Forum

Komentarze użytkownika "Mef"

Komentarze użytkownika: Mef

Mef / 2011-02-10 19:07
mef902@wp.pl dołączam się

Re: Jesteśmy z Poznania...

Mef / 2009-04-08 19:18
a możecie mi jeszcze powiedzieć z jakiej miejscowości jesteście ?
Mef / 2009-03-30 16:26
Mhg niebądź śmieszny nie ma zadnej loterii to jest oszustwo ;p

Re: Reader's Digest - problem

Mef / 2009-03-24 22:38
ooo UWAGA lub SUPERWIZJER to już by było lepsze :D

Re: Reader's Digest - problem

Mef / 2009-03-24 21:11
Ola to niejest takie łatwe... gołym okiem kazdy człowiek zobaczy że ta firma to "oszuści" ale właśnie gdyby to byli oszuści to zapewniam Cie że niebyło by tej pożal się Boże firmy oni wszystko mają przemyślane i zgodne z prawem i żerują na naiwnych ludziach bo Ci co się niedadzą tak łatwo wygrają bezproblemowo ta sprawe z tymi książkami itp ;p
Mef / 2009-03-19 14:29
ja tam od razu odesłałem im tą paczkę wraz z listem do siedziby firmy z potwierdzeniem paczki nadania ale już niechce od nich tych 10zł za wysłanie paczki chce miec święty spokój

Re: Reader's Digest - problem

Mef / 2009-03-16 16:15
Paula wielki szacun dla Ciebie że dzielisz się takimi informacjami ja też im odesłałem książke i zastanawiałem sie czy problem jest z głowy ale dowód nadania paczki sobie zostawiłem na pamiątke i wysłałem im nawet jego kserokopie ;) a ta firma to naprawde jedno wielkie oszustwo ;/
Mef / 2009-03-11 14:19
ja odesłałem książkę na podany adres zwrotu i narazie nic się nieodzywają a upłynęło już 8 dni :) i szczerze mówiąc mam to w dupie co oni z tym zrobią bo ja nawet niebrałem żadnego udziału w tej loterii ;p
Mef / 2009-03-04 17:45
powiem Ci że niewiem ale najlepiej wogóle nieodbierać tych paczek od nich ja po otrzymaniu paczki odebrałem ją niestety a teraz ją im odesłałem i załączyłem pismo że niechce tego itp ;p
Mef / 2009-03-02 21:11
wiem że to są naciągacze do mnie przyszła paczka chociaż wogóle jej niezamawiałem ale jutro ją odsyłam a w mailu wyjaśniam sytuacje że tego niechce niewiem skąd to sie wzieło i jeżeli sytuacja się powtórzy sprawę kieruje do sądu zadzwonie do nich też osobiście i powiem co należy jak mail do nich nie dotrze

Re: Reader's Digest - problem

Mef / 2009-03-02 16:25
Mówie do Sampowa i Leny ja to robię tak że odsyłam im tą paczkę i piszę maila że to pomyłka i nieżyczę sobie więcej takich paczek jeżeli to się powtórzy skieruję sprawe do sądu tak niemoże być !!!!!

Najnowsze wpisy