Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Jak uniknąć oszustów na Allegro?

Jak uniknąć oszustów na Allegro?

Ślusarz / 2012-05-18 13:28
Dopiero zaczynam przygodę z zakupami na Allegro , bardzo często można na tym serwisie dostać rzeczy , które już dawno wyszły z sprzedaży... mój kolega powiedział mi że bym unikał oszustów na Allegro... no właśnie , ale jak nie dać się nabrać? Czy Allegro ma jakieś zabezpieczenia?
Wyświetlaj:
mnbhjk / 89.230.40.* / 2015-12-08 15:53
Uwaga na użytkownika xabathi!

Na Allegro ma dane: Agata Dziadzic, Librowszczyzna 6/13, 31-030 Kraków, Mail: franczeska.lenart@o2.pl, tel. 530853509

Przy (dzięki Bogu - zwrotnym) przelewie miała drugie imię i inny adres.


Sprzedaje markowe buty. Niby ma 100% pozytywnych komentarzy ale to OSZUSTKA, która prawdopodobnie nie dysponuje towarem.

Po zrobieniu zakupów u niej i przesłaniu pieniędzy kontakt się urwał. Dopiero interwencja Allegro i strach przed policją zmusiło panią do zwrotu pieniędzy.

Wciąż ma wystawione aukcje, stare zamyka Allegro w związku z przekroczeniem regulaminu, więc nie ma nawet możliwości wpisania komentarza!

UWAŻAJCIE! Przekażcie innym
Polak pracownik / 2012-05-18 14:23
Warto przed zakupem sprawdzić komentarze na stronie sprzedawcy!! ja głownie tym się kieruje...
T. / 81.190.72.* / 2012-05-18 14:46

Warto przed zakupem sprawdzić komentarze

Nie warto, tylko należy !
Należy też przeanalizować zasadność komentarzy negatywnych jak i neutralnych , bo nie wszystkie są wiarygodne i ważne.
W każdym bądź razie uczciwymi sprzedawcami są Ci, co nie mają żadnych negatywnych i neutralnych,zaś pozytywnych ponad tysiąc !
małyMotyl / 2012-05-18 14:47 / Bywalec forum
na moje oko to uniknąć się ich nie da po prostu, każdy może trafić na jakieś oszustwo, a wszytsko zalezy od głupiego farta i od niczego innego

Najnowsze wpisy