Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "1life"

Komentarze do portfela "1life"

Wyświetlaj:
1life / 2020-06-13 17:00 / portfel
Nie mam czasu na bzdety ale przypomniałem sobie o portfelu. Nie będę aktualizował cen zakupu , ilości , zamkniętych pozycji itd...itp. Bo to nie ma znaczenia.nie będę aktualizował akcji które zagościły w portfelu od marca do maja 2020. Dodam to co aktualnie posiadam i nie zamierzam zamykać nawet w przypadku pandemii 2 czy tym podobnych . Zamykam pozycje tylko i wyłącznie z ponad przeciętną stopą zwrotu jak np: Harper, softblue itp.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 1life.]
barabaszek / 2016-10-29 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj.Napisałem do Ciebie na TV.Kopę lat.
1life / 2019-04-24 18:28 / portfel
Cześć. Dawno tu nie zaglądałem a tu kolega z dawnych czasów. Witaj Mariusz. Co u Ciebie?
1life / 2015-12-15 17:43 / portfel
zapomniałem wpisać daty zakupu. Poprawię to ale teraz brak czasu.` W tym momencie mam jakieś 5-10% docelowego portfela.
al_ / 2015-10-17 18:00
Czy to TY kolegi od paczki "bogol,fresh,barabaszek itd?
1life / 2015-10-23 17:29 / portfel
Jasny gwint :)))
Al - aż mi się banan na gębie pokazał jak zobaczyłem Twój wpis. Co u Ciebie i chłopaków?
al_ / 2015-10-26 09:30
Witam wsio ok u mnie.cały czas walcze z "niewiernymi".W piatek zaesiłem krola czyli dj
http://www.bankfotek.pl/view/1944354
cały czas na rynku bez zmian.Pracuje u niemca za kułkiem jezdze 20dni w mcu poza domem ,nic sie nie zmieniło.U chlopakow ok,mam cały czas kontakt z a2,barabaszkiem Bogolem rozmawiałem.itp.Mam Cie na skypie ,choc nie widze abys go odpalał.numer tel masz nadal ten sam? zreszta sprobuje drydnac 519xxx600?
1life / 2015-12-01 23:09 / portfel
Czesc. Jak znajdę odrobine czasu to postaram się zainstalować ponownie skype ( mam nadzieję że odszukam stare dane ) i dam namiary na siebie.
Pozdrów Wszystkich ode mnie.
1life / 2015-10-13 01:47 / portfel
Również 28 m-cy temu. Dax - przyznam sie że sam w to do końca nie wierzyłem. Również trzeba w prawej części wykresu nacisnąć kilka razy strzałkę
https://www.tradingview.com/chart/DY1!/bJ5JIWJv-DAX-Index/
1life / 2015-10-13 01:49 / portfel
ta szara kreska była jako ewentualny TP.
Jednak rynek jest niesamowity :)
1life / 2015-10-13 00:34 / portfel
A jeszcze jedno...
Strasznie jestem ciekawy kto ze starej gwardii po okresie gdzie praktycznie na wszystkim można było zarobić przetrwał ostatnią bessę ? Kto przetrzymał okres po 2007? :)
Jeśli ktoś jeszcze zagląda na money to meldować się :)
Pozdro
1life / 2015-10-13 00:22 / portfel
Nie jestem pewien po co to robię .... być może z sentymentu dla tego portalu. Dawno , dawno temu mocno się udzielałem na stronach money.pl .
Traciłem czas i energie wdając się w nic nie wnoszące polemiki..
Portfel zawiera i będzie zawierał walory w które faktycznie inwestuję. będzie aktualizowany.
Część walorów będzie dodawanych jako inwestycje krótko i średnio terminowe a inne będą leżakować i czekać na swój czas. Portfel będzie zawierał tylko i wyłącznie akcje z naszego podwórka ( tylko faktycznie zrealizowane transakcje ). Nie mam czasu na zabawy i nie będę zamieszczał transakcji z walutowych.
Nie jestem inwestorem jedno sesyjnym więc nie będzie tego zbyt wiele :)
1life / 2015-10-12 17:59 / portfel
No to ruszamy...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy