Forum

Komentarze użytkownika "gibi"

Komentarze użytkownika: gibi

Re: PETROLINV

gibi / 2010-12-01 14:24 / Bywalec forum
Witam forumowiczy.
Nie często się tu udzielam bo nie uważam żebym miał coś mądrego do powiedzenia. Ale myślę sobie tak, że dzisiaj albo w najbliższych dniach po zamknięciu ogłoszą z******** strategię. Na kolejnej sesji wzrostów jednak nie będzie, bo ludzie nie nabiorą się już na mrzonki-mrożonki tylko oczekują konkretnych działań i wyników. Albo ropa albo nieropa!
Oczywiście bardzo będę się cieszył jeśli moje słowa w gówno się obrócą, a wzrosty przedświąteczne będą szybkie jak sanie (albo sranie) Św. Mikołaja.
Pozdrawiam Wszystich.
gibi / 2010-11-04 11:32 / Bywalec forum
A co? Skupujesz?

Re: PETROLINV

gibi / 2010-11-04 10:55 / Bywalec forum
Odbicie od 8 czy to zmyła? Się dowiemy.
gibi / 2010-10-14 11:01 / Bywalec forum
Obecnie jedyne wiercenia odbywają się palcem w nosie... niestety.

Re: GPW w pojedynkę wysoko nie zajdzie

gibi / 2009-05-13 10:06 / Bywalec forum
Dla zainteresowanych Impexmetalem przypominam, że 14 maja raport za IQ. Podobno styczeń w hucie w Koninie był tragiczny a pozostałe dwa miesiące niewiele lepsze. IPX miał też problemy z wypłatami i padł pomysł żeby pracowników przenieść na umowy zlecenia i własną działalność. Ostatnio co prawda rynek ignoruje złe info ze spółek to ten raport też pewnie oleje.

Re: Próba obrony 1800

gibi / 2009-05-12 11:25 / Bywalec forum
Panie Piotrze. Ten tekst to trzeba było wkleić przed dziewiątą a nie po godzinie trwania sesji, kiedy Pańskie wywody są już w oczywisty sposób nietrafione.

Re: Fatalna sesja w USA

gibi / 2009-03-06 09:41 / Bywalec forum
Dla zainteresowanych Impexmetalem.
Zarząd spółki Orzeł Biały SA otrzymał decyzję Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczącą przejęcia spółki Baterpol. Prezes UOKiK nie wyraził zgody na połączenie obu podmiotów. Orzeł Biały zamierza odwołać się od decyzji UOKiK.

http://hutnictwo.wnp.pl/orzel-bialy-zamierza-odwolac-sie-od-decyzji-uokik,74758_1_0_0.html
gibi / 2009-02-17 16:12 / Bywalec forum
aaa to tego nie wiedziałem. thx za info. musze sprawdzić.
gibi / 2009-02-17 16:07 / Bywalec forum
Gwoli ścisłości to w lutym stanęła elektroliza. Ja mam na myśli walcownię bo finalnym produktem Konina są wyroby płaskie. Mówiąc, że nie produkowali miałem na myśli, że robili mało bo 30% budżetu to tyle co nic.

Re: GPW: Gorzej być może

gibi / 2009-02-17 16:01 / Bywalec forum
Do Warrena w sprawie impexu.
Oni nie mieli opcji. Przez 4 kw w ogóle nic nie robili, nie zabezpieczali metalu, walut....i niestety Konin też nic nie robił (czyt. nie produkował). Plan sprzedaży ilościowy zrobili na poziomie ok. 30%. I to wpłynie na kiepskie dane IPX, które opublikują 26 lutego o ile dobrze pamiętam. Niestety jeszcze gorzej było w styczniu z tendencją do kompletnego dna. Karkosik włosy z głowy rwie bo nie wie co ma robić, tak mu dyrektor zarządzający Konina namieszał. Tylko nie ma żadnej alternatywy bo menedżerów musi już z łapanki brać. Wszyscy mają Romka dosyć.

Re: GPW: Strach paraliżuje przed zakupami

gibi / 2009-01-15 09:28 / Bywalec forum
Dzień dobry.
Czy ten zjazd na petrolu to efekt komunikatu o emisji akcji czy coś innego jeszcze było?
gibi / 2009-01-14 11:34 / Bywalec forum
No pewnie że tak! Jak zwykle.
gibi / 2009-01-14 10:12 / Bywalec forum
bez przesady. to chwilowe.

Re: GPW: W świetle danych z USA

gibi / 2008-09-26 15:03 / Bywalec forum
Czy ktoś wie albo domyśla się czemu STX padł na kolana?
gibi / 2008-09-11 12:21 / Bywalec forum
a coś się szykuje?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Najnowsze wpisy