Forum Forum finansoweKredyty

Jakie szanse na kredyt, gdzie szukać?

Jakie szanse na kredyt, gdzie szukać?

Maciek777 / 178.42.162.* / 2014-12-15 18:52
Witam, piszę do Was z zapytaniem o kredyt dla spółki z o.o. Potrzebuję kredytu inwestycyjnego na wykup działki pod nieruchomości które posiadam, oraz na dokończenie remontu tych obiektów. Sytuacja jest skomplikowana: jestem wspólnikiem większościowym, moja spółka jest młoda (1 rok), do tego nie mam historii kredytowej i jestem w młodym wieku, wiem, że to wszystko jest dla banku na minus podczas podejmowania decyzji o przyznaniu kredytu. Na plus: spółka nie jest zadłużona, osobiście nie mam i nie miałem nigdy żadnych długów, spółka ma dobre zabezpieczenie finansowe - wartość wspomnianych wcześniej obiektów to około 500 - 600 tysięcy złotych, do tego w posiadaniu spółki jest samochód. Spółka w tym roku przyniosła stratę w rozliczeniu, ze względu na duże środki zainwestowane w remont nieruchomości. Aby dokończyć remont i wykupić ziemię potrzebowałbym około 300 tysięcy złotych. Mam podpisaną umowę dzierżawy z możliwością pierwokupu ziemi po ustalonej w umowie dzierżawy cenie (bardzo dobrej). Bank jako pożyczkodawca mógłby sobie otworzyć KW na tę ziemię wraz z nieruchomościami, moim zdaniem to byłoby dobre zabezpieczenie finansowe dla banku. Jakie są realne szanse na otrzymanie takiego kredytu, w jakich bankach szukać? Obecnie kompletuję dokumenty i składam wniosek do Getin Banku, ale gdyby to nie wyszło to chciałbym wiedzieć jakie instytucje jeszcze polecacie w takiej sytuacji. Aby wyrobić sobie historię i punkty w BIK wziąłem na raty jakiś przedmiot w sklepie, do tego podpisujemy również umowę na leasing samochodu do spółki. Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
weronika1919 / 2018-09-16 21:41
Na tej stronie masz wszystkie aktualne oferty dotyczące kredytów i innych ofert. Wszystko w jednym miejscu bez szukania.
https://weronika14.oferty-kredytowe.pl
Posiadają również stronę na FB o nazwie "Korzystne oferty bankowe i nie tylko"
kamiszel / 2018-06-11 17:39
Śmiało możesz spróbować u nich https://www.moneyman.pl fajnie bo można u nich rozłożyć pożyczkę na raty co według mnie bardzo ułatwia spłatę pożyczki.
Julita708 / 91.223.167.* / 2018-06-12 13:11
Dobre i korzystne pożyczki daje też https://wnet-pozyczka.pl/. Wszystko załatwisz szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu. A spłata później też przebiega bezproblemowo.
Ilona/Agata-Kredyty / 193.106.131.* / 2018-06-11 13:53
Kredyt Hipoteczny to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.

Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.

Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.

Nasze usługi są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA
telefon: 660-067-603
Laras / 193.106.131.* / 2018-05-23 17:36
W takiej sytuacji racjonalnym rozwiązaniem jest zasięgnięcie pomocy, rady u doradcy finansowego. Bardzo chwaloną i komplekoswą w swoich usługach jest firma http://financeh.pl/ , Ilona Makuch doradca finansowy tej placówki to kopalnia wiedzy w tej kwestii i nie zywkle rzetelna w swoim podejciu.
Doradca-czyszczenieBIKu / 78.109.23.* / 2017-09-15 15:17
Do rejestru Biura Informacji Kredytowej informacje wpisują wierzyciele, którzy udzielili nam kredytu. Pozostają w rejestrze nawet po spłacie zobowiązania (dobre i złe wpisy dotyczące regularności spłat). Po spłacie istnieje możliwość usunięcia negatywnych zapisów. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w banku, w którym mieliśmy kredyt. Polecam generator takich wniosków, który znacznie ułatwi zadanie: czyszczeniebiku.pl/g/generator-wnioskow
przemiko / 2014-12-28 20:50
Dokładnie przy takiej inwestycji to lepiej pozyskać gotówkę z pewnego źródła. Może warto skorzystać z pośrednictwa?
teofil464 / 83.21.4.* / 2014-12-15 21:14
możesz złożyć wniosek o pożyczke społecznościową zawsze.
Musisz tylko znaleźć osobę która Ci takiej udzieli. Sam byś wynegocjował sobie stawki. Spróbuj np przez portal szybkigrosz tam jest cała społeczność pożyczkodawców i biorców
Maciek777 / 178.42.162.* / 2014-12-15 21:50
Dziękuję za odpowiedź. Na początku chciałbym spróbować pożyczki w banku, ponieważ wydaje mi się to pewniejsze źródło finansowania.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: