Forum

Komentarze użytkownika "bananqq"

Komentarze użytkownika: bananqq

Sprzedaż nieruchomości/ Podatek?

bananqq / 2015-09-26 18:17 / Bywalec forum
Witam,
Czy może mi ktoś pomóc i poradzić. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. W 2010r kupiłem mieszkanie za 76.000 a w 2015 sprzedałem za 74.000, Czy zapłacę podatek?

Uważam, że koszt uzyskania przychodu jest wyższy niż przychód ze zbycia i nie powinienem płacić. Mogę się jednak mylić.

Re: Poczta Polska - podział akcji

bananqq / 2012-09-02 15:30 / Bywalec forum
jak z tyi akcjami??wiadomo cos, ponoc w 2013 maja byc akcje.

Re: jak wybrać OFE?

bananqq / 2012-09-02 15:27 / Bywalec forum
co wy z tymi zlodziejami? na tym forum sa sami zlodzieje, naganiacze, ludzie. dziewczyna prosi o rade to jej poradzcie, wyboru dokona sama. uwazam ze knf jest bardziej wiarygodny niz niektorzy z was. W co zainwestowac reszte??
masz pojecie o gieldzie to w gielde, nie masz to np w lokate np getin ma ciekawy 3filar. Mozesz wybrac fundusze ing, albo samemu kupowac zloto, i tak zaraz megawyjadacze doradza ci cos mega super oczywiscie wg nich, powiedza ze ja jestem naganiaczem a najlepiej to juz wlozyc pieniadze w sam juz nie wiem,hehe.

Jak otworzyc i importowac zywnosc z wloch??

bananqq / 2012-09-02 15:13 / Bywalec forum
Witam, czy sa jakies specjalne wymogi przy zakladaniu firmy importujacej z wloch zywnosc??
Czy moge poprostu od tak importowac zywnosc z wloch??Czy moge poprostu kupic i przywieźć taka zywnosc z kraju UE??

Re: POLIMEXMS

bananqq / 2012-09-02 14:48 / Bywalec forum
coz nikt nie wie co bedzie za pare lat.

polecam ,leci wlasnie zysk za wszelka cene.

Witam, wlasnie na cnbc biznes leci zysk za wszelka cene, studenci zakupili losowo akcje w 2009r zucajac lotkami, jak sie okaze pod koniec odcinka bodajze 7 na 10 uzyska lepszy wynik niz inwestorzy z funduszu imnwestycyjnego z ktorymi mierzyli sie ci studenci. Program pokazuje jak zarabia sie na roznego typu szacunkach i prognozach ktore tak naprawde zaleza od przypadku gdyz przyszlosci nikt nie przewidzi!!

Polecam !!

To jak z analitykami, przewiduja krach a sa wzrosty itp.

Re: Lokata "Dziesięciokrotka" w Open Finance - prośba o opinie

bananqq / 2012-09-02 14:44 / Bywalec forum
jasne dobre pytanie, co bedzie za 15lat?? jakbym wiedzial bylbym milnionerem

Zysk za wszelka cene - ogladaliscie?

bananqq / 2012-09-02 14:41 / Bywalec forum
Witam, wlasnie na cnbc biznes leci zysk za wszelka cene, studenci zakupili losowo akcje w 2009r zucajac lotkami, jak sie okaze pod koniec odcinka bodajze 7 na 10 uzyska lepszy wynik niz inwestorzy z funduszu imnwestycyjnego z ktorymi mierzyli sie ci studenci. Program pokazuje jak zarabia sie na roznego typu szacunkach i prognozach ktore tak naprawde zaleza od przypadku gdyz przyszlosci nikt nie przewidzi!!

Polecam !!

To jak z analitykami, przewiduja krach a sa wzrosty itp.

Re: MILLENNIUM

bananqq / 2012-02-09 01:18 / Bywalec forum
jakie prognozy?
millenium ma obnizone ratingi, ponadto mocno umoczony w kredyty walutowe.
c/z 10,91 sektor 11,88 jak dlamnie wysokie.
c/wk 1,12 sektor 1,69 cwk ponizej 3 i sredniej jednak czy ma potencjal do duzych wzrostow??

Re: BIOTON

bananqq / 2012-02-09 01:15 / Bywalec forum
co sadzicie o biotonie??dlugi czas uwazany za smieciowy.odkad gram na gieldzie czyli 2008r lecial na pysk.czy ma jakis potencjal??
czy sprzedaz insuliny i nowy kontrakt jest zwiastunem lepszych czasow i mozna zaryzykowac zakup malego pakietu?
c/z 9,38 sektor 13,75 c/wk 0,58 wskaznik c/z wysoki jednak nizszy od wskaznika sektora natomiast c/wk wskazuje na niedowartosciowanie spolki.
prosze o opinie?

Re: BORYSZEW

bananqq / 2012-02-09 01:10 / Bywalec forum
ucielo. c/wk mniejsze od 3

Re: BORYSZEW

bananqq / 2012-02-09 01:09 / Bywalec forum
witam.mysle o zakupie pakietu boryszewa jednak nie dokonca jestem przekonany czy wejsc w ta spolke.
c/z 13,71 c/wk 1,43 , c/p 0,48

cena do przychodu atrakcyjna, teoretycznie wartosc spolki niedowartosciowana ale co z c/z? z tego co mi wiadomo zakup spolek z wysokim c/z jest ryzykiem.ponadto przed boryszewem opor na 0,95.co do c/wk miescimy sie w przedziale c/wk

atrakcyjny getin??

bananqq / 2012-02-09 01:04 / Bywalec forum
Witam,analizowalem sobie spolki i widze ze getin jest ciekawa spolka na dluzsza inwestycje.
co o tym myslicie?

c/z 1,67 na tle sektora 11,88
c/wk 0,33 sektor 1,69
c/s 0,39 sektor 2,67

Ponadto w jest to popularna spolka wsrod tfi i jej obecna cena jest mocno zanizona

prosze o wasze propozycje jesli takie macie i komentarz do mojej opini.

Re: Premier Grecji: Albo wszystko zmienimy, albo stracimy kraj

bananqq / 2011-06-22 14:00 / Bywalec forum
no dobze a co jesli firma w ktorej pracujesz ma konto np w polskim fortisie??

paribas ma 5mld w greckich obligacjach- upada grecja- paribas traci 5mld eu- polski paribas przelewa do centrali polskie pieniadze - firma w ktorej pracujesz nie moze doprosic sie o swoja kase bo jej nie ma w banku (wyparowala)- bank jest nie wyplacalny - zaczyna sie kryzys

Według Banku Rozrachunków Międzynarodowych wartość greckich papierów dłużnych, które wykupiły francuskie banki, wynosi 56,7 mld dol. (niemieckie banki posiadają obligacje o wartości 33,97 mld). Czyni to francuski sektor bankowy najbardziej wrażliwym na ogłoszenie przez Grecję niewypłacalności.

wiesz co to oznacza??

jak padna niemcy to oberwie sie nam gdyz to nasz glowny partner handlowy. Zastanowcie sie czasem co piszecie.

Sam uwazam, ze grecja powinna upasc i banki powinny poniesc konsekwencje ale niestety wtedy UCIERPIMY ROWNIEZ MY! Kazda z opcji ma niestety plusy i minusy

Re: PO chce pomóc zapożyczonym we frankach. PiS tym w złotówkach

bananqq / 2011-06-22 00:47 / Bywalec forum
ale jakby kurs lecial w dol tzn frank byl za 1,7pln to bylo by git??
zaciaga sie pozyczki w walucie w ktorej sie zarabia inaczej trzeba akceptowac ryzyko!!!

ja gram na gieldzie i cos mi nie idzie bo sa spadki moze ustalimy ze kurs moze tylko rosnac?

lepiej niech opodatkuja kosciol oraz prostytutki.

Re: Dziś rozstrzygną się losy Grecji

bananqq / 2011-06-22 00:26 / Bywalec forum
osobiscie uwazam ze grecja powinna upasc bo takie sa prawa rynku, jak zaloze firme i nie bede mial na czynsz to wkoncu mnie z lokalu wywala i oglosze upadlosc, tu powinno byc tak samo.ale problem jest glebszy panie fugrekow

czy zastanowiles sie kiedys co bedzie np niemcami gdy upadnie grecja?

"Według Banku Rozrachunków Międzynarodowych wartość greckich papierów dłużnych, które wykupiły francuskie banki, wynosi 56,7 mld dol. (niemieckie banki posiadają obligacje o wartości 33,97 mld). Czyni to francuski sektor bankowy najbardziej wrażliwym na ogłoszenie przez Grecję niewypłacalności."

nagle upada grecja, banki niemieckie i francuskie traca grupe mld dolarow, ludzie w niemczech ccha na gwalt wyplacic pieniadze z banku ktory ma ogromne klopoty, spada konsumpcja w niemczech, upadaja banki w kilku krajach.Wraca kryzys, problemy zaczynaja miec inne kraje w tym polska spada export do niemiec (najwiekszego partnera), paribas traci 5mld posiadanych obligacji w grecji, wycofuje pieniadze z polskiego oddzialu, Mega kryzys dopada Europe.

"Dlatego George Soros miał najlepszych ludzi z JPMorgan Chase i Goldman Sachs razem ze sobą dwa tygodnie temu, kiedy brał udział w tajnych spotkaniach w Atenach. Myślą przewodnią jest kradzież wszystkiego. Greckie PKB prawdopodobnie spadnie w tym roku o 4%, wraz z obniżką wynagrodzeń. Banki takie jak JPMorgan i Goldman Sachs, które tworzą pieniądze z powietrza nie dbają o pieniądze, chcą aktywów."

Wg mnie nie upadnie choc powinna.

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/rynek_europejski_droga_w,p969389250

http://www.rp.pl/artykul/674604.html?print=tak
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Najnowsze wpisy