Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak starzy szpiedzy Moskwy pomagają polskiej gospodarce

Jak starzy szpiedzy Moskwy pomagają polskiej gospodarce

Wyświetlaj:
Ksiądz Robak / .* / 2004-11-14 16:36
Czy to lęk czy chciwość polskich "zawsze bosych królów" polityków a jeżeli ani jedno ani drugie tylko głupota to strzeż się NARODZIE, ORGANIZUJ SIĘ, ZMIENIAJ ORDYNACJĘ, TYLKO WYBORY BEZPOŚREDNIE. Ciekaw jestem co robi inteligencja polska i Kościół Rzymskokatoliocki, mam wątpliwości czy nie korzystają z tych ustrojowych przemian tak po prostu przy okazji.
MK / .* / 2004-11-14 08:21
Muszę przyznać że autor ma dużą wiedzę o przeszłości radzieckich/rosyjskich NKWD-zistów . Jeśli dziennikarz zebrał do artykułu tyle informacji to ILE TAKICH INFORMACJI posiadają nasze kochane służby wywiadowcze ? Powinny wiedzieć 100 krotnie więcej - zajmują się tym na co dzień , płacą im za to i zostali wyszkoleni do takich zadań prawda ??? DLACZEGO W TAKIM RAZIE NIKT NIC W TYM KRAJU NIE ROBI ??? Może po zmianie ekipy rządzącej w końcu coś się ruszy ...
tom / .* / 2004-11-10 09:16
Myślę że to długo nie potrwa, czas komunistycznych gnid i dorobkiewiczów się kończy, i oni też to wiedzą i zaczynają działać chaotycznie.I propaganda już dużo nie zdziała.
robert / .* / 2004-11-08 09:36
wstyd się przyznać, ale winę za taki stan rzeczy ponoszą nie pseudo politycy lecz nasze zagubione społeczeństwo. my sami tych ludzi wybieramy nie chodząc na wybory. gdyby frekwencja podczas wyborów sięgała 90%, a ludzie zaangażowali by się w minimalnym stopniu w poznanie kandydatów do parlamentu, do rad powiatu, miast i gmin, wierzę głęboko że tych złodzieji i komuchów byśmy się raz na zawsze pozbyki. co robią od wielu lat w polskim rządzie: oleksy, cimoszewicz, nikolski .............. kwaśniewski ............a jeśli chodzi o pkn orlen, złodziejskich vipów i szpiegów to i tak gówno z tego wyniknie, szkoda tylko naszych pieniędzy. nie chce mi się nawet więcej o tym gadać i czytać...komucha i złodzieja nie można zresocjalizować, w jego mikronowej jeszcze funkcjonującej części mózgu zwanej podświadomość zakodowane są schematy poprzedniego ustroju ( wszystko im wolno i są bezkarni - kłamcy, oszuści, złodzieje )PAMIĘTAJCIE - NARÓD I HISTORIA WAS ROZLICZY. ROZDZIOBIĄ WASZE ZGNIŁE ZWŁOKI WRONY I KRUKI....
Astor / .* / 2004-11-05 18:13
Czy to prawda, że KGB zabiło Gen. PAPAŁĘ ????
aru / .* / 2004-11-05 08:55
Ale przeciez Napoleon wkroczyl do Moskwy. Nestety, strategicznie przegral.
nio / .* / 2004-11-04 15:15
A ruska mafia ?, kałasznikowy ?, -to się dzieje tu i teraz...
karamba / .* / 2004-11-04 14:00
Haki każdego z nich trzymaja w szachu a serwilizm dopełnia eszty
zlota akcja / .* / 2004-11-14 18:34
chyba masz racje,ale to nie tylko obcy,nasi robia to samo,albo to nie sa "nasi"?Karuzela stanowisk i nazwisk wciaz ta sama,nawet przy tej sprawie,tzw kancelarie:kns,knk,te same rady nadzorcze,banki,npbank gosp zywnosci,,lg petro bank,grupa kap. pse itd...pozdr
macio / .* / 2004-11-04 11:16
Nieudolność, demencja, glupota czy świadoma działalność na rzecz Przyjaciół Moskali ?

Najnowsze wpisy