Forum Forum inwestycyjneForex

Kantor Wymiany Walut

Kantor Wymiany Walut

gral_84 / 2009-07-12 21:55
Witam zamierzam otworzyc kantor wymiany walut w malym miescie, przewidywane dzienne obroty to 20.000 EUR i 10.000 USD. I mam pytanie na ktore niepotrafilem uzyskac nigdzie zadnej odpowiedzi, a mianowicie. GDZIE PRZECIETNY KANTOROWIEC WYMIENIA SKUPIONE WALUTY NA ZLOTOWKI, PYTANIE JEST BARDZO POWAZNE I OSZCZEDZCIE SOBIE KOMENTARZY ZE U GANGSTEROW ITP. Za powazne odpowiedzi z gory dziekuje.
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-07-12 23:19 / Pogromca jeleni

enistwo kosztuje.... :)))))))

........hahaha ....dziwnie często ten tekst slyszę.................:))
gral_84 / 2009-07-12 23:16 / portfel
Dziekuje za posty i informacje.
Pozdrawiam gral
greenstar / 2009-07-12 23:14 / Pogromca jeleni

gral, no właśnie... ja czasem euro sprzedaję... bank ma 3 gr marży... 1.50 u Ciebie i
jesteśmy kwita.... !! :)))))

no proszę....................................zaskoczyłes mnie zbynek........taki wrażliwy muzykant..a inetesy szybko uczy się robic....hahaha"))............................
zbynek99 / 2009-07-12 23:18 / Bywalec forum

........taki wrażliwy
muzykant..a inetesy szybko uczy się robic

lenistwo kosztuje.... :)))))))
greenstar / 2009-07-12 23:02 / Pogromca jeleni

Ale jak się czepiam, to sorrry gral, oby Ci się ..:))

zbynek.................kasę i tylek jego ratujesz...........hahahah powinien być Ci wdzięczny:))
zbynek99 / 2009-07-12 23:08 / Bywalec forum

powinien być Ci
wdzięczny:))

gral, no właśnie... ja czasem euro sprzedaję... bank ma 3 gr marży... 1.50 u Ciebie i jesteśmy kwita.... !! :)))))
greenstar / 2009-07-12 22:55 / Pogromca jeleni

By the way, kantor zakładasz, a takich rzeczy nie wiesz?

....................zbynek.........hahaha uwazam że się cazepiasz...............:))

ps.......to samo pomyslalam, ale dobrze, ze Ty to napisaleś...:))
zbynek99 / 2009-07-12 22:58 / Bywalec forum

uwazam że się cazepiasz...............:))

no dziwne nie? śródmieście, obroty, biznes plan pełną gębą,... a nie wiadomo co z kasą się robi... Ale jak się czepiam, to sorrry gral, oby Ci się ..:))
zbynek99 / 2009-07-12 22:46 / Bywalec forum

GDZIE


podpisz z bankiem umowę na sprzedaż bieżącą, tj. w chwili zawarcia transakcji z klientem (duże transakcje) lub po prostu gdy masz odpowiednią sumę. Sprzedajesz po kursie forex z chwili transakcji + marża banku. Transakcja przez internet. Możesz dzięki gtemu umawiać się ze stałymi klientami wcześniej, i natychamist sprzedawać bankowi, nie ryzykujesz.
Pozostaje kwestia dobrego banku.... nie znam :)))))
By the way, kantor zakładasz, a takich rzeczy nie wiesz?
sierota marycha / 2009-07-12 22:33 / Tysiącznik na forum

GDZIE PRZECIETNY KANTOROWIEC WYMIENIA SKUPIONE WALUTY NA ZLOTOWKI,

w banku i to chyba oczywiste
bidnymaniek / 2009-07-12 22:01 / Tysiącznik na forum
Bank to w zasadzie tak jak u Gangsterów:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy