Forum Forum finansoweBanki

Jaki bank w Anglii?

Jaki bank w Anglii?

alem / 2010-09-02 19:43
Witam, od października przeprowadzam się do Anglii na studia i poszukuję najodpowiedniejszego konta. Do wyboru mam tylko Barclays, NatWest i Santander. Przejrzalam strony tych bankow jednak niewiele mi to pomoglo...dlatego bylabym baaardzo wdzieczna, gdyby ktos mi pomogl...

Zalezy mi na:

- bezplatnym prowadzeniu konta
- bezplatnej formie platnosci Direct Debit
- bezplatnej karcie do wyciagania pieniedzy z bankomatu (platnosc karta w sklepie jest bez znaczenia gdyz nie bede z tego korzystac)

Nie bede pracowac, wiec nie bedzie wplywac na konto zadna okreslona kwota co miesiac.

Jak wyglada w ogole zaaransowanie platnosci poprzez Direct Debit? Ja musze o tym powiedziec w banku, czy podpisuje jakis papier, pozwalajacy sciagac pieniadze z mojego konta w momencie podpisywania umowy o usluge?

bede wdzieczna za pomoc
Wyświetlaj:
Jabati / 80.40.130.* / 2011-04-26 01:25
pewnie juz za pozno ale moze komu innemu sie przyda:

1. bank: z tej trojki osobiscie uzywam Natwestu. Jedyny minus tego banku, jaki w moim przypadku ma jakies znaczenie, to fakt, ze wyplata jest na koncie o 2 w nocy a nie o polnocy, poza tym (w moim miescie) Natwest ma najwiecej oddzialow nie wiem jak gdzie indziej. Nie polecam LLoydsa TSB bo szukaja tylko okazji zeby jakies dodatkowe oplaty byly. Darmowe konto mozna zalatwic chyba w kazdym banku, w

2. Direct debit dziala w momencie podpisania umowy o uslugi, a w banku mozna zalatwic zeby na przyklad nie dawali tej kasy jak bedzie zadanie.
dhsio / 109.243.164.* / 2010-09-03 11:10
oceniaj banki:

http://ocena-kredytu.blogspot.com/

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: