach jak ja :/
Wyświetlaj:
Adam_930 / 77.65.80.* / 2023-06-27 23:25
Ja przy regeneracji przekładni skorzystałem z usług firmy Dwumas Serwis Regeneracja. Perfekcyjnie wykonali zlecenie.
IgyyJ / 188.33.224.* / 2023-04-22 22:48
Uszkodzone części samochodowe można poddać regeneracji. Firma AVANTI wykonuje takie naprawy, szczerze polecam ich usługi.
Bartek12345 / 217.73.188.* / 2016-02-04 09:24
Nie ma na to chyba mądrego;)Najlepiej to zrobic przegląd w jakimś sprawdzonym warsztacie. Ja mam zaufanie do serwisu toyoty w Gliwicach... Przy okazji jakby ktoś chciał, to polecam jeszcze skorzystać z promocji: http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy Wprawdzie zima się już kończy, ale jesli jeszcze nie macie przygotowanego auta, to warto sie tym zająć;)
billyidol / 78.30.113.* / 2014-03-16 16:32
możesz sobie poczytać jeszcze tutaj http://www.selcar.pl/blog/kupujesz-uzywane-auto-uwazaj-na-klamstwa-sprzedajacych/ blog prowadzony jest przez firmę zajmującą się skupem samochodów, więc wiedzą co piszą
Pilsener / 2011-12-16 20:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. Nie kupować w komisach, szukać prywatnych ofert i zawsze sprawdzać, czy sprzedający nam auto jest jego właścicielem! Unikać sprowadzonych - większość z nich jest powypadkowa lub zajeżdżona (największy przebieg jaki widziałem to milion dwieście tysięcy km).
2. Nie kupować samemu, zawsze sprawdzać auto w zaufanym warsztacie, gdy dzwonimy to pytać czy jest możliwość sprawdzenia auta w naszym warsztacie lub chociaż ASO (brak takiej możliwości oznacza najczęściej tyle, że auto to wałek i jak ktoś je obejrzy to na pewno go już nie kupi).
3. Szukać aut dobrych a nie tanich - dobre auto ma swoją cenę, poniżej ceny rynkowej znajdziesz sam złom, zwłaszcza od handlarzy. Wyleczyć się z szukania okazji cenowych, bo ich nie ma.
4. Być cierpliwym, założyć sobie od 3 miesięcy do pół roku na znalezienie auta.

Najnowsze wpisy