Na skróty
Forum Forum dla firmDotacje

Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności?

Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności?

skomentuj
Wyświetlaj:
Kubisza / 178.42.127.* / 2013-08-28 19:27
W tej chwili dotacje z UE to raczej małe szanse .Nie wspomnę o papierkach jakie trzeba dostarczyć. Prędzej i łatwiej będzie w Idea banku wystąpić o kredyt ze wsparciem UE
Własny biznes / 83.21.110.* / 2013-08-21 14:24
Dotacje na rozpoczęcie własnej działalności znajdziesz na www.wlasny-biznes.com.pl! Otrzymasz listę programów unijnych z otwartą rekrutacją na Twoim terenie oraz pomoc w jej zdobyciem!
adrian262 / 31.61.163.* / 2013-05-31 17:26
chciałbym otworzyć własną firmę ale potrzebuje funduszy na rozkręcenie biznesu jak mogę zdobyć fundusze i czy jest to realne dla ledwo powstającej firmy
Ald / 89.68.253.* / 2013-02-26 18:50
Jestem studentką, pracuję, ale myślę o założeniu własnej działalności- salonu fryzjerskiego (byłoby to spełnienie moich marzeń). Ale potrzebuję na to pieniędzy, których nie jestem w stanie odłożyć, więc poszukuję innych możliwości, takich jak np dotacje.Nie wiem jak je zdobyć, pomocy!
ratunku_pomocy / 2013-03-28 13:40
najprosciej skorzystac z dofiannsowania z urzedu pracy na rozpoczecie prowadzenia dzialanosci gospodarczej, alternatywa dla dofinansownia z urzedu pracy jest tez dofiannsowanie z uni eropejskiej!! tam jest znacznie wieksza kasa do wzieia :)
Agnieszka778 / 193.106.245.* / 2013-01-28 14:10
Na pewno nie warto bawić się w to samemu :/ wiem z doświadczenia, że szkoda na to czasu i nerwów - tym bardziej, że większość z nas, szarych obywateli, najzwyczajniej się na tym nie zna.. Skorzystałam więc z pomocy Biura Pomocy Unijnej (jest to firma z Krakowa, i pomimo, że jestem z okolic Katowic nie przeszkodziło to w owocnej współpracy- w końcu od czegoś są telefony i komputery) i otrzymałam 100 tysięcy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Takie wyjście jest chyba najlepsze dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi ;)
Irek79 / 164.127.102.* / 2013-03-28 11:57
Witam. Czy skorzystanie z Biura Pomocy Unijnej coś Cię kosztowała?
Armagedon01 / 2013-01-28 14:57 / Bywalec forum
Ja próbowałem własnymi siłami , chciałem pozyskać pieniądze an uruchomienie sklepu z grmai planszowymi... nie udało się... ale nie tracę nadziei , tylko ż etraz kogos do tego wynajmę zeby mi pomógł...
misiek_msu / 2013-01-26 11:11
Witam . Chciałbym otworzyc działalność gospodarcza świadczącą usługi transportowe i kurierskie na terenie polski niemiec i holandi. Czy dotacja na auto jest realna ?? a jeżeli nie to czy mozliwe jest wziecie uzywanego auta w leasing i czy swiezo powstała firma bedzie miała zdoolnosc do leasingu??
PiotrKosinski / 2013-04-29 16:05
Oczywiście chodziło o adres: http://www.efl.pl/finansowanie/leasing-swobodny

A zapytanie ofertowe można zadać poprzez formularz: http://www.efl.pl/zapytanie-ofertowe

Piotr Kosiński,
Europejski Fundusz Leasingowy
Łukasz Wrocław / 90.156.88.* / 2013-01-06 17:21
Witam, jestem studentem politechniki wrocławskiej, mam pomysł na działalność. Mam już poukładany plan- co i jak. Miałby to być serwis sprzętu audio rozszerzony o kilka innych usług, więc nie był by to tylko serwis ale również komis, lombard, komponowanie oraz zakładanie systemów audio w domach oraz z biegiem czasu również car-audio- myślę, że jest to naprawdę dobry pomysł. Nigdy nie zakładałem działalności, nie wiem od czego zacząć. Chciałbym skorzystać z możliwości jaką jest dotacja na rozpoczęcie działalności, głównie na zakup sprzętu pomiarowego. Proszę o pomoc. Od czego musiałbym zacząć? Na co mogę przeznaczyć taką dotację? Nie mam lokalu w którym mógłbym zacząć prowadzić działalność. Czy jest we wrocławiu jakieś miejsce- placówka gdzie mógłbym się udać, żeby ktoś mógł mi pomóc, pokierować? Pozdrawiam
urszulaz85@interia.pl / 2013-01-03 11:06
Jestem samotna bezrobotna matka nigdzie nie moge znalesc pracy chociaz bardzo bym chciala poniewaz dzieci rosna a wszystko kosztuje postanowilam otworzyc swoja dzialalnosc ale niemam zadnych dochodow ani nawet wlasnego malego wkladu co moge zrobic zeby otworzyc jakas dzialalnosc.
lukasz gustaw / 37.30.105.* / 2012-12-26 19:38
Witam Chciałbym otworzyć firme zatrudniajaca 2 pracowników na obszarze wiejskim. Dotacje chcialbym pozyskac na zakup szprzetu i narzędzi.Mam miejsce i pomieszczenia w których bym chcial otworzyc ta firme. Prosze o pomoc jak zdobyc fundzusze i gdzie sie udac o pomoc.
waldemarmaciej / 83.9.173.* / 2012-11-28 12:38
witam. prosze o pomoc jak zdobyć fundusze na rozpoczęcie działalności Myślę o sklepie z używaną odzieżą i warzywniaku Co mam zrobić/ prowadziłem 10 lat temu transport ,mam 53 lata.Czy moja żona która jest firmą 1osobową też może się ubiegać o dofinansowanie na rozszerzenie działalności/ Co trzeba zrobić.Będę wdzięczny za pomoc!
annakaczynska / 83.9.173.* / 2012-11-28 12:36
witam. prosze o pomoc jak zdobyć fundusze na rozpoczęcie działalności Myślę o sklepie z używaną odzieżą i warzywniaku Co mam zrobić/ prowadziłem 10 lat temu transport ,mam 53 lata.Czy moja żona która jest firmą 1osobową też może się ubiegać o dofinansowanie na rozszerzenie działalności/ Co trzeba zrobić.Będę wdzięczny za pomoc!
Justyna Kubanek / 80.53.74.* / 2012-07-13 14:12
Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Proton Relations sp. z o.o. oraz Instytucja szkoleniowa “Muster-in” prowadzi rekrutację uczestniczek do projektu „Jestem przedsiębiorcza – zakładam firmę”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu VI – Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

W ramach projektu można uzyskać dotację do 40 tyś. zł na założenie własnej firmy.

Projekt skierowany jest do 30 bezrobotnych kobiet zamieszkałych na terenie Zabrza, Gliwic lub Powiatu Gliwickiego, które:
- są zarejestrowane, jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy,
- nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej w Polsce i zagranicą w okresie 1 roku przed przystąpieniem do projektu.

Grupą priorytetową są kobiety w wieku 50+

Pakiet wsparcia w ramach projektu obejmuje:
1.120 godzinne szkolenie przed rejestracją firmy, zawierające następujący zakres tematyczny:
•aspekty prawne i formalne prowadzenia i zakładania firmy,
•procedury zakładania firmy, w tym przygotowanie dokumentów,
•rachunkowość,
•marketing,
•IT w biznesie, w tym obsługa programów do wystawiania faktur,
•źródła finansowania rozwoju firmy.
2.Doradztwo indywidualne przed założeniem firmy obejmujące m.in. aspekty prawne i podatkowe przygotowania wniosków o przyznanie dotacji.
3.Przyznanie dotacji w wysokości do 40 tyś. zł. na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
4.Przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w wysokości do 700 zł przez okres max. 6 miesięcy.
5.Merytoryczne wsparcie pomostowe po założeniu działalności gospodarczej.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Panie zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyj-nymi, znajdującymi się na stronach www.protonrelations.pl oraz www.musterin.pl.

Szczegółowych informacji udziela Biuro projektu:
ul. Chorzowska 58, 44-100 Gliwice, tel. (32) 33 72 062, 506 080 246
e-mail: projekt@protonrelations.pl
Anna-dotacje / 193.106.245.* / 2012-05-24 11:14
Szanowni Państwo w związku z planowanym naborem wniosków z programu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw istnieje możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości do 300 tys. zł

Refundacja wynosi 50%.
Przykład:
Dofinansowanie koparko-ładowarki o wartości 200 tys. zł netto wynosi 100 tys. zł

Dotacje można otrzymać między innymi na:
-budowę nieruchomości
-zakup maszyn, urządzeń oraz aut dostawczych
-zakup sprzętu biurowego i oprogramowania
-zagospodarowanie terenu

Biuro Pomocy Unijnej jest firmą, której celem jest wspieranie i pomoc podmiotom, które chcą skorzystać z pomocy unijnej.
Udzielamy wszelkich informacji o aktualnie uruchamianych programach pomocowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie przygotowania, wypełniania oraz rozliczania wniosku o pomoc z funduszy unijnych w ramach różnych programów, zarówno na etapie wdrożenia, jak i rozliczenia płatności.

Więcej informacji na temat pomocy można uzyskać pod nr tel: 12 379 40 04, kom: 694678048 oraz kierując zapytanie na adres biuro.pomocunijna@gmail.com
Pati098 / 83.9.98.* / 2012-04-17 17:38
witam. Chciała bym założyć własną firme, i na poczatek chcialam sie spytac gdzie mam isc z tym dofinansowaniem?
Mati.. / 83.21.51.* / 2012-02-26 21:10
Witam mam 21 lat jestem mechanikiem i marze o włsasnym warsztacie ,ale nie mam pieniedzy ,czy mam jakiekolwiek mozliwosci otrzymac dotacje?Od czego zaczac mimo młodego wieku mam doswiadczenie i paru stałych klientów ,obecnie pracuje w serwisie samochodowym..Prosze o pomoc
ŁukaszK / 83.7.184.* / 2012-03-31 16:22
Witam. Jeśli jesteś zainteresowany dotacją wejdz na stronę www.biznes-consult.pl i wypełnij formularz lub zadzwoń do Nas. Bezpłatnie zweryfikujemy czy masz sznsa na dotacje, a jeśli tak to w jakim konkursie warto wystartować. Pozdrawiam Łuaksz Kantor
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy