jak pomaga DAS..

nie_das / 2008-07-10 13:28
Chce zapytac forowiczow jakie maja doswiadczenia z firma DAS ktora ma pomagac odzyskac odszkodowania z TU.
Wyświetlaj:
Stefan W. / 83.142.121.* / 2018-03-13 12:01
Obszerniej chyba się nie da: https://www.mototrends.pl/artykuly/problem-prawny-d-a-s-przychodzi-pomoca/
Ania368 / 94.254.178.* / 2018-01-10 22:21
Kiedyś działali prężnie. Ostatnio coś się zmieniło. Ciągłe problemy odradzam jako prawie 10 letni klient!!!!
Ania290 / 94.254.178.* / 2018-01-10 22:20
Kiedyś działali prężnie. Ostatnio coś się zmieniło. Ciągłe problemy odradzam jako prawie 10 letni klient....
małgośka82 / 62.233.200.* / 2016-10-03 11:11
Jakby tak przeczytać te wszystkie komentarze, to można by się nieźle przerazić... Ale po krótkiej analizie – wszystkie dotyczą niemal kwestii wypowiedzenia umowy. A to nie jest wina firmy raczej, a... czytania ze zrozumieniem? Przecież w umowie (jestem jak dotąd, odpukać, szczęśliwą posiadaczką jednego z pakietów premium) jest bardzo jasny zapis o warunkach wypowiedzenia – ani nie malutkim druczkiem, ani nie na ostatniej stronie, po prostu jako kolejny paragraf:) Więc dziwią mnie pretensje. O tym jak jest w strukturze firmy nie wiem, bo nigdy tam nie pracowałam, jestem szarym klientem, który jest obsługiwany jak klient VIP. Ani razu jak dotąd nie odmówiono mi wsparcia przez telefon (raz na wycieczce zagranicznej, standard – zaginiony bagaż, drugi raz – niewielka kolizja za miastem), sprawa została rozwiązana szybko i pomyślnie. Jest jeden warunek, żeby być zadowolonym z usług tej formy – trzeba najpierw przeczytać i zrozumieć (sic!) warunki umowy. Nic prostszego:) Pozdrawiam niezadowolonych i życzę sukcesów:)
Prawnik z Lincolna / 46.169.49.* / 2012-07-01 14:58
Szanowni Państwo.

Każdy kto ma IQ w granicach 100 potrafi czytać ze zrozumieniem tekst z oferty. DAS jest firmą, która zabezpiecza koszty obsługi prawnej dla Klienta. Gwarantuje pokrycie kosztów. Odsyłam do strony www DASa i każdej oferty.
Gadanie i pisanie żali, nie mających nawet potwierdzenia świadczy o tych, którzy te teksty piszą.
Każdy Klient ma swobodę wyboru Prawnika lub Kancelarii, którym DAS udzieli gwarancji finansowych za prowadzenie sprawy.
Pisanie o Prawnikach DASa to stek bzdur. Gdyby DAS miał tylu zatrudnionych Prawników aby prowadzili sprawy każdego Klienta musiałby ściągać wszystkich z Polski a i tak byłoby za mało. W DAS pracuje dosłownie kilanaście osób do udzielania porad prawnych z licencjami. CZyli są to Mecenasi i Prawnicy.
Reszta należy do Kancelarii zewnętrznych.
Panowie. Czytajcie i rozumcie ofertę albo powróćcie do czytanek z podstawówki.
Sylwia Grabowska / 178.15.143.* / 2014-07-29 08:39
Panie prawniku z Lincolna obawiam się ,że u Pana problem jest z IQ , ponieważ o wspomnianej przez pana Gwarancji finansowej za prowadzenie sprawy DAS wycofuje się na podstawie absurdalnych argumentów nie podanych w umowie . I to Tobie prawniku z Lincolna radzę ją przestudiować !
Andrzej Mokotów / 109.243.151.* / 2015-04-25 23:10
Dobre. :) Pani Sylwia Grabowska wchodzi w polemikę z facetem, który nad wyraz dosłownie i mądrze skomentował istotę oferty DAS. A Kobitka swoje o absurdalnych argumentach. Ale jakich to już nie napisze. Bo może by się okazało, że Pani Sylwia Grabowska również nie zrozumiała od czego co jest. Fajnie się czyta fora.
Przedstawiciel DAS / 89.228.145.* / 2010-01-08 20:08
Witam!Osoby zainteresowane Ochroną Prawną firmy DAS proszę o kontakt tel. 698-657-431.Odpowiem na wszystkie pytania.Przedstawiciel DAS.
MichalCompetia / 80.238.65.* / 2011-01-25 19:39
bardzo proszę o kontakt na michal.competia@gmail.com
ex kierownik / 95.160.37.* / 2010-06-21 20:54
Napiszę krótko cała ta firma to jedna wielka ściema, prowadzą ją ludzie z przypadku z małą wiedzą prawniczą, dział prawny to banda niedouków z małymi wyjątkami. Firma nie żyje z tego, że pomaga ale wymaga (PŁATNOŚCI)
Praca tam to śmiech na sali i szkoda czasu każdego kto o tym myśli, szkolenia to farsa! gdzie manuale sprzedażowe pisze człowiek, który sprzedawał warzywa w supermarkecie jeszcze dwa lata temu (z całym szacunkiem dla ludzi pracujących na warzywach) ale pojęcia o sprzedaży bezpośredniej to nie mają! do tego brak podstawy, brak telefonu, brak baz klientów, brak podstawowych narzędzi teczek w tym papierowych brak długopisów brak wszystkiego, firma się nie reklamuję nikt jej nie zna na rynku a ten kto słyszał to głownie kierowcy zawodowi. Radzę czytać OWU mianowicie wyłączenia, wykluczenia i tak okrojony produkt, że ciężko jest uzyskać pomoc!
W kwestii pracy WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ bez podstawy kiepskie zarobki i do tego zdarzają się oszustwa na prowizjach, weksle zapisy w umowach o zwrocie prowizji jeżeli klient nie zapłaci na 2 rok itd ODRADZAM!!!!
danek123 / 83.20.40.* / 2015-10-13 07:16
Witam !

Proszę o informacje jak rozwiązać umowe.
masteer / 193.173.217.* / 2016-05-01 09:54
Witam umowę można rozwiązać 6 tygodni przed wygaśnięciem umowy nie krócej można wcześniej wypowiedzieć własnymi słowami nic skomplikowanego ja też wypowiedziałem pozdrawiam
lucyna1365 / 87.206.135.* / 2009-08-26 20:26
Jedno jest pewne, że DAS zawsze zapłaci za walkę o Twoje prawa. Napisze pismo w Twoim imieniu np. do nieuczciwego sprzedawcy, błyskawicznie poradzi telefonicznie. Warto posiadać kartę DAS. Naklejka może nie jest ozdobą na luksusowym aucie lecz sprawia, że policja drogowa potraktuje Cię z szacunkiem a szczególnie pozagranicami Polski. Jedno pismo prawnika DAS sprawia, że TU płacą wszystko co do grosza. DAS zapłaci też za Twojego adwokata, gdybyśą potrzebował obrony przed sądem.
rozczarowana DAS / 89.78.170.* / 2017-09-18 12:52
Ile zapłaci? Tyle co chce dobry prawnik czy limit 600 zł?
ex kierownik / 95.160.37.* / 2010-06-21 20:56
Tiaaaaa stawkę minimalną za którą żaden adwokat nie chcę się podjąć sprawy to co piszesz to z całym szacunkiem ale bełkot handlowców jakich sam szkoliłem wg manuala firmowego co z prawdą ma niewiele wspólnego naprawdę z całego serca ODRADZAM
dasowka / 2009-07-30 12:33
Polecam polisę dla zawodowych kierowców i tych, którzy dużo jeżdżą. Zakres obowiązywania jest niewielki i rzadko się korzysta, ale z taką polisą śpi się spokojniej a są to groszowe wydatki. W ciągu 2009 miałem 2 wypadki i na żadnym PZU nie chciało mnie oszukać, więc DAS nie był potrzebny.
Lech3 / 2009-04-24 17:55 / Bywalec forum
Zapraszam , żadnych opłat wstępnych !
Spraw nie do wygrania/wojsko , służby mundurowe/ mój zaprzyjaźniony prawnik nie bierze , żadnego ryzyka !
:)
golek / 85.222.86.* / 2009-04-22 20:12
nie pomagaja !!! szkoda czasu i kasy !!!
pawel78jm / 79.184.32.* / 2009-10-18 14:40
uważam tak samo. wyrzucenie pieniedzy w błoto!!! 2 razy mnie zawiedli a do tego spózniłem sie naprawde nie wiele z zapłatą składki to już siedzi mi na końcie firma windykacyjna!!!!! masakra!!! wyszczegajcie sie tej ubezpieczalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ex kierownik / 95.160.37.* / 2010-06-21 20:58
Napiszę krótko cała ta firma to jedna wielka ściema, prowadzą ją ludzie z przypadku z małą wiedzą prawniczą, dział prawny to banda niedouków z małymi wyjątkami. Firma nie żyje z tego, że pomaga ale wymaga (PŁATNOŚCI)
Praca tam to śmiech na sali i szkoda czasu każdego kto o tym myśli, szkolenia to farsa! gdzie manuale sprzedażowe pisze człowiek, który sprzedawał warzywa w supermarkecie jeszcze dwa lata temu (z całym szacunkiem dla ludzi pracujących na warzywach) ale pojęcia o sprzedaży bezpośredniej to nie mają! do tego brak podstawy, brak telefonu, brak baz klientów, brak podstawowych narzędzi teczek w tym papierowych brak długopisów brak wszystkiego, firma się nie reklamuję nikt jej nie zna na rynku a ten kto słyszał to głownie kierowcy zawodowi. Radzę czytać OWU mianowicie wyłączenia, wykluczenia i tak okrojony produkt, że ciężko jest uzyskać pomoc!
W kwestii pracy WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ bez podstawy kiepskie zarobki i do tego zdarzają się oszustwa na prowizjach, weksle zapisy w umowach o zwrocie prowizji jeżeli klient nie zapłaci na 2 rok itd ODRADZAM!!!!
mariusz2x2 / 95.48.178.* / 2010-06-16 18:41
Pawle, jestem pracownikiem banku, jestem klientem D.A.S. i oprócz tego nic mnie z nimi nie łączy, nie mam nikogo z rodziny u nich, żony, kochanki itd. Uważasz że ich produkt to wyrzucenie pieniędzy w błoto tylko dlatego, że zalegasz z opłatami - nie ważne czy dzień czy rok. Nie jesteś w porządku wobec nich więc ich krytykujesz? Jak wyślesz list bez znaczka to też masz pretensje do poczty że list nie doszedł? JA mam wykupioną ochronę rodziny czyli cały pakiet, pomogli mi skutecznie dwa razy odzyskać pieniądze obecnie walczą o kolejną tym razem dużą sprawę. Raz spóźniłem się o 3 tygodnie z płatnością, tylko dlatego, że zmieniłem adres zamieszkania, po kontakcie telefonicznym wszystko wyprostowałem, nie naliczyli mi nawet odsetek, więc z tym windykatorem chyba przesadzasz.
Przedstawiciel DAS / 89.228.134.* / 2012-03-02 16:00
Osoby zainteresowane Ochroną Prawną Firmy DAS proszę o kontakt. Paweł Kowalewski Tel. 698-657-431 (woj. lubuskie i wielkopolskie)
miarka231 / 79.184.12.* / 2009-10-24 21:02
A ja powiem, że jestem jak dotąd bardzo zadowolony. Nie chcę się rozpisywać, ale działają bardzo szybko. Miałem wypadek. Nie moja wina. TU chcę mi wypłacić 3 800zł. DAS walczy w sądzie o 12 000zł. To tylko wypałata za uszkodzony pojazd. Treaz zakończyłem leeczenie(uraz psychiczny). Czekam na decyzję od TU w sprawie kwoty. DAS już do nich wysłał pismo, że mają zapłacić 10 000zł w ciągu 14 dni. Jeśłi nie zapłacą to znowu sąd. To mi się podoba. Szybko i konkretnie. Trzeci raz korzystałem, tym raziem w sprawie zapłaty od mojej byłej kobiety. Pozew już jest w sądzie.

Mimo, że żadna sprawa się jeszcze nie zakończyła, nie dostałem ani złotówki w żadnej sprawie to jestem bardzo zadowolony z obsługi. W wiem teraz jak TU potrafią z nami w h... lecić. Nie można się im poddawać, gdyźż proponowane kwoty od nich są śmieszne.
Adam R. / 94.254.232.* / 2010-09-08 09:34
kwoty proponowane przez DAS tez sa smieszne...

prawda lezy po srodku - jesli TU chce ci dac 4 tys a DAS chce 12 tys to tak naprawde nalezy Ci sie 7-8 tys.
DAS doskonale wie ze dostanie jakis procent od wywalczonej sumy wiec winduja w gore swoje roszczenia - Ty na to lecisz bo CI sie to podoba i myslisz ze dostaniesz 12 kafli ?
prawda jest taka ze zaden sad nie przyzna Ci 12 tys na samochod (biarac pod uwage ze w miare profesjonalni rzeczoznawcy z TU wyliczyli odszkodowanie na 4 tys) - nawet jesli TU zanizylo wartosc odszkodowania to raczej sad nie da CI czterokrotnie wiecej

a druga kwestia - uraz psychiczny warty 10 tys - o czym Ty mowisz ? przezyles jakas traume ? tata Cie gwalcil w piwnicy przez 10 lat dziecinstwa ? zabili Ci zone i dzieci na Twoich oczach ? upiekli Ci chomika w piekarniku ??
czlowieku ty tylko miales kolizje - nie rob z siebie pierwszej ofiary IV RP...
za "uraz psychoczny" jak dosteniesz 1500 to bedzie sukces...

nie przeceniaj tej ochrony prawnej - lepiej sam zacznij czytac kodeks cywilnt i jego interpretacje...

A.R.
unik / 83.17.131.* / 2010-01-23 15:24
Miałem wypadek. Nie moja wina. TU chcę mi wypłacić 3 800zł.
DAS walczy w sądzie o 12 000zł. To tylko wypałata za uszkodzony pojazd. Treaz
zakończyłem leeczenie(uraz psychiczny). Czekam na decyzję od TU w sprawie kwoty.
DAS już do nich wysłał pismo, że mają zapłacić 10 000zł w ciągu 14 dni. Jeśłi nie
zapłacą to znowu sąd. To mi się podoba. Szybko i konkretnie. Trzeci raz
korzystałem, tym raziem w sprawie zapłaty od mojej byłej kobiety. Pozew już jest w
sądzie.

że zapytam ... ile polis wykupiłeś , dla rodziny, kierowcy ,pojazdu
wyglada na to że wszystkie , chyba masz dużo kasy albo jesteś agentem tej firmy :))
Mariusz2x2 / 95.48.178.* / 2010-06-16 18:42
polisa rodziny to cały pakiet
pan.Sławek / 83.5.154.* / 2011-01-29 00:10
witam;
ja miałem wypadek samochodowy ,firma PTU zaproponowała mi za 27% uszczerbku na zdrowiu 12.000 i każdy pomyśli dużo ,ale poczytałem troszkę pochodziłem po psycholach i dostałem 25.000 ,więc kolega Adam.R wie tyle co g..no a wypowiada się jak by był znawcą ..pewnie skończył KSW (kup sobie wykształcenie..:)) i myśli że wszyscy przeżyli to co on,nie każdego Adasiu mama kochała w dzień a tatko tylko w nocy.. poczytaj troszkę a najważniejsze to przeżyj bo co tym możesz powiedzieć o życiu seksualnym mrówek jak nigdy dupą w mrowisku nie siedziałeś...pozdrawiam..
szkodyrzeczowe / 2014-07-11 11:58
Panie Sławku za 27% uszczerbku na zdrowiu powinien Pan dostać około 65 tyś zł. Na drodze sądowej za 1 % uszczerbku można wywalczyć pomiędzy 2,5 a 3,5 tyś zł.
Pozdrawiam.
JG.

Najnowsze wpisy