Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
samira / 2007-07-30 14:35 / portfel / Małomówny spekulant
Cześć pietroo
Na pierwszy rzut oka - za dużo spółek. 11? czy ty je wszystkie znasz i do tego nadążasz analizować? Sprawdź ile spółek ma Big albo inni uznani. Ja mam od 2-4 i jestem szczęśliwa, bo mogę to ogarnąć. Na twoim miejscu zredukowałabym te pozycje, w które nie wierzysz i masz zaangażowane małe pieniądze. Nawet jak wzrosną 10% to i tak zysku na kilo banów nie wystarczy. I nie kupuj niczego co od kilku tygodni spada, zaczekaj na wyraźny sygnał odwrócenia trendu, czasu na zakupy będzie w nadchodzących mies. sporo. Zdążysz zarobić.
Ale do każdej uwagi, podchodź sceptycznie, bo to twoje pieniądze.
pietroo / 2007-07-30 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za radę, przyjmuję ją do siebie
pozdrawiam
slicznooka / 2007-07-10 17:56 / Uznany gracz giełdowy
hej Pio,
powiem krótko: za duża dywersyfikacja, chcesz kupować kolejne papiery, ale musisz coś sprzedać by mieć kapitał, nie chcesz sprzedawać spółek które generują straty, a te, które ładnie rosną tak- czy to ma sens?

Na Enapie czas na wyjście był na poziomie 5,5-6, nie widziałeś jak grubsi wychodzili? tu bym realizowała zyski póki jeszcze ładne masz.

Dasz sobie radę, musisz tylko dopracować ostateczny kształt portfela.
powodzenia:-)
acha, do mnie możesz mówić niezalogowany, nie przeszkadza mi to:-))))
zbyszekkk8 / 2007-09-03 11:42
acha -pisze sie aha--pamiętaj myszko
pio500 / 195.117.151.* / 2007-07-10 18:03
wielkie dzięki za rady, teraz popracuję nad zmniejszeniem liczby spółek, mam zamiar sprzedać GANTA, ENAP, TECHMEX, zastanawiam się troszkę nad QUMAK-iem, bo ciągle stoi koło 16 zł i nic, aha i jeszcze sprzedam BYTOM, ale muszę poczekać jeszcze chwilkę, bo będzie pp
a dokupię za to pewnie PEP-a i BBID
pozdr
needle / 2007-07-09 05:26 / Bez rangi
Zwróciłeś się do mnie o poradę w sprawie portfela, który dodatkowo nie był ujawniony...no, ale detal
Prosiłem, aby wpisywać się po zalogowaniu...ale mogłeś nie doczytać
No dobra...nie będę Cię dłużej dręczył
Napisze Ci prawdę...
Przygotowany?
Jak na gracza początkującego zbudowałeś bardzo przyzwoity portfel i nie musisz bać się przyszłości
Ja Ci (inaczej niż Big - nie doradzę cięć, bo nie wujdziesz z powrotem kiedy trzeba...spokojnie możesz przetrzymać papiery...mam perewne uwagi inwestycyjne i je tu wpiszę, ale nie teraz...na razie możesz spać spokojnie
Pilnuj portfela uważnie, a będzie coś dokładniejszego za kilka dni, OK?
A w moim portfelu jest poważna analiza i powinieneś poczytać ją ze zrozumieniem...
...jeśli będą uwagi...pisz zalogowany, jasne?
pio500 / 195.117.151.* / 2007-07-10 17:18
Bardzo Ci dziękuję za rady. Dopiero się uczę, więc popełniam błędy. Ale postaram się dzięki również Tobie jakoś je naprawić.
Czekam na Twoje dalsze cenne uwagi.
Teraz lecę poczytać Twoją analizę.

Pozdr
needle / 2007-07-09 05:27 / Bez rangi
i dogrywka...
nicka masz ładnego, możesz wpisać czasem coś na forum...
...źle nie będzie:-)),
cześć
pietroo / 2007-07-06 18:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu,

Przejrzyj mój portfel. Zobacz czego mam sie pozbyć, a co zostawić. Będę Ci wdzięczny.
Pozdr
Big Lebowski / 2007-07-06 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W tej chwili juz zbyt pozno na zmiany - zaniedbales ciecie strat , obecnie nalezy dojechac do wynikow kwartalnych i realizowac zyski - pod koniec wrzesnia na nowo budowac portfel.. Pozdr..
pio500 / 195.117.151.* / 2007-07-06 19:14
Wielkie dzięki.
Dopiero uczę się i dlatego popelniam błędy. Mam nadzieję, że tutaj się czegoś nauczę.
883 884 885 886 887 888
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy