Forum Polityka, aktualnościKraj

Jest wyrok w sprawie abonamentu RTV

Jest wyrok w sprawie abonamentu RTV

Money.pl / 2009-11-04 23:22
Komentarze do wiadomości: Jest wyrok w sprawie abonamentu RTV.
Wyświetlaj:
ksantypa / 2010-03-23 22:11
A jak to jest z zwolnieniem z abonamentu osob zaliczonych do trwale czesciowo niezdolnych do pracy ,posiadajacych umiarkowany stopien niepelnosprawnosci /wzrok/ . I ta trwala czesciowa niezdolnosc trwa od wielu lat..
Leo 10 / 94.40.29.* / 2010-02-02 11:05
Nie rozumię dlaczego zwolniono internowanych w czasie stanu wojennego.
Obecnie są chyba finansowo sytuowani bardzo dobrze. Chyba, że jak za PRL uważają iż należą im się dodatkowe ulgi.Jak widać czasy i przywileje się nie zmieniają tylko ludzie.
ździcho / 87.205.32.* / 2010-02-02 18:06
Dlatego, że w okresie internowania nie oglądali telewizji. A było na co popatrzeć. Teraz rząd im to rekompensuje.
infowars / 79.191.198.* / 2010-01-17 10:49
od ponad 15 lat wogóle nie oglądam żadnej telewizji. Nierozumiem jak można patrzeć na tą obłudną propagandę i jeszcze za to płacić? ha ha. Cieszmy się niezależnymi mediami w necie póki jeszcze nie ma pełnej cenzury, a derektywy w tym celu już są forsowane w Waszej opiekuńczej UNII EUROPEJSKIEJ.
Za / 85.89.191.* / 2009-11-14 16:59
Moim zdaniem ci którzy chcą płacić mimo wszystko choć prawo stanowić ? bedzie inaczej powinni mieć możliwość odliczenia opłaty abonamentu od podatku. To jeszcze nic straconego. Martwią mnie kwoty abonamentu nie zapłacone od... co z tym dalej będzie? Co zrobić mają trwale niezdolni do pracy renciści, którzy od pewnego czasu z braku środków nie płacili abonamentu a dziś są zwolnieni.
Proszę o żetelną informację.
Aleksander 0000 / 87.105.145.* / 2009-11-07 17:23
A jak rozstrzygnąc taką sytuację? Jestem pracujący i zarabiam 1.200 zł.,czy będę płacić abonament? Czy tylko emeryt z takim dochodem będzie zwolniony. Czy nie narusza to zasadę konstytucyjną. Moi sąsiedzi są na emeryturze. On ma 6.000 emerytury (były funkcjonariusz), a ona ma 1.000 zł. Telewizor zarejestruje na siebie i nie będą płacic abonamentu. Czy jest to sprawiedliwe? Odpowiedźcie mi posłowie!!!
wo so / 82.177.100.* / 2009-11-05 13:39
...jakie to szczęście, że są , poza tą denną TVP, inne dostępne telewizje.Gdyby NIK sprawdziła za co i ile płaci się tym pseudo "gwiazdom TVP" być może nie byłoby tyle krzyku wobec tych "nieudaczników".O ile nie są w stanie utrzymać się na rynku niech zmienią profesję w sposób podobny jak stoczniowcy, górnicy itp. ...marzy mi się widok Lisa, Kamela i innych sprzątających chodniki przy POLSACIE.
emeryt8 / 188.146.215.* / 2009-11-16 18:51
W 100 procentach popieram to co mówisz. Poza tym jak zwykle w tym porąbanym kraju płaci się po kilka razy za to samo. Np. ubezpieczenie zdrowotne wielu płaci z emerytury i z działalności gospodarczej . Tak samo za oglądanie TV płacę kablówce , TV satelitarnej i jeszcze abonament. Jest to tylko możliwe w takim kraju jak ten . Gdyby była możliwość oglądania TVP bez pośrednictwa kablówki czy satelity to jeszcze ewentualnie tak ,ale obecnie wszędzie polikwidowano anteny zewnętrzne i dlatego trzeba płacić pośrednikom . Mnie ci nieudacznicy z TVP nie są potrzebni i dlatego nie rozumiem dlaczego mam płacić na ich utrzymanie.
To jest tak jak z tymi wielokrotnymi opłatami ubezpieczenia zdrowotnego . Płaci się kilka razy a w razie potrzeby leczenia gdy coś dolega i nie można czekać pół roku albo dłużej to i tak płaci się prywatnie, bo to w przychodniach załatwiają od ręki. Uważam więc , że jest to zwykłe okradanie obywatela . I tak funkcjonuje nasza kochana Polska . A Rzecznik Praw Obywatelskich zamiast zająć się takimi sprawami to zajmuje się sprawami których wogóle nie rozumie . Uważam , że Kopacz powinna sprowadzić mu szczepionkę tą bez gwarancji i go zaszczepić . Może by oddała przysługę społeczeństwu.
luśnia / 83.168.106.* / 2009-11-04 23:22
nareszcie nie bede płacił tego cholernego Abonamentu. Jestem rencista trwale niezdolnym do pracy a moja zona emerytką która kończy 60 lat i ma emeryturę poniżej 50% przecietnego wynagrodzenia w kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahah fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Najnowsze wpisy