Forum Forum finansoweKarty

Karta kredytowa dla bonusów?

Karta kredytowa dla bonusów?

Pumar / 62.21.101.* / 2014-01-14 15:41
Hej,
Chciałbym zacząć wyrabiać sobie historie kredytową, dlatego też postanowiłem wyrobić sobie karte kredytową.
Używać karty będę raczej często >20 w miesiącu. ~1000zł wydaje nie przelewem w miesiącu tak więc na żadne premium się nie łapię raczej;) Na rok przy takim używaniu fajnie by było gdyby była darmowa ale jakąś małą opłatę (50, max 100zł) na rok jestem w stanie przeżyć.


Chciałbym w tym momencie jak najwięcej zyskać z powodu używania jej i wiszącą na mnie groźbą odsetek;p Jakie karty są najbardziej opłacalne?

Z tego co wstępnie poszukałem jedna fajna karta to Diners Club Ski - niestety po pierwszym roku z 50zł opłaty robi się 300zł za używanie i nie jestem pewien czy w ogóle mam jakieś szanse dostać (gdzieś pisali o limicie od 60k rocznie na co się nie załapuję niestety). Ale największy plus chyba tej karty to dosyć dobre ubezpieczenie podróżne w cenie. Prawie to usprawiedliwia te 300zł:p

Druga której oferta wydaje mi się ciekawa to oferta mbanku ale jest ona bez fajerwerków:p Kartę miałbym co prawda całkowicie za darmo + jakieś małe rabaty w jakiś sklepach w których raczej nigdy nie kupuje no ale zawsze może się zdarzyć;P No i wspaniały Miles&More w którym jak wydam jedyne 100tyś zł to dostanę darmowy przelot w dwie strony do jakiegoś bliskiego kraju:p

Ogólnie w stosunku do tego co jest oferowane np. w USA to trochę a nawet bardzo słabo ale cóż zrobić. Czy ktoś zna jakąś ciekawszą ofertę?
Dzięki za pomoc;)
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Kowalxxx / 178.43.167.* / 2014-04-29 06:08
Ja polecam karte w sygma bank, mam. I jestem zadowolony, zbieram punkty na nagrody, mam znizki w wielu sklepach
Edyta2990 / 31.174.205.* / 2014-01-15 10:01
W PKO jest przejrzysta karta kredytowa w której mam 55 dniowy okres bezodsetkowy dla płatnością kartą no i dostaje smsa po kazdej dokonanej transakcji i ile jest jeszcze pieniędzy dostępnych na karcie co jest wygodne.
JS1980 / 2014-03-24 20:09
spróbuj kartę Sygma Bank, 3 zł m-cznie opłata, też prawie dwa miesiące okres bezodsetkowy, a tym bardziej że często chcesz robić zakupy możesz zbierać punkty i wymieniać na różne produkty i z tą kartą mam często różnego rodzaju rabaty w różnych sklepach
Kaill / 89.74.13.* / 2015-11-16 20:21
Punkty też dość często są zwielokrotniane ,dzięki czemu szybciej można uzbierać na upatrzoną nagrodę

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: