Forum

Komentarze użytkownika "nosiciel"

Komentarze użytkownika: nosiciel

nosiciel / 2009-08-05 19:04
Minelo troche wiecej niz 30 dni, ale sprawy w miedzyczasie rozegraly sie w nastepujacy sposob.

2 dni przed uplywem w/w 30 dni odebralem telefon od barzdzo milej pani z "dzialu utrzymania klienta". Ktorej bardzo zalezalo abym zmienil zdanie. Gotow byla zaoferowac oprocz 3 lat darmowego uzytkowania karty darmowy duplikat karty - gdyz orginalna zgodnie z poleceniem przecialem wzdluz pasaka magnetycznego.

Po kolejnych 2 dniach nie moglem juz sie zalogowac przez internet na stronie citibanku i w kolejnym miesiacu rowniez nie dostalem via email elektornicznego zestawienia transakcji.

Troche to trwalo, ale kosztowalo mnie to kilka chwil spedzonych na sluchawce, a zyskalem nowe doswiadczenie i punkty w 5plusie.

Mam nadzieje, ze komus przda sie ten mini poradnik.

Pozdrawiam
nosiciel / 2009-05-08 14:36
Minelo troche czasu i nikt sie nie udzielil. Zatem podziele sie z wami moim doswiadczeniem i przebiegiem realizacji mojego planu.

Po otrzymaniu karty poczta, zadzwonilem na wskazany nummer aby aktywowac karte. Tam mila pani wypytala mnie o dane osobowe i inne takie "pytania weryfikujace" po czym poprosila mnie abym sobie wymyslil haslo do kontaktu z bok'iem.

Tego samego dnia zrobilem zakupy w TESCO za bagatela 74zl

Kilka dni pozniej aktywowalem rowniez internetowy kanal "nadzorowania karty" - oczywiscie za darmo.

Juz wtedy, czyli jak dobrze pomietam nie dluzej niz tydzien po aktywacji oplata aktywacyjna byla pobrana i zwrocona - czyli wyszlo na 0zl.

Po uplywie okresu rozliczeniowego splacilem karte przelewem z mojego normalnego konta.

Pozwolilem tak swojej karcie lezakowac przez 3 miesiace, nie uzywajac jej w miedzyczasie ani razu.

Dzis udalem sie do CitiBanku w celu likwidacji karty. Rowniez uprzejma pani powedziala, ze nalezy to zalatwic przez telefon. Na szczescie w banku byl taki telefon. W czasie rozmowy znow zostalem zweryfikowany i sprawdzony czy ja to ja. Ale nie trzeba miec przy sobie jakiegokolwiek hasla. Wystarczy numer karty.

Pani bardzo zalezalo zebym nie rezygnowal. Byla mi gotow zaproponowac ta karte za darmo do konca jej waznosci - czyli na 3 lata.

Karta zostanie deaktywowana w ciagu 30 dni, a mozna bedzie to poznac po tym ze nie bedzie sie juz dalo zalogowac poprzez internet.

Wiec, za 30 dni napisze wam jak sie sprawy maja.

Pozdrawiam.

Re: KK citi+plus

nosiciel / 2009-02-27 10:45
Dzis bylem w salonie Plusa i dostalem ulotke i tak:

Oplata wynosi 35zl - nie 85zl

Oplata jest zwracana na rachunek jezeli uzyjemy kart w ciagu 2 miesiecy.

Tylko nie napisali kiedy te pieniadze zwracja.

Ktos moze wie?

KK citi+plus

nosiciel / 2009-02-26 23:34
Akcja jest znana, wiec zasad promocji nie bede tlumaczyl. Chciabym tylko, zeby ktos madry zweryfikowal moj plan.

Za KK C+P dostaje sie w Plusie 1700 punktow i teraz mam taki plan:

Dac sobie wyrobic taka kartre, aktywowac ja placac za cos symboliczne 5 zl i zrezygnowac z karty.

Aktywacja jest potrzebna zeby dostac punkty i uniknac oplaty ( 85zl) z §14

https://www.online.citibank.pl/retail/files/citiblue/karty/Umowa_karty Silver_Elle_i_Gold.pdf

bo da sie zrezygnowac (odstapicod umowy) do 14 dni od dostania karty ale wtedy te oplaty.

§15 mowi nam, ze mozemy zrezygnowac (wypowiedziec umowe) w kazdej chwili


... i oprocz splacenia wiezytelnosci (te 5zl) to nie widze zadnej oplaty za sama rezygnacje.

Czy cos przegapilem?

Najnowsze wpisy