Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak zacząć inwestować na giełdzie?

Jak zacząć inwestować na giełdzie?

Money.pl / 2008-08-04 23:19
Komentarze do wiadomości: Jak zacząć inwestować na giełdzie?.
Wyświetlaj:
gracz giełdowy :P / 77.253.49.* / 2015-02-16 20:45
tylko nie myl słowa inwestycja z grą bo u nas to przede wszystkim gra,także mocno uważaj
jan356 / 31.182.67.* / 2015-02-15 21:02
Mozna bardzo duzo zarobic na opcjach binarnych.
Andreus / 2013-10-29 17:53
Czy zna ktoś brokera polskiego, ale bank do przelewu, -nie unijny?
Antosia78 / 164.126.161.* / 2013-10-27 16:19
W DM PKO mają dobrą promocję do końca października 2013 na konta. Ja u nich założyłam taki rachunek jak dowiedziałam się ze KBC likwiduja. Nowi klienci DM PKO są zwolnieni z rachunku do końca 2013 no i na zlecenia stałe na GPW i rynki zagraniczne są obniżone stawki prowizyjne
MAA12 / 2013-10-15 11:09
Jak ktoś zaczął "inwestować" po takim artykule to nie dziwne, że tyle ludzi traci. Założenie konta maklerskiego i ogarniecie składanie zleceń jest akurat najmniejszym problem przed jakim staje aspirujący inwestor. Wiedza kiedy kupić, co kupić, kiedy sprzedać, jak chronić kapitał i wiele innych to prawdziwe problemy, które należy rozwiązać zanim zacznie się wkładać pieniądze na giełdę.
Z drugiej strony 100% teorii a 0% praktyki nie zrobi z Ciebie skutecznego inwestora. Polecam zapoznać się z wybraną metodą i od razu wytestować ją na rynku. Wtedy zdobędziesz doświadczenie potrzebne do dalszego rozowju.
Dla mnie dużym krokiem było znalezienie metody opisywanej na tej stronie: http://metodanaakcje.pl/
Krótko i zwięźle, zawiera wszystko co trzeba. Prosty język, dużo wiedzy. Autor ostatnio wystartował z mini kursem o cyklach rynkowych. Za darmo można zapisać się tutaj: http://kurs.twojeakcje.pl/

Pozdrawiam,
MAA12
jakinwestowacpieniadze / 2013-09-05 22:26
Trzeba trochę poczytać na początku, ale to nie nauczy nas panowania nad emocjami, które na giełdzie są wszechobecne. Tak więc trzeba zacząć - najlepiej od niewielkiej kwoty. Polecam artykuł:
http://www.jakinwestowacpieniadze.pl/gielda/niezbednik-gieldowy-czyli-skad-brac-informacje-czytelnia/
mni / 79.186.251.* / 2013-09-05 15:49
proponuje zacząć od wiedzy na temat inwestowania i finansów.

http://www.zlotemysli.pl/spelniajmarzenia13,1/prod/12227/gielda-pasja-pieniadze-daniel-sokolowski.html
Apollo530 / 37.209.146.* / 2013-06-25 21:44
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak postawić pierwsze kroki na giełdzie odwiedź stronę www.inwestujesz.org zapewniam wszystkich że warto!
Sygnały giełdowe / 178.235.182.* / 2012-09-07 20:07
Sygnały systemu:
http://sygnaly-gieldowe.blogspot.com/
AdamAA / 212.182.90.* / 2012-08-29 13:32
Witam, jeśli chcesz zarobić pewne pieniądze to odwiedź stronę www.permanent.cba.pl. Zarób pewne pieniądze bez żadnego wkładu początkowego , a odmienisz swoje życie już dziś. Wejdź i przeczytaj informacje na niej zawarte, nic Cię to nie kosztuje.
DIF / 80.251.161.* / 2012-08-16 15:53
Jeśli chodzi o początki na giełdzie, to dobrze jest obrać sobie jedną metodę i tylko nią podążąć. Czyli obrać sobie jeden system, metodę analizy. Ciekawą sprawę ma DIF Broker, na bieżąco poblikuje analizy rynku akcji. Jest to rynek akcji zagranicznych, surowce, waluty.

http://www.difbroker.com/web/pl_pl/szkolenia_gielda
rabunia89 / 2012-07-26 21:59 / Bywalec forum
Forex to nie jest jakiś banał, lecz ciężka praca dla wybranych, tak więc nie nakręcaj się, że na pewno ci się uda. Raczej nastaw się na nie. Przejdź te szkolenia, poczytaj trochę literatury – im więcej poznasz teorii tym łatwiej będzie ci się w to wszystko wdrożyć.
Gosc1001 / 82.24.148.* / 2012-07-26 22:13
Witaj Rabunia.
Z połową wypowiedzi się zgadzam. Może słowo wybrani jest trochę zbyt ostre ale ze szkoleniami to bym uwazał. Zrobią chłopakowi sieczkę z mózgu i potem będzie niezdolny do jakiejkolwiek resocjalizacji w tej kwestii. Forex jest rzeczywiście ciężkim tematem i wymaga studiów ale kochani, nikt wam nie sprzeda a już na pewno nie da za darmo recepty na zarabianie na giełdzie. Do tego trzeba dojść samemu lub mieć mega farta i znaleźć wprowadzającego. Poza tym jeśli wymagają obrotów 100 tys dol. to ja bym się od tego odsunął natychmiast. To jest pierwszy krok do szybkiego bankructwa. Coraz więcej mniejszych lub większych instytucji finansowych szuka kasy i będą to robić w każdy sposób. Dadzą mu szkolenie za darmo a wykończą go finansowo w ciągu 2 miesięcy. I nerwowo też. I zawsze mogą powiedzieć, że nie uczył sie wystarczająco dobrze. Inwestowanie na giełdzie to studia i to wieloletnie a nie weekendowy kurs. Chcielibyście latać na międzynarodowych liniach z pilotem, który nauczył się prowadzić samolot w ciągu weekendu?
Na koniec, zawróćcie uwagę, że każdy i tak postępuje po swojemu, nawet gdyby trafił na dobrego nauczyciela.
Pozdrawiam.
rajec / 212.96.244.* / 2012-07-27 13:28
Oni dają do obracania 100 tysięcy, a masz zarobić 2 tysiące dolarów. Uczę się - jak dla mnie perspektywy są niezłe. Bez tego Maximus Trading raczej bym się nie zabrał za temat, a tak mam jakąś motywację. Na pewno napiszę na forum co mi z tego wyszło.
jurat / 212.96.244.* / 2012-07-24 13:30
Ja zaczynam z Maximum Trading. Dali mi za darmo szkolenie, mam zarobić przez pierwszy miesiąc 2 tysiące dolarów, by współpracować z nimi na stałe. Największa ciekawostka - mam obracać kwotą 100 tysięcy dolarów i to mnie najbardziej szokuje...
stotin / 89.70.126.* / 2012-07-24 13:47
po 1. nabadz odpowiednia wiedze. po 2.nabadz odpowiednia wiedze i po 3. nabadz odpowiednia wiedze!!! a potem nie bedziesz juz zadawal takich pytan. nastepnie praktyka,ale nie na jakiejs platwormie demo albo za nieistotne dla Ciebie kwoty. musisz zaczac od sum,ktore sa dla Ciebie istotne np. pol roczne Twoje dochody wtedy poznasz siebie i Twoje emocje w ekstremalnych warunkach , ktorych teraz raczej nie brakuje! Wiec powodzenia!
rabkasa / 212.96.244.* / 2012-07-25 13:36
Wiem - wiedza najważniejsza. Zaczynam z nimi pakiet szkoleń - ma mnie to niby przygotować na samym początek działania, a później sam mam pokazać, czy się do tego nadaję. Musi mi się udać ;/
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 11:51
Wg mnie przede wszystkim należy uzupełnić wiedzę teoretyczną z zakresu inwestowania,stad też w księgarni giełdowej znajdziesz szereg literatury odnośnie inwestowania,od której powinieneś zacząć.
shaki / 95.49.41.* / 2012-03-16 09:02
gieldaabc.galeriasmaku.info.pl

...W tej części wyjaśnimy sobie, jak wybrać biuro maklerskie, które będzie prowadzić dla nas rachunek papierów wartościowych. Trzeba powiedzieć, że w akcje można inwestować tylko i wyłącznie posiadając taki rachunek. Akcji nie można kupować na zwykły rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, akcje nie mają też formy papierowej tak, aby można je przechowywać w domu czy w sejfie. Można je kupować i sprzedawać za pośrednictwem rachunku inwestycyjnego, natomiast zobaczyć ich się po prostu nie da...
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy