Na skróty
Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jaki biznes oplaca sie w dzisiejszych czasach?

jaki biznes oplaca sie w dzisiejszych czasach?

skomentuj
kalmares / 2013-03-07 09:47
Za rok chciałabym otworzyc własny biznes ,pomysłow wiele ! zastanawiam sie na czym w dzisiejszych czasach mozna jeszcze zarobic. Myslałam nad sklepem tylko jakim?
Wyświetlaj:
panihalinka / 2013-10-02 23:52
To poczekaj jeszcze dwa lata ,bo nawet USA bankrutuje i to nie jest dobry moment chyba że handlujesz bronią.
januch / 2013-10-04 17:22
hmm ciężkie pytanie, bo rację mają ci co mówią o kryzysie, jednak rynek jest jeszcze chłonny i dobrze prowadzona firma ma ogromne szanse na sukces, pomyśl na czym znasz się najlepiej i może spróbuj to zamienić w złoto :)
Gliwiczanin / 83.17.159.* / 2013-09-30 08:27
To co się opłaca w dzisiejszych czasach i myślę że finansowo jest najbardziej opłacalne to e-sklep dzięki któremu jesteśmy w stanie sprzedawać 24 na dobę przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu i pieniędzy
bryanka / 89.68.239.* / 2013-09-16 16:51
ja się długo nad tym też zastanawiałam, aż w końcu postanowiłam spełnić swoje marzenie - jako dziecko chciałam mieć kwiaciarnię. poszłam na kurs florystki do goworku, poznałam tam panią, która miała podobne plany i założyłyśmy razem kwiaciarnię. postawiłysmy na ciekawy wystrój wnętrza, zrobiłyśmy sobie stronkę na fb i póki co dobrze prosperujemy :) także warto realizować marzenia, może się okaże, że to najlepszy pomysł!
uzua / 77.173.29.* / 2014-10-14 21:21
Serdecznie gratuluję dobrze prosperującego biznesu. Ciekawi mnie skąd biorą Panie kwiaty. Mieszkam w Holandii. Mój mąrz pracuje w firmie z kwiatami ciętymi. Firma ta nakłada małą marżę przez co można kupić tanio piękne, świerze kwiaty. Mają kilku odbiorców z Polski i są oni bardzo zadowoleni. Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się więcej, proszę napisać maila. Pozdrawiam !
Adi256 / 109.173.181.* / 2014-10-20 23:10
Witam. Interesuja mnie ceny kwiatow jakich macie. Czekam za odpowiedzia :) Pozdrawiam
panihalinka / 2013-10-02 23:49
moim marzeniem było wyjść po angielsku za mąż i zaraz wrócić bo moim marzeniem był mąż którego nie obdarzyłam zaufaniem,a mogłam sobie wybrać przystojnego aktora który by spełnił wszystkie moje fanaberie i mam pretensje do całego świata że znowu w życiu mi nie wyszło a mam tak dobrze prosperujących przyjaciół.
darful / 2013-09-16 16:37
W dzisiejszych czasach w biznesie liczy się wiele aspektów,dobry produkt-usłuag,przystępna cena a do tego wyjatkowa obsługa klienta -te trzy elementy powinny złożyc się na sukces!
bisaga / 2013-03-07 11:19
e tam sklep, sklepow jest od kopa mysle, ze dobrym rozwiazaniem bedzie zalozenie zakladu pogrzebowego, ludzie umeiraja i beda umeirac
panihalinka / 2013-10-02 23:38
No tak śmierć jest nieunikniona i przyjdzie też do ciebie więc może poćwicz najpierw na sobie a ja zrobię ci piękny makijaż i fryzurę w końcu na spotkanie z Panem Jezusem nie można iść byle jak obyś w tunelu zobaczyła światło...to się nigdy nie potkniesz
biznesowy21 / 2013-05-15 10:30
Pewnie, że da się zarobić, trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę. Ja osobiście myślę o założeniu mobilnej myjni samochodowej. Myślę, że to może fajnie się sprzedać. Próg wejścia nie jest duży, a dzięki firmie Greensteam to sprzęt mogę wziąć w leasing. Liczę, że po niedługim czasie będę mógł już liczyć pierwsze zyski.
panihalinka / 2013-10-02 23:42
Pamiętaj o delikatności bo zarysować furę za 150 000 zł to ze strachu możesz zapomnieć jak się nazywasz i kiedy się urodziłeś możesz doznać kompletnej amnezji i pamiętaj o zaufanych pracownikach chyba że będziesz to robił sam...............
jestem_z_miasta / 2013-03-07 12:47
ludzie tez kupuja i beda kupowac :) jesli produkt jest innowacyjny i jest miejce na rynku na wprowadzenie na niego nowego prodduktu to szerokosci w prowadzeniu biznesu! a napewno przyniesie zyski, oczywiscie wczensiej stworz audyt i roeznanie rynku
skomentuj

Najnowsze wpisy