Forum Polityka, aktualnościKraj

Kard. Dziwisz "Przepraszamy za grzech kłótni i podziałów"

Kard. Dziwisz "Przepraszamy za grzech kłótni i podziałów"

Wyświetlaj:
wał stadny / 83.10.72.* / 2014-06-19 19:54
Jak zwykle nie zawiodłem się. Po tytule sądziłem że ten nadęty klecha ludzi przeprasza za podłości kleru.
Tak mnie to zafrapowało że przeczytałem artykuł o sukienkowych, których zawsze ignoruję, a tu klecha boga przeprasza.
Bóg sobie poradzi, bez waszych przeprosin zgrajo pasibrzuchów!!!! Ludzi przeproście, bo macie za co!!!!
humer / 89.229.14.* / 2014-06-19 15:34
A za przeinaczenie intencji JPII też przeprosił/przeprosicie? Coś mi przypomina ta forma i liczba mnoga - "Mamy poważny problem - zaczął swoje przemówienie Donald Tusk. - Nie możemy odwlekać poważnej rozmowy o tym, co się stało i co może dziać się w najbliższym czasie", towarzysze! "W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, wiele nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce ulegały głębokim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał nam oczekiwanych owoców. Wierzę, towarzysze i obywatele głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość." A teraz zapraszamy do wesołego oberka! Oj da dana, oj da!

Najnowsze wpisy