Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakie studia gwarantują najwyższe zarobki? Raport nie pozostawia wątpliwości

Jakie studia gwarantują najwyższe zarobki? Raport nie pozostawia wątpliwości

Wyświetlaj:
Hankali / 93.176.230.* / 2017-05-10 23:47
Ja dopiero planuję studia i nie wiem na jaki kierunek, ani nawet na jaką szkołę postawić. Myślę o kierunku związanym z informatyką, może studia inżynierskie. Zobaczę jak wyniki matur. Może ktoś z Was też wybiera się na podobny kierunek i jest ze Śląska? Jaką szkołę możecie polecić?
qwerty727 / 83.14.243.* / 2017-04-24 03:48
Jestem po szkole średniej i zarabiam w zależności od miesiąca między 5 a 6 tys na rękę. Miałem wybór, iść na studia albo podjąć pracę, wybrałem pracę i nie żałuje, większość znajomych po studiach zarabia połowę z tego co ja.
a robotnik to co ma tyrac i zdychac tak! / 91.203.247.* / 2017-04-24 01:25
ludzie Czekaja, ale na likwidacje um.zlecenie dawanych zamiast um. o prace art22par1 kp.odsuniecie od pracy emerytow resortowych .milicji.zomo.lwp.psp mon itp.zdelelegalizowanie tzw HR-ktory segreguje slusznych i poslusznych.zdelegalizowanie tzw agencji pracy tymczasowej tzn do smierci tego oczekuja Polacy.Oraz 500+ na pierwsze dziecko i kreteriow dochodowych bo np rodzina tyrajaca za 2tys brutto ma 1 dziecko i kopa ,a resortowy majacy gruba kase itp maja 500+ istny przekret i cyrk! oraz sciganie i karanie nepotyzmu! A resortom silowym tzw pretorianom 100% chorobowe ludzie to kastowe panstwo grup uprzywilejowanych i parjasow inaczej parobkow .! Pamietacie jak ok 2 lat temu tzw zwiazdki niby zawodowe zrobily w niedziele pokazowy protest z gazeta polska itd ,ze obala to i tamto ,ze daja miesiac czasu rzadowi i klikom na likwidacje niewolniczych um.zlecenie dawanych zamiast um o prace ,i co i nic ,ugrali swoje sa przy korytach sa i tacy co parasolke nosza nad kims itd itd ,protest byl na lykend by w poniedzialek isc potulnie na pole bawelny .ludzie brak slow .ps.kiedys pewien czlek rzekl." znajac mechanizmy sterujace spoleczenstwem mozna mu wmowic ,ze kolo jest kwadratowe : Um. zlecenie dalej sa .art 22 par 1 kp,emeryci resortowi dalej moga bezkarnie dorabiac ooo tak wlasnie wygralismy z komuna kpina.kast uprzywilejowane maja znow profity ,a ludzie pracy nedze i sluchaja frazesow i propagandy sukcesu klepiac biede 100% chorobowe policjo-milicji, ludzie to kastowe panstwo grup uprzywilejowanych i parjasow inaczej parobkow .! nikt nie zostal osadzony i rozliczony, a podobno mamy wolna polskie i wygralismy haha kto i co wygral ci sami co niby przegrali oni wygrali, oraz ci co wymienili sie przy korycie .Pracujac na zachodzie 5 lat ma się już nabyte oky 600 euro emerytury jak się osiagnie wiek emerytalny a w pl 200 euro za cale Zycie pracy oczywiście prędzej robotnik wykituje zanim dostanie ochlap od tych którzy go lupili.

Najnowsze wpisy