Forum

Komentarze użytkownika "DSA"

Komentarze użytkownika: DSA

Re: Iran: Kolejne ofiary, aresztowano członków opozcji

DSA / 2009-06-21 15:40
No świat patrzy a szczególnie USA jak powstaje pierwsza giełda ropy w Iranie gdzie będzie można kupować ropę w EURO i nie tylko....

Rezerwy w dolarach już się proszą o wymianę....
DSA / 2009-05-18 00:12
Masz rację!!
Ja też miałem problem że ktoś moją kartą zapłacił zagranicą.
Zadzwoniłem do swojego banku złożyłem reklamacje (mój bank nagrywa rozmowy) powiedziałem że to nie ja wykonałem tą transakcję i po miesiącu miałem kasę na koncie z powrotem.
Oczywiście zwrot jest do kwoty 150 euro chyba że masz jakiś lepszy pakiet ubezpieczeniowy karty.

Na wszelki wypadek zablokowałem kartę i wyrobiłem nową z nowym numerem karty.

Re: Policja zatrzymała już 1100 nietrzeźwych kierowców

DSA / 2009-04-13 08:58
Ojjjejjj.... A co to się stało że tyle wypadków na drodze droga Policjo? Ja myślę żeby zmniejszyć ilość tych wypadków na następne święta to dokupmy jeszcze:

- 5 razy tyle nieoznakowanych samochodów wraz z policyjnymi kierowcami piratami
- 20 razy tyle fotoradarów stawiając je nawet na tych kilku kilometrach autostrad polskich
- 50 razy tyle suszarek które łapią z kilometra i nie wiadomo potem czyjego auta to prędkość
- 100 razy tyle znaków ograniczających prędkość do 20 km/h.

Broń borze NIE DAWAJMY KASY na budowę NOWYCH DRÓG i AUTOSTRAD bo to jest za drogie i nieskuteczne!!!!
DSA / 2009-03-29 14:49
A uważasz iż to co się dziej w mediach na temat tej całej sytuacji jest rzetelne oraz normalne?

Nie uważasz iż MasMedia oraz ich super analitycy robili analizy pod publikę którą tak sterowali iż mam ten rzekomy straszny i wielki kryzys?

Re: Ekonomiści: Straszenie kryzysem wzmaga tylko recesję gospodarczą

DSA / 2009-03-29 11:58
Ja proponuje wysadzać za kraty każdego dziennikarza który użyje słowa "Kryzys" w mediach...

Z portalami internowanymi włącznie...

Re: Tydzień na GPW. Prawie jak hossa?

DSA / 2009-03-28 09:31
ooo dla speców z money.pl już jest Hossa?

a co się stało z analizami z przed dwóch tygodni które mówiły że będzie jeszcze gorzej...

Re: Brak e-urzędów kosztuje miliard złotych rocznie

DSA / 2009-03-17 08:32
Jak w ZUSie zrobili informatyzacje to zamiast zmniejszyć zatrudnienie to się zwiększyło... To jest Polska...

Re: Złoty się umacnia. Jest szansa na stały trend

DSA / 2009-03-16 18:04
Czy nie ci sami SUPER analitycy pisali jeszcze miesiąc temu iż euro może dość powyżej 5,00 zł, dolar powyżej 4,00zł?

Takie artykuły oraz takie portale tylko robią nie potrzebną panikę !!!!!!!!!!
DSA / 2009-03-11 12:02
Wiesz brak autostrad to też jest ból na budżetu ponieważ jest coraz mniej dróg gdzie jeszcze można je umieścić... ;P
DSA / 2009-03-07 15:59
Te małe kroczki to mogły być 10, 15 lat temu. Teraz trzeba zdecydowane kroki podjąć bo się nie zapowiadają ciekawie kilka najbliższych lat...
DSA / 2009-02-28 19:24
Oczywiście że zwolni Cię bo jest kryzys.

Chyba że jesteś naprawdę potrzebny w firmie to cię nie na pewno nie zwolni.
Ale po tym co piszesz może się wydawać iż masz wątpliwości co do tego iż twój wysiłek przynosi firmie odpowiednie zyski...

Re: "Gazeta Wyborcza" - Ciąża ratuje w kryzysie

DSA / 2009-02-25 18:31
Standard... parzcież każdy zwalniający pracownik albo odchodzący nagle sobie przypomina że ma nie wykorzystany urlop a potem po urlopie nagle choruje przynosząc L-4....

i nawet do 2 miesięcy płacenie pensji komuś kto nie przynosi przychodu firmie... A co jest jeżeli w firmie jest tylko jedne pracownik i to on zarabia na firmę...?
DSA / 2009-02-25 14:17
Sorry, ale takie są fakty. Parzcież dobry przedsiębiorca wie o tym iż nie ma nic za darmo a już na pewno w banku....

Czy sądzisz że na haczyk dali się złapać ci mądrzy i rozważni...?

Jeżeli ktoś jest głupi to mu żadna ustawa nie pomorze.

Parzcież wszystkie giełdy czy to walutowa, surowcowa czy też akcyjna to jest jedna wielka spekulacja!
ktoś liczy że jak kupi to wzrośnie albo sprzeda to spadnie...
DSA / 2009-02-20 20:36
Sam widziesz jakie te opcje są skomplikowane jak wszytsko zależy od wszstkiego...

Dlatego jeżeli się czegoś nie rozumie to się nie bierze. Tak samo jak z giełdą i z ludźmi którzy kupowali TFI myśląc że to jest takie proste...

U mnie były firmie 3 banki przez dwa lata z propozycją opcji ale nie wziąłem tego bo wiedziałem jakie to jest skomplikowane że wystarczy jeden bogaty i następnego dani mogę stracić....

Re: Pawlak nie odpuszcza w sprawie opcji

DSA / 2009-02-20 18:08
Może była asymetria ale przecież wszystko jest napisane w umowie. Nie wiedza nie zwalnia z przestrzegani prawa czy też umów.

Żadna firma nie zapytała banku ani nie przeczytał co będzie jak złotówka się osłabi jak podpisywali umowę...?

Tutaj nikt nikogo nie okrada ani nie złamał prawa. Wystarczyło poczytać...

To jest świetna nauczka dla kretynów którzy myśleli że jeszcze na tym zarobią a nie mieli bladego pojęcia co to jest tak samo jak się ludzie rzucili na TFI akcyjne 3 lata a teraz płaczą....
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy