Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jerzy Polaczek: ministerstwo infrastruktury nie zdało egzaminu

Jerzy Polaczek: ministerstwo infrastruktury nie zdało egzaminu

Wyświetlaj:
Sokratesik / 91.233.25.* / 2015-10-18 16:00
Pan wielki minister wstrzynal o dwa lata rozwoj naszego kraju. A mianowicie przez awoje fobie zablokowal budoqe dwoch ocinkow autostrad a1 i a2 napewno Niemcy sie cieszyli ze Hamburg przez te dwa lata ma slabsza konkurencje w postaci portu Gdynia oraz Gdansk. Bo nijak tak dobrze dojechac i wyjecgac. Tak wiec pytanie brzmi w czyim imeniu i czyich interesow bronil pan minister? Po tych dwoch latach i tak wybudowali Ci co mieli wybudowac ale na dwa lata zatrzymano twn rozwoj. A teraz sie wymadrza tak nie jaki minister lisecki czy lisiak juz nie pamietam jak sie nazywal kolejny minister baran! Chodzilo ze w przeciagu 5 lat jak prowadzilem firme i bralem auta w leasing przepisy zmienily sie kilkakrotnie jezeli chodzi o vat i jego odpusywanie. Jak tu taki maly przedsiebiorca jakim bylem tak bylem mogl cokolwiek planowac dlugofalowo? No coz obecnie stalem sie robotnikiem nie winie nikogo tylko siebie ale naprawde rzadza nami ludzie ktorzy u mnie w firmie mogli by byc co najwyzej magazynierami lub podwladnymi tychze nagazynierow. Tak wiec nie oczekujmy zadnego rozwoju naszego kraju gdyz barany tego nie potrafia. Pozdrawiam z UE wlasnie otwieram firme i mysle ze tu troche urzednicy wiedza ze ich pensje ida miedzy innymi z tego co ja wytworze i z mojego rozwoju a nie z deptania mnie i mi podobnych. Pozdrawiam podoba mi sie ten Nasz Korwin Mikke jezeli chodzi o gospodarke gada sensownie nie wiem tylko czy jak dojdzie do wladzy czy czasem nie zapomni tego wszystkiego o czym gada na razie ma moj glos.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jajan / 62.182.213.* / 2015-10-18 07:11
pisowski eksper najwyższej klasy.aż strach pomysleć o tych z niższą klasą.
Andrx / 37.248.255.* / 2015-10-17 13:26
Facet który nic nie zbudował a nawet chciał wywrócić już przyznane koncesje nie powinien się w ogóle wypowiadać, najgorzej jak nieudacznicy próbują zrobić z siebie ekspertów

Najnowsze wpisy