Forum Spółki giełdowe Jastrzębska Spółka Węglowa SA

JSW nie spełni części postulatów związkowców

JSW nie spełni części postulatów związkowców

Wyświetlaj:
Adriab / 31.174.152.* / 2015-01-21 14:25
Prezes zwariował z nieróbstwa i kasy jaką zarabia. Łże gorzej niż Tusk. Kłamie na każdym kroku, przewalił naszą kasę , a teraz prze do otwartej wojny. Jego czas już się skończył, Jest skompromitowany jak prezesi Kompani Węglowej i jego miejsce jest wśród nich.
jaro700 / 195.182.9.* / 2015-01-21 10:08
No ponad 40 związków zawodowych też utrzymujecie, to z kim tu rozmawiać, może zmniejszyć tą liczbę do 3, przecież to też są ogromne koszty dla spółki, a konsensusu brak przy tylu poglądach :-D
GRP / 85.14.115.* / 2015-01-21 08:45
jestem pracownikiem dołowym spółki JSW i powiem tak zarząd ciągle się zasłania cenami węgla ale na lewo i prawo wydaje pieniądze na nie udane inwestycje i pompuje z chęcią pieniądze kolegom panie Jarosławie wszyscy wiemy ze honor w pana słowniku nie istnieje
W siedzibie JSW oszczędnosci nie widać / 81.18.214.* / 2015-01-21 11:24
Niech napiszą:
ile kosztowała nowa siedziba JSW ( od podstaw wyremontowany niszczejący budynek, który miał być pierwotnie szpitalem. Nikt go nie chciał - wcisnęli go Spółce.
Ile kosztuje sponsorowanie klubów sportowych np. Jastrzębski Węgiel lub hokeja. Na to też ten górnik musi zarobić.
Ile wzrosły zarobki prezesów w ciągu 4-5 lat.
Ile samochodów osobowych spółka kupiła w ciągu ostatnich 4-5 lat.
W każdym razie w siedzibie JSW oszczędności nie widać.
Laser77 / 78.10.194.* / 2015-01-21 09:08
Powiedz kolego ile godzin dziennie pracujesz, ile wypłat rocznie dostajesz, ile dodatków (flapsy, książkowe, na wakacje, barbórka, wypłata zysków, dodatek inflacyjny, węgiel.....). Żadna firma tego nie wytrzyma. Praca jest ciężka i należy się godna zapłata, ale potrzebne są ustępstwa. A zarząd złożony z nieudolnych polityków - won.
biks87343 / 89.72.7.* / 2015-01-21 10:04
To właśnie za tą cieżką prace są te jak piszesz dodatki. Zatrudnij się na dole,zanieś 5 kompletów obudowy potyraj troche w temperaturze,wyjedz i napisz jak bylo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
arek.w / 84.234.4.* / 2015-01-23 15:04
ja jestem pewien , ze jesli prezes chcial by zaoszczedzic w normalny sposob czyli pozabierac dodatki typu wegiel,barborka,kartki,karty gornika itp ale nie pracownikom dolowym tylko administracji,i tym co udaja ze pracuja siedza na powieszchni i maja te wszystkie dodatki to zaloga napewno by nieprotestowala bo sa tego samego zdania co ja czemu oni dostaja a ja musze zjezdzac zeby dostac i to byly by bardzo duze oszczednosci dla spolki i gornicy by byli zadowoleni to nie jest trudno zrobic wystarczy ze prezes wystosuje pismo podobnej tresci i zaloga sie pod tym podpisze gwarantuje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy