Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejna sesja na niskich obrotach

Kolejna sesja na niskich obrotach

Money.pl / 2007-09-17 18:04
Komentarze do wiadomości: Kolejna sesja na niskich obrotach .
Wyświetlaj:
Jeck / 2007-09-18 08:03 / "Poławiacz perełek"
2007-09-17 23:45:05 | *.*.*.* | needle [ Portfel ] [ "Bez rangi" ]
nie wiadomo kogo cytujesz...
...ale o polityce lepiej nie pisz, bo Cię i tak nie zrozumieją na tym forum...

To by do Samuraja...:-((

Mistrzu Igła (jak się ochrzciłeś...) wydaje mi się, że Samuraja to co poniektórzy rozumieją na tym forum znaaacznie bardziej niż Ciebie!!!
1) jest tu o wiele dłużej niż Ty
2) uznanego nie dostał za ilość wpisów (sic!)
3) jakoś mi Ciebie nie brakowało, w przeciwieństwie np. d Jarga, którego serdecznie pozdrawiam i "trzymaj się"

Ps. zamiarem moim nie było obrażanie Ciebie (w przeciwueństwie do ...) więc proszę powstrzymać sie od Komentarza.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-) i miłego dnia
h / 89.171.91.* / 2007-09-18 05:51
2007-09-17 21:51:51 | *.*.*.* | osesek [ Pan Tysiącznik i Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: Kolejna sesja na niskich obrotach [12]
Dobry wieczór.

Bigos. Giełda, Katyń, pomidorowa,PiS, piwo,Lepper, entropia,itpitd. Forum uniwersalne,
renesansowe wręcz byłoby gdyby dawcy poglądów ujmowali je w nawias wątpliwości. Ale oni
watpliwości nie mają co pachnie ponurym średniowieczem. Są przekonani do swoich racji jak
Święte Oficjum do Ziemi w kształcie placka.
I jak tu mieć nadzieję na lepszą przyszłość ?
Ludzie, skąd w Was tyle zapiekłej zajadłości, skąd w Was tyle nienawiści, nietolerancji
do innych ? Skąd w Was tyle megalomanii ? Czy nie po ludzku byłoby powiedzieć- nie wiem

Brawo Osesku.Po przeczytaniu dzisiejszych niektorych wpisow,zwlaszcza "dowcipow" widze,ze forum siega dna.
Zalosne.
A wydawaloby sie,ze granie na gieldzie wymaga lub wyrabia trzezwosc sadow i jasne spojrzenie.Tyle ze tutaj to nie granie lecz noszenie pieniedzy w zebach za paroma baranami.
sokoloa / 2007-09-18 07:44 / "Gorąca głowa"
Ty weź przeczytaj co tam wymędrkowałeś i puknij się w głowę!
Sam sobie zarzuty stawiasz. Odnośnie dowcipów to jeśli na forum jest nieruchawo to dlaczego nie... Poza tym aby kogoś oczerniac mógłbyś się zalogowac..
Fido / 193.201.167.* / 2007-09-18 07:48
Koleś h ma rację. Czytam to forum i z przykrością stwierdzam jego upadek.
inwestor1975 / 2007-09-18 01:44 / Tysiącznik na forum
zaglądam
śpicie
Pewnego razu Romek i Jarek stanęli obok siebie przy pisuarach. Kątem oka Romek zauważył, że członek Jarka jest kręty niczym korkociąg.
- Cholercia - rzekł Romek przyglądając się uważniej. - Nigdy w życiu takiego nie widziałem!
- To znaczy jakiego?
- Tak zawiniętego jak świński ogon!
- A twój jest jaki? - zagaił Jarek.
- No... Normalny, prosty. Sam zobacz.
- Popatrz no... Do dnia dzisiejszego myślałem, że wszystkie są takie jak mój - odparł zbity z tropu Jarek i zadumał się głęboko.
Roman skończył szasowanie balastu i zaczął energicznie potrząsać swoim przyrodzeniem.
- Co robisz? - zainteresował się Jarek. - Po co to?
- Wiesz, strząsam ostatnie kropelki. Jak zwykle.
- Psia mać! - jęknął Jarek. - Ja od dziecka wykręcam.
warren buffet / 2007-09-18 00:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kofi: Witam Pana . Panie Tomku generalnie radzi Pan sprzedawać, czy też zachować spokój i nie wyzbywać się akcji? Czy też zmiejszyć np. o 50 % zaangażowanie w rynku akcji?
Tomasz_Jerzyk: Jak zawsze odpowiedz na to pytanie nie jest jednoznaczna i oczywista. Mimo iz spodziewam sie poglebienia spadkow mam wrazenie iz czesc papierow moze zachowywac sie dobrze. Tu zwrocilbym uwage na Agore, Jupiter, Bank Handlowy czy dajmy na to Kogeneracje.
Tomasz_Jerzyk: Ale z drugiej strony spolki slabsze moga miec znacznie wiekszy potencjal spadkowy i wtedy zastanawialbym sie nad sprzedaza akcji. Generalnie unikal bym papierow , ktore dostarczyly inwestorom astronomicznych stop zwrotu w ost m-cach.
Tomasz_Jerzyk: Bowiem prawdopodobnie nie maja one uzasadnienia w fundamentach, a jak pokazuje historia korekty potrafia byc znacznie wieksze niz to wynika ze spadku indeksu.
dd: Czy nie uważa pan że rynki wschodzące w tym Polska może zachowywać się relatywnie lepiej od USA
Tomasz_Jerzyk: Nie postawilbym na to wiekszych pieniedzy. Jak widzimy od lipca chodzimy w rytm USA i z tego regionu czerpia natchnenie inne rynki.
warren buffet / 2007-09-18 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Tomasz_Jerzyk: 10.09.2007 Witamy Panstwa serdecznie na czacie organizowanym przez DM BZ WBK i zapraszamy do zadawania pytan.
MarcinL: Czy jak w USA obniżą stopy to już najgorsze mamy za sobą?
Tomasz_Jerzyk: Obawiam sie, ze nie.
ania: Czy nadal pan utrzymuje jak w poptrzednim czacie druga fale spadkowa kt. moze sie zaczymac na 2800pkt?
Tomasz_Jerzyk: Mysle, ze tak. NIc sie w tym zakresie nie zmienilo. Na rynku winna miec miejsce kolejna fala spadkowa, ktora winna przebic dolek na 3248 na WIG20. Potencjalnym celem na chwile obecna winien byz poz 3010, a w mniej
Tomasz_Jerzyk: optymistycznym wariancie 2610.
bazarek: jak jest pana najgorsza wizja??
Tomasz_Jerzyk: To nie jest tak. NIe przychodze tutaj zeby Panstwa straszyc, tylko wyrazac aktualne zaptrywania na temat rynku. Nie wydaje mi sie by nawet spadek do 2610 powodowal jakis wiekszy klopot,w dlugoterminowej perspektywie w dalszym ciagu
Tomasz_Jerzyk: bedziemy mieli do czynienia z hossa, po ktorej winien miec miejsce ruch do nowych szczytow. Mam jednak swiadomosc iz wiele spolek moze stracic wiecej niz indeks, a w kolejnej fali wzr moze nie wiesc sie tak doskonale.
Tomasz_Jerzyk: Vide: spolki informatyczne 2003-07 a 1999-2000.
ania: czyli rozumie ze jedyna niewiadoma jest z jakiego pulapu nastapi spadek?
Tomasz_Jerzyk: Mysle, ze ten poz 3651 jest dosyc dobry poniewaz jest to zblizone do 61,8% zniesienia wczesniejszego spadku. Struktury ktore widze na rynkach zachodnich wskazuja iz zwyzka byla ewidentnie korekcyjna (nieco mniejsza pewnie jeszcze w odniesieniu do pol indek...
Tomasz_Jerzyk: w odniesieniu do polskich indeksow). Ale nie wydaje mi sie, by Polska mogla zagrac inaczej niz Zachod. Jesli tak by sie stalo to trzeba by bylo sie oswajac z mniej optymisgtycznym wariantem.
jarekon / 2007-09-18 00:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzieki Waren:) spoko facet z ciebie ze tak powiem po pólnocy:))
a tak przy okazji co to jest E*Trade?? duza ryba czy płotka na rynku amerykanskim??
oj cos sie sypie to wszystko:))
http://tnij.org/abog
jarekon / 2007-09-18 00:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widze ze wszyscy juz spia
ja tez zmykam.
dobranoc
warren buffet / 2007-09-18 00:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tez uciekam :)
inwestor1975 / 2007-09-17 23:59 / Tysiącznik na forum
dobra musze troszke popracowac
zaglądne przed snem
i coś jeszcze z poprawnej polszczyzny
............................................................
Spotkanie szachistów z prof. Miodkiem, z sali pada pytanie:
- Panie profesorze, czy forma "szachuje" jest poprawna?
- W zasadzie tak, ale o ileż zgrabniej zabrzmiałoby: "Ciszej, panowie".
Józefina / 2007-09-18 02:43 / portfel / Tysiącznik na forum
:-))) hi hihi dobre....
inwestor1975 / 2007-09-17 23:51 / Tysiącznik na forum
Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta.
piciu / 2007-09-18 00:16 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
warren buffet / 2007-09-17 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
za duzo komentarzy o końcu świata.... nie cieszy mnie to jako misia :(
inwestor1975 / 2007-09-17 23:50 / Tysiącznik na forum
koniec świata czyli niebo
Ojciec Rydzyk i Ksiądz Jankowski idą do nieba.
Otwiera im bramę Jesus i pyta
- A wy tu po co?
- My idziemy do nieba, odpowiada Jankowski.
- Do nieba, już mi się stąd wynosić, precz! Mówi Jezus. Rydzyk i Jankowski odchodzą i Rydzyk mówi:
- Przeczuwałem, że ten Żyd nas nie wpuści...
needle / 2007-09-18 00:00 / Bez rangi
ale zapomniałem dodać...
...św Peter czuwa przy bramie......
...też trefny...
...może Kiszczaka (człowieka honoru wg Michnika) albo Edzia Gierka (pomniki chcą mu wystawić (Włocławek, Sosnowiec) chorzy ludzie
Józefina / 2007-09-18 02:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Chcesz cukierka idź do gierka
.....gierek ma to Ci da....

co tu dużo nie mówić.... za Gierka to tyle budowali mieszkań, że nawet teraz to pikuś...
(1975 - milion mieszkań) to jest liczba.....
Facet brał te kredyty garściami .... ze ho ho ho.... ale fantazję i serce dla ludu miał ...
kradł mniej.... niż dawał........
w przeciwieństwie do obecnych....... demokratycznych.... pi $dusiów

Generalnie rzecz ujmując... dzięki fantazji kredytowej Edwarda... komunizm padł :-)
warren buffet / 2007-09-17 23:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Warto przyjrzeć się ponownie ważnemu dokumentowi na ten temat, napisanemu w 2004 roku przez ekonomistów Maurice'a Obstfelda i Kennetha Rogoffa, w którym tworzą model pokazujący ze szczegółami rozrost globalnej nierównowagi. Uważają, że proces ten rozpocznie się od nagłego szoku - przewidzieli recesję w USA, spowodowaną spadkiem cen domów. W ramach tego procesu pamiętać również należy o znacznym spadku wartości dolara.

Mechanizm opisany w dokumencie ich autorstwa zastraszająco przypomina wydarzenia, których świadkami byliśmy w pierwszym akcie naszego dramatu. Dobrą wiadomością jest to, że pewny spadek stóp procentowych w USA, w połączeniu ze spadkiem wartości dolara, w końcu pozwolą uporać się z problemem. Złą wiadomością - że może potrwać to o wiele dłużej niż w 2001 roku. Bank Rezerw Federalnych zmniejszy stopy procentowe, ale nie tak bardzo jak wtedy. Europejski Bank Centralny zaplanował nawet wzrost stóp procentowych, a niektórzy bankierzy centralni wciąż zachowują się tak, jakby rzeczywiście miało to mieć miejsce.
samuraj jack / 2007-09-17 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!

Czy i w jakim zakresie mogę wyrażać swoje sądy
aby nie być odebrany jako moher i ciemnogród


celne pytanie - ciekawe, czy ktokolwiek jest w stanie udzielić na to odpowiedzi?

Dobrej Nocy - pozdrawiam wszystkich
inwestor1975 / 2007-09-18 01:43 / Tysiącznik na forum
Rozmowa fanek Radia Maryja po imprezie:
- Podobało się?
- Było super! Dawno tak nie dałam w beret!
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-09-18 00:06
A generalnie mam wrażenie, iż dziś przemówił A.Michnik
i pouczył ciemny naród co jest właściwe a co nie...
Pachnie to GW, UD i innymi mądralami...
Nic dziwnego bo Michnik jako sekretarz A.Słonimskiego
dostał dobrą szkołę arogancji
(Niedawno czytałęm wspomnienia Iwaszkiewicza
opinia Iwaszkiewicza o Słonimskim:
arogant, pyszałek, dobry dziennikarz słaby poeta
cięty i złośliwy dowcip...
zresztą Gombrowicz też był bardzo przeciwko "warszawce"
tzn przeciwko skamandrytom jako grupie narzucającej swoje poglądy...)

Sądy elementarne, osobiste...
Są jak najbardziej dopuszczalne...
Wg mnie... Moim zdaniem...
Gorzej jeśli się swój sąd osobisty uogólnia...
I przemawia w imieniu społeczeństwa, narodu
albo poucza innych, występując z pozycji ex cathedra
w stylu megalomania itp itd
needle / 2007-09-17 23:45 / Bez rangi
nie wiadomo kogo cytujesz...
...ale o polityce lepiej nie pisz, bo Cię i tak nie zrozumieją na tym forum...
...a na UPR głosować warto!
jeszcze Ci wkleję coś:
http://prawica.net/wybory/
miłego
IGła
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-09-18 00:18
Pozdrawiam
( i znikam - tak sobie obiecuję -
bo wdaję się w niepotrzebną pisaninę...)
mysza / 2007-09-18 00:03 / portfel / Bywalec forum
Głosować warto na taką partię, która ma szansę dostać się do władzy i realizować w miarę racjonalny program -rozdrabnianie głosów na "cudaków" to tak jak strzelac z kapiszonów do zająca-śmignie i nawet ślad po nim nie zostanie.
Józefina / 2007-09-18 02:59 / portfel / Tysiącznik na forum
zapomniałeś dodać ... z "mokrych kapiszonów"....
a cudak.. to właśńie kapiszon był....
pamiętasz komiks ?
:-P
samuraj jack / 2007-09-17 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
cytowałem: 2007-09-17 22:46:14 | 195.225.68.* | HolderSor

sądzę, ze przynajmniej niektórzy zrozumieją i dla tych warto pisać;

pozdrawiam Igło;)))
needle / 2007-09-18 00:05 / Bez rangi
na LPR wybierając UPR
...nigdy nie należałem, ale chciałbym...
...tak na marginesie...
...NASI się zbierają...niedługo zjazd w Łodzi!!!
...może będzie taki jak dekadę temu we Włoszech!
konstruktywna destabilizacja systemu...
lojka / 2007-09-17 23:38 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

oj chyba po takich postach to będzie się działo ;)

pa
sokoloa / 2007-09-17 23:25 / "Gorąca głowa"
Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek, ciemną
nocą złapał posła na Sejm RP i studencinę z UW.
- Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było
sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury ? Macie pobiec co sił
tam i z powrotem. Zjem tego, który przybiegnie ostatni.
Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po
godzinie przybiega zdyszany poseł.
- A gdzie student ? - pyta smok
- Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to p.ierdoli i poszedł do domu.
needle / 2007-09-17 23:27 / Bez rangi
a w Bazyliszku robaki spacerują podobno...
needle / 2007-09-17 23:24 / Bez rangi
2007-09-17 23:21:56 | *.*.*.* | needle [ Portfel ] [ "Bez rangi" ]
oby weszli...

to był mój OŚMIOTYSIĘCZNY WPIS na forum pod tym zawołaniem...
...opy coś dobrego Polsce wieszczyło
szymon / 2007-09-17 23:29 / Uznany Gracz Giełdowy
np 8 tys na wig20 :)
sokoloa / 2007-09-17 23:26 / "Gorąca głowa"
brawo! tak trzymac!
needle / 2007-09-17 23:28 / Bez rangi
trzymam...
...ale jak wypuszczę...
...to rozbryzgnie się prawie na wszystkich:-((((((
matikkk / 2007-09-17 23:23 / Bywalec forum
Tez cos wrzuce :-)

Ufoludki dowiedziały sie ze na ziemi jest takie zwierze co pije wode a daje mleko.Dorwały więc krowe i zaprowadziły nad rzeke.Jeden trzymał łeb w wodzie a drugi doił.Po jakimś czasie krowa sie zesrała temu drugiemu na głowe więc ten sie drze:Wyżej łeb bo muł bierze!
sylwo2 / 2007-09-17 23:34 / "Góral niskopienny"
no nie odpadam
inwestor1975 / 2007-09-17 23:17 / Tysiącznik na forum
dobra ostatni :-)))))
Dziadek czyta list od wnuczka :
"Kochani dziadkowie. Dziś w szkole mieliśmy godzinę wychowawczą.
I pani powiedziała, że kłamstwo jest złem i że zawsze należy mówić prawdę.
I że zawsze trzeba się przyznać do złego uczynku.
I ja postanowiłem się do czegoś przyznać.
Kiedy byłem u Was w wakacje, to zszedłem do piwnicy, otworzyłem słój z kompotem, nasrałem do środka, zakręciłem spowrotem i odłożyłem na półkę..."
Dziadek przerywa czytanie, odwraca się do babci i j**! ją w twarz
- A mówiłem, ty stara idiotko, że to gówno!!! Ale ty swoje: zcukrzone, zcukrzone!!!
sylwo2 / 2007-09-17 23:36 / "Góral niskopienny"
az sie poplakalem
bollullos / 2007-09-17 23:23 / portfel / Uznany Muł Pancerny
jasne,
mam 3letnią córkę. ostatnio podnoszę coś z podłogi - kawałek plasteliny
a dalej sami pomyślcie ;-)/
sokoloa / 2007-09-17 23:23 / "Gorąca głowa"
To też coś walnę:
Przychodzi ginekolog do neurologa w poradni
- Jędruś mówię Ci coś niesamowitego. Mam pacjentkę w gabinecie co ma łechtaczkę jak arbuz..
Neurolog:- Co ty niemożliwe
- No choć zobacz
- Nie mam czasu mam pełno pacjentów.
- No chodź na chwilę
Idą do gabinetu ginekologa, a tam pacjentka leży na fotelu, ale na oko neurologa łechtaczka całkiem normalna:
- no przecież normalna
Ginekolog:
- No, ale spróbuj...
abnegat / 83.143.40.* / 2007-09-17 23:11
czy ktoś miał do czynienia z programem notowań rzeczywistych w PKO Inteligo i wie jaka jest różnica - które lepsze - w stosunku do nowego NOL3 w BZWBK ? Pytam bo zastanawiam się nad rezygnacją z BZ-tu i przejściem do PKO Inteligo. Dziekują za opinie.
abnegat / 83.143.40.* / 2007-09-17 23:12
oczywiście miałem na myśli DM PKO BP.
wuerka / 2007-09-17 23:10 / Tysiącznik na forum
to i ja na dobranoc:

facet poszedł do domu uciech, ale miał tylko 10 złotych, to i poprosił burdelmamę o taką "skromniejszą"panią. Zrobił swoje, ale coś go zaczęło swiędzieć we wiadomym miejscu- patrzy- no nic innego tylko OWSIKI. Idzie z pretensjami do burdelmamy, a ta mu na to: "a coś ty kochaneczku za dziesięć złotych krewetki chciał" :-)))

świński ale konkretny
pozdro dla Wszystkich
Dobranoc
inwestor1975 / 2007-09-17 23:13 / Tysiącznik na forum
no dobra tez o burdelu
Gosc odwiedzil burdel i prosi burdel mame o cos nowego, place ekstra mowi:Burdel mama pomyslala i wola Andzie, pan sobie zyczy cos nowego nie zawiedz mnie mowi.Ok pan pozwoli na gore, po 5 minutych gosc wybiega szybko po schodach na dol , widzac burdel mame doplaca i zegna sie w locie.Zdziwiona burdelmama pyta Andzie cosie stalo, a ta na to zrobilam mu cos nowego, co to bylo pyta burdel mama to byl kaptur mnicha, a coto bo nie znam wzielam mu do buzi i skure na leb se naciagnelam. p.
wuerka / 2007-09-17 23:16 / Tysiącznik na forum
kupuję :-)))
bollullos / 2007-09-17 23:20 / portfel / Uznany Muł Pancerny
czy andzia była żabą?
inwestor1975 / 2007-09-17 23:24 / Tysiącznik na forum
hm
żaba kojarzy mi sie z francją
a więc francuskie przykazania dla kobiet
-jesli robisz to dla zabawy -wypluj
-jeśli robisz to z miłości-połknij
-jeśli chcesz sie popisac-pogulgocz
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy