Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
tomtay / 2013-06-07 22:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to Fornalik narobił, po całkiem dobrym starcie umoczył reprezentację, a Ruch Chorzów bez niego wypadł z ekstraklasy. Chyba chłopina powinien poprzebywać na urlopie i zastanowić się czy nie porwał się z motyką na słońce i nie zamienił stryjek siekierę na kijek :)
pietroo / 2013-06-10 20:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Tomek,

Zgadzam się z Tobą, le to nie tylko jego wina. To również wina piłkarzy. Jeśli razi się nieskutecznością. Po pierwszej połowie powinno być 2-0, 3-0 dla nas, a skończyło się jak zawsze. Moim zdaniem większość piłkarzy nie dorosła do roli piłkarza naszej reprezentacji.
Pozdrowienia

P.S. Zmiana trenera nie wiadomo czy coś da. Piłkarzy się raczej nie zmieni, to podobno nasi najlepsi jakich mamy w kraju.
pietroo / 2013-06-03 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oprawa:

http://www.youtube.com/watch?v=noT1bjmmnRU
mik0110 / 2013-06-04 21:45 / portfel / Tysiącznik na forum
nie tylko piłkarze Legii najlepsi... :)
pietroo / 2013-06-05 17:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oprawa była super!! Naprawdę postarali się. Byłes na meczu?
mik0110 / 2013-06-06 12:41 / portfel / Tysiącznik na forum
niestety, nie było mnie w Warszawie ... a Ty byłeś?
pietroo / 2013-06-10 20:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie byłem. Miałem na głowie chrzciny syna. Ale żałuję, że nie poszedłem.
Takie mecze tworzą historię.
giero13 / 2013-06-01 18:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć pietroo.

Coś nie zaglądasz ostatnio. Pewnie brak czasu.

Pozdrawiam:)
pietroo / 2013-06-03 21:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Rzadko wpadam, bo straciłem serce i kasę do giełdy. Powiem Ci tak, żadne przypuszczenia, żadne pisanie uczonych analityków się nie sprawdza. Na dzień dzisiejszy giełda to loteria, jak lotto. 100 traci, aby 10 zarobiło.

Powiedz co u Ciebie? Jak Ci się podoba życie małżeńskie?
Pozdrowienia
giero13 / 2013-06-04 15:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

W sumie to już od 20 maja rodzina się powiększyła:-)
Mamy Córeczkę Zosię, 2 miesiące za wcześnie, ważyła 1590 gramów, ale teraz już ponad 1800 i dobrze sobie radzi.

Jak przekorczy 2 kilkogramy i będzie dobrze jadła to zabierzemy do domu:-)

Jestm więc teraz mocno zajety rodziną i trochę odpuszczam pracę...ale i tak będę bronił awansu pod koniec czerwca, a w połowie mam egzamin.
Dam radę, a awans się przyda bo to minimum 1000 podwyżki, a wydatki wzrosły;-)

Pozdrawiam:-)

Jak u Ciebie Synek rośnie?
pietroo / 2013-06-04 18:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratulacje!!!!

Moja mama i teściowa ma na imię Zosia :) Także to imię bardzo dobrze mi się kojarzy :)

Kruszynka Ci się urodziła. Mój syn miał 3,900 jak się urodził. Czyli pewnie teraz więcej przebywasz w szpitalu niż w domu.

Synek mój to już nie takie maleństwo, waży 7,500, ma 4 miesiące, już zaczyna głosno się śmiać, jest zdrowy i ogólnie bardzo wesoły. Co ważne mało płacze :)) W niedzielę będzie miał chrzest.

Pozdrowienia
giero13 / 2013-06-04 19:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W domu to tylko wieczory i spać.

To w niedzielę imprezka:-)

Pozdrawiam.
Noxik / 2013-05-15 11:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemacie powielu miesiącach przerwy :)

Pietrucha mam do Ciebie sprawę tzn klienta :) kredyt hipo ok banki podeslesz mi swojego maila na absadowski (maupa) gmail.com ? ;]
pietroo / 2013-04-24 22:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No, no, no Lewandowski... Brawo.
pietroo / 2013-03-30 20:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdrowych, rodzinnych i wesołych Swiat Wielkanocnych zyczę moim Znajomym z tego forum, jak również Wszystkim zaglądającym do mojego portfela.

Pozdrawiam
P.
dodge / 2013-04-01 17:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołych Świąt Piotrze życzę Tobie i Twojej Rodzinie.
pietroo / 2013-03-28 17:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Skąd takie spadki na CTC???? Nie mogę znaleźć żadnej informacji? Może ktoś mi podeśle.
paweł77 / 2013-03-28 19:22 / Bywalec forum
może to jest odpowiedź
http://www.parkiet.com/artykul/9,1313968-Gwaltowna-wyprzedaz-Calatravy-Capital.html
pietroo / 2013-03-26 20:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jako że nie ma co pisać o giełdzie, tam spaki i wszystko leci na łeb, to mam takie zapytanko jaki wynik obstawiacie?

Mój typ to 2-0 po męczarniach. Dla Polski :)
Ged / 2013-03-26 20:56 / Tysiącznik na forum
hej Piotrek

nie oglądam Polaków, trochę szkoda czasu..

na orange sport zaczyna się właśnie hiszpania - francja, stawka meczu jest, więc może być ciekawe widowisko
pietroo / 2013-03-26 21:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemka


nie oglądam Polaków, trochę szkoda czasu..


masz rację, przed chwilka nasza gwiazda Lewy się przełamał i leedwo strzelił karnego, no myślałem, że nie strzeli
pietroo / 2013-03-26 21:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

hiszpania - francja, stawka meczu jest, więc może być ciekawe widowisko



też odpaliłem, wyższy dużo poziom
giero13 / 2013-03-25 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaczka elegancko wyszła choć ja wolę bardziej pokantne dania;-)

Widzę, że na PSW wydupczyć chcą Nas drobnych...
Strasznie śmierdzi ta spółka pełno obietnic i ZERO konkretów:/
Jestem szczerze wściekły i nawet bym się przejechał do prezesiny i powiedział co o nim myślę.
Jak Rostowski ukradnie nam 2 połowę z OFE to juz wtedy zobaczycie mnie z flagą w Warszawie niech nie myślą, że wszystko im wolno pazernym delikwentom.

Pozdrawiam.

P.S Ostatnio frustracja we mnie wzrasta jak widzę co się dookoła dzieje...
pietroo / 2013-03-25 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Kaczka elegancko wyszła choć ja wolę bardziej pokantne dania;-)


gratuluję!!! ciężko jest zrobić dobrą kaczkę :)
pietroo / 2013-03-25 22:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Widzę, że na PSW wydupczyć chcą Nas drobnych...
Strasznie śmierdzi ta spółka pełno obietnic i ZERO konkretów:/


takiego scenariusza to chyba nikt się nie spodziewał, myślę, że nikt nie zakładał, że spadnie poniżej 40 gr, a tu zaraz będzie 20 i jescze nie wiadomo czy się podniesie, szlag mnie trafia jak to widzę, do tego miedziak leci w dół jak kamień, został mi na longa, a liczyłam na szybki zysk, ja to mam takie szczęście na tej pieprzonej giełdzie, co do frustracji to mnie też coraz bardziej dopada

pozdrawiam
piciu / 2013-03-23 21:29 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wszyscy sie oburzaja ze konina i konina a u nas w sklepie to nawet jest słonina :)
pietroo / 2013-03-25 08:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

wszyscy sie oburzaja ze konina i konina a u nas w sklepie to nawet jest słonina :)




dobre :)
pozdrawiam
giero13 / 2013-03-23 08:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Nie wiem co za durne czasy, ale u mnie jesli chodzi o robotę to jakoś tak bez sensu...
Pracuję coraz dłużej czasu mam na wszystko za mało i nie podoba mi się to...
Giełda też miałem ostatnio trochę wątpliwości.
Jedyne o czym ostatnio trafnie pisałem, a i tak nie zainwestowałem to spółeczka Harper, pamiętasz pietroo.
Rośnie sobie systematycznie na niskim obrocie, ale zawsze.
Dziś mam trochę czasu i zrobię Żonie niespodziankę:)
Upiekę kaczkę z jabłkami po raz pierwszy!
Mam nadzieję, że się uda:P

Pozdrawiam

Jak tam synek pietroo, nie dokucza mocno w nocy;-)
tomtay / 2013-03-23 14:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wina czerwonego wytrawnego dodaj, albo brandy, a jak nie masz pod ręką to ostatecznie może być pół butelki piwa i mnóstwo majeranku oraz kilka kropel Tabasco, będzie dobra :)
pietroo / 2013-03-23 11:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Pamiętaj, że o pracę teraz bardzo cięzko. Jak nie masz jakieś innego wyjścia, to nie rzucaj.

Co do giłedy to masakra straszna, wszystko leci.

O proszę jaki kucharz z Ciebie. Masz rację mężczyzna powinien robić zonie niespodzianki, oczywiście mam na mysli takie przyjemne. Kaczki nigdy jeszcze nie piekłem. Daj znac jak Ci poszło :) Trzymam kciuki!!
Mi wychodzi spaghetti, które zonie bardzo smakuje.
Synek jest świetny, jak każde dziecko musi troszkę płakać inaczej byłoby z nim coś nie tak. Poza tym jest grzeczny, je, śpi, robi kupkę i troszkę popłacze. Tak wygląda jego dzień :) Co najważniejsze jest zdrowy.
Polecam Ci dzieci :) Wiem, że u Ciebie też w drodze.

Pozdrowienia :))
pietroo / 2013-03-22 09:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ideon idzie zgodnie z przewidywaniami na dno, zaraz będzie 1-2 gr
amigo2 / 2013-03-21 22:19
szukaj az znajdziesz www.duch-tatr.pl
www.willamaura.pl
oby do lata
www.alkaleba.pl
www.wodnik-dabki.pl
pietroo / 2013-03-22 09:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładne :) gratuluję Ci, chociaż wiem, że rynek wynajmu jest teraz baaardzo cięzki

pozdrawiam
pietroo / 2013-03-21 18:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pozbyłem się dzisiaj PXM, nic dobrego z tego papiera nie będzie. Osunie się pod własnym ciężarem. Nie ma co patrzeć na gniota.

Patrzę na działania Ciułacza i podobaja mi się. Za nim wziąłem troszkę krezusa :) On ma nosa do inwestycji :)
pietroo / 2013-03-20 21:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
za www.gazeta.pl


Rezerwa Federalna (Fed) postanowiła, że utrzyma wartość programu skupu aktywów na poziomie 85 miliardów dolarów miesięcznie, podał amerykański bank centralny
Fed poinformował także, iż nie zmienia stóp procentowych, pozostawiając główną z nich w przedziale 0-0,25 procent. Jest to decyzja zgodna z prognozami analityków.

Przedstawiciele Fedu powtórzyli, że bank będzie skupować aktywa dopóki nie poprawi się sytuacja na amerykańskim rynku pracy. Fed obniżył swoje prognozy dotyczące Produktu Krajowego Brutto USA w 2013 roku do 2,3-2,8 procent z 2,3-3 procent szacowanych w grudniu ubiegłego roku.


Bank ściął także prognozy na 2014 rok do 2,9-3,4 procent z 3 -3,5 procent oczekiwanych poprzednio, a na 2015 rok do 2,9-3,7 procent z 3,0-3,7 procent. Amerykański bank centralny spodziewa się także, iż w 2013 roku stopa bezrobocia wyniesie 7,3-7,5 procent wobec 7,4-7,7 procent prognozowanych w grudniu.

W reakcji na komunikat amerykańskiego banku centralnego dolar pogłębił spadki wobec euro oraz ograniczył zwyżkę wobec jena.

do czego to w końcu doprowadzi? do super inflacji? do kryzysu jaki był przed II wojną światową?
wykresyGieldowe / 2013-03-21 17:51 / Tysiącznik na forum
przed wojną był kryzys deflacyjny. Obecne drukowanie opiera się na tym, by błędów z lat 30-stych nie powtórzyć.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy