Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

Uważam, że należy przywrocić procedury

danpol / 2011-05-10 17:15
paszportowo-wizowe w calej unii europejskiej tak dla mieszkańców krajów zrzezonych w unii jak i krajów trzecich. Komu to przeszkadzało ?
To samo powinno dotyczyc ameryki w szczególności przy przyjeździe do Polski, gdzie obywatele amerykańscy powinni miec wizy wjazdowe do Polski i całej unii.
danpol / 2011-03-21 17:33
To jest tylko i wyłącznie Twoje i Twoich PiSowcow zdanie.
W kazdym środowisku są kundy w postaci wyniesionych przez Bolka w czasie jego prezydentury matołów ze słuzb specjalnych, ktorzy kasiore mają i mieć będą, bo póki co zainstalowali się gdzie trzeba i pociagaja za sznureczki. I ani Tusk, ani kaczor ani Pawlak ani Napieralski nic na to nie poradzą, nawet gdyby sie w dupe ugryźli co w ich wieku jest nie realne. Oszczędności o których myślę leżą po stronie Kowalskich i jeżeli oni tego nie potrafią zrealizować, to nikt tego za nich nie zrobi. Przecież tylu jest światlych mlodych Polaków absolwentów szkół marketingu, bankowości. To co, nie potrafia napisać (na koszt np. kilku okolicznych wspólnot mieszkaniowych) programu na dofinansowanie z unii do ocieplania mieszkań i ograniczenia emisji CO2 ? A bufona to sobie kolego w rodzinie szukaj, bo ja z Tobą zaczepki nie szukam.

Tylko należy pamietać o jednej a właściwie

danpol / 2011-03-21 15:12
dwóch sprawach podstawowych :
- cena energii musi być w Polsce rowna cenie w unii,
-trzeba wygospodarowac pieniądze na remont i modernizacje sieci przesyłowej, ktora jak mniemam jest w stanie zapści tak gdzieś w 50 procentach.
To samo jest konieczne w odniesieniu do energii elektrycznej.
Ludność, ktora tak płacze z powodu podwyżek, zamiast płakac niech dociepla i izoluje mieszkania, żeby zmniejszyć zużycie gazu i prądu.
Tu powinny iść srodki unijne dla prężnych wspólnot mieszkaniowych, które z pomysłem ten temat podejmą.
Gaz i prąd będzie drożał, bo takie są prawa rynku, ale w innych krajach, jak choćby Norwegia i Szwecja stosowane technologie budownictwa a przedewszystkim prawidlowe metody i materiały izolacyjne pozwalaja ograniczyć zapotrzebowanie na energię. W naszym kraju wazna jest wojna Kaczyński - Rząd, a nie to co powinno robic sie celem obniżenia kosztów zycia Kowalskich.

A to już on nie upiera się

danpol / 2010-12-03 16:48
że to był zamach Tuska na Kaczyńskiego ??? Ten Maciarewicz to potrafi mataczyć. Chyba chce przejść do PO ?
danpol / 2010-11-27 14:48
Bo lasy nie są ani polskie ani państwowe, tylko od isły na wschód rosyjskie a na zachód niemieckie. Jak mozna sonie uzurpowywać prawa do cudzej własności.
Czy ktoś kiedyś anulował pakt Ribentrop - Mołotow ???? Ja nie pamiętam, czyli te ziemie na szczęście nie są polskie, o niech kurdupel nie bedzie taki hej do przodu i nie dycyduje o nie swoim !!!!
danpol / 2010-11-27 14:35
Przedwszystkim za co ta emerytura, za lata opoeprzania się, na zasadzie : czy sie stoi czy sie leży.
Nikomu ze starego pokolenia wapniaków emerytura sie na należy, a jedynie eutanazja w dniu przejścia na nienależna emeryturę , i to eutanazja z pieniędzy poddanemu jej a nie państwowych.
danpol / 2010-11-27 14:32
I to jest pomysł dobry, bo my wapniaki już do gleby, ale chociaż na dzieci i wnuki mogłyby lepiej żyć.

Re: Polacy w pracy jak na wakacjach. Mimo nadgodzin

danpol / 2010-11-27 14:28
A ja myślę, że powodem są trzy rzeczy :
1/ Kompletny brak poszanowania pracownika przez pracodawcę,
2/ Notorycne wykorzystywanie pracownika przez pracodawcę ( ważny pełny porfel pracodawcy , popłacone podatki, a pracownik i ZUS moga poczekać, a jeżeli juz, to pracownik to bydlo do roboty, najlepiej jakby pracował za darmo bo wtedy i ZUSu nie trzeba odprowadzać)
3/ Fatalan\ a może gorzej organizacja pracy na wszystkich szczeblach : 100 lat za komuna i murzynami.
danpol / 2010-11-24 17:19
Jednak bym polemizował z pozdro, który torpeduje mój wpis, ale nawet uzasadnic nie potrafi swojej racji , gdyz najprościej jest napoisać że to strata czasu. Tak na marginesie , to Rosja kupuje statki w Norwegii, Niemczech i to właśnie wysoko technologiczne do poszukiwań podmorskich ropy i innych surowców w technologi DP-2 i DP-3, które my też może taniej też budujemy.
Tak że kolego napisałeś cóś , żeby napisać , pozdrawiam dając do myślenia normalnym forumowiczom.
danpol / 2010-11-24 17:12
To już nareszcie mamy dwiePolski , normalną i kurduplo-żydowską, ale tym drugim z ZUS-u i NFZ sie nie należy, tylko tym pierwszym !!!!!!!!

Komorowski słusznie postąpił ; Jaruzelski był prezydentem

danpol / 2010-11-24 17:00
tak więc należy mu się ten udział. W stosunkach z Rosją każdy głos sie liczy, bo tylko głupi (a tacy byli po upadku komuny - między innymi właśnie kurduple i ich fani) obraża sie na największy rynek w Europie i Azji. Efekty tego obrażania mamy na dloni : rura po dnie Bałtyku, perturbacje ze sprzedaż pollskiej spożywki na rynek rosyjski, również upadł export statków, a można było juz za normalne pieniądze sprzedawać Rosjanom dobre wysoko technologoczne statki.
Natomiast ja pytam, jak rodacy zapatrują sie dalej na postepowanie kurdupla. Jeżeli kurdupel oficjalnie poinformował, że on tego rządu, prezydenta i kraju nie uznaje, tp żądam od niego, żeby ze swoimi kochającymi fanami stworzył enklawę na terenie Polski, albo innego przyjaznego mu Państwa (może Ukrainy lub Gruzji), bio uważam że ci ludzie bezprawnie pobierają polskie emerytury i inne przywileje należne ludziom uznającym oficjalnie wybranego Prezydenta i rząd. Gro członków i liderów PiSu praz ich wyznawcy z towarzyszem Rydzykiem i jego wyznawcami, nie powinni korzystać z żadnych przywilejów i praw należnych Polakom. Ci ludzie powinni być z wyrejestrowani jako polacy, bo nimi nie są, niestety. Przykre t ale dlaczego z naszych podatków składek do ZUS maja być utrzymywani ludzie (przeważnie renciści i emeryci albo bezrobotni bo to jest elektorat PiSu), kosztem takich samych ludzi akceptujących rząd , prezydenta i politykę rownież to gospodarczą Polski - kraju w Unii Europejskiej.
Pozdrawiam dając do myślenia.
danpol / 2010-11-19 17:44
Jesteś koleś kretyn zbolały nie mniej siż tgen twój popaprany kurdupel z oczkami kretyna. Najpierw poczyta historię a potem pier...l głupoty cymbale chroniczny.
Tak a propos to nie twój maciarewicz rozpiepszył sluzby specjalne ?
To nie jeden z kurdupli zniszczył NIK ?
Dyzma to był Bolek Ubek na którego kretynie głosowałeś.
Jak cię obrażam to proszę o kontakt , to cię przed sądem zgnoję za kłamstwa w internecie popaprńcu !!!!!!!!!!!!
danpol / 2010-11-19 17:13
A ja wolę żyć w kondomiim rosyjsko-niemieckim niż w żydo-kaczystanie amerykańskim.
danpol / 2010-11-18 15:20
Oj naiwni, naowni PiSmatołki.czy jaki kolwiel mądry kraj będzie sie wychylał w sprawie niepoprawnego bękarta Europy. Miejsce Polski jest pod wojskowym butem Rosji i Niemców.
danpol / 2010-11-18 15:15
Oczywiście pomyłka : winno być : niż kaczyńsko-żydowskie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy