Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak to jest -wzrosło czy spadło???

Jak to jest -wzrosło czy spadło???

Da[r]ek / 2007-03-21 19:57
Dzisiaj (czyli21.03.2007) akcje ENERGOPOLu według MONEY.PL i DM BOŚ spadły o 72,1%, ale według danych ze strony GPW i DM Milenium wzrosły o 17,65%. Czemu są podawane tak rozbieżne dane i z czego to wynika??? Bo na pewno zadne z tych źródeł nie kłamie tylko jak oni to liczą??? Bo odczyt, że spadły o te 72,1% rozumiem, bo wczoraj były warte prawie 90zł, a dzisiaj ok. 24zł, ale na jakiej podstawie GPW i DM Milenium podają, że cenny akcji wzrosły???Jestem początkujący i przepraszam jeśli niektórym moje pytanie wydawać się będzie po prostu debilne, ale nie mam bladego pojecia, więc pytam:) Więc proszę o wyrozumiałość
Wyświetlaj:
Nyarlathotep / 2007-03-22 02:23 / Bywalec forum
Kurcze mnie bardziej interesuje dlaczego tak spadło. Cholercia jestem nowy i jeszcze nie wiem gdzie rzetelnych świeżych informacji szukać :|
No bo splitu chyba nie było żadnego???
Da[r]ek / 2007-03-22 16:00
Ja chyba rozumiem czemu tak spadło;] ENERGOPOL wypuścił akcje serii F po cennie 20,40 za sztuke:)
mick / 2007-03-22 17:23 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wypuscil nowych akcji, tylko wczoraj byl pierwszy dzien notowania bez prawa poboru. 20.03 jak miales akcje na rachunku nabyles pp. Nie wszystkie serwisy z notowaniami tego typu operacje uwzgledniaja i stad takie jaja.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy