Forum Forum inwestycyjneFundusze

jaki fundusz inwestycyjny

jaki fundusz inwestycyjny

michal.k / 2006-01-10 22:31
jestem studentem i mam 7 tys zl do ulokowania (bo nie sa mi potrzebne teraz i przez najbizszy DLUZSZY czas) w co najlepiej i gdzie zainwestewoc ta drobna kwote zeby sobie lezala i zarabiala dla mnie...moze jakis fundusz inwestycyjny jak tak to który? prosze o konkretna porade
Wyświetlaj:
kami442 / 197.221.205.* / 2022-03-02 10:12
Zastanów sie nad fundusze stabilnego wzrostu https://generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/generali-stabilny-wzrost Żeby nadmiernie nie ryzykować i w efekcie stracić zamiast zyskać.
I.Pawłowicz / 83.23.169.* / 2006-02-09 18:32
Michał, najlepsze wyniki ma Arka BZ WBK, prowizja nie jest pobierana prze wykupie, jeśli robisz to po roku od dnia założenia funduszu, a zalecany w prospekcie czas trzymania pieniedzy w e fundoszu np.stabilizacyjnym to i tak trzy lata,
I.Pawłowicz / 83.23.169.* / 2006-02-09 18:32
Michał, najlepsze wyniki ma Arka BZ WBK, prowizja nie jest pobierana prze wykupie, jeśli robisz to po roku od dnia założenia funduszu, a zalecany w prospekcie czas trzymania pieniedzy w e fundoszu np.stabilizacyjnym to i tak trzy lata,
Kier / 83.21.133.* / 2006-01-26 22:22
Michał, proponuję Ci zainwestowanie w fundusz stabilnego wzrostu- skarbiec III Filar . Skarbiec - Akcji ma znacznie lepsze wyniki, ale stoimy przed groźbą bessy na giełdzie.
Oprócz tego pobieraja znacznie wieksza prowizję. W przypadku Skarbca III Filar opłata jest pobierana tylko przy zakupie.Czyli sprzedając jednostki uczestnictwa nie ponosisz dodatkowych kosztów.Przed zakupem innych funduszy zapoznaj sie z wykresem notowań od poczatku istnienia danego funduszu, oraz porównaj koszty obsługi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy