Forum

Komentarze użytkownika "Prokurator"

Komentarze użytkownika: Prokurator

Re: TAURON

Prokurator / 2012-11-10 20:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz to dopiero będzie jazda w górę na Tauronie. W miniony piątek akcje te zaliczyły dno ostateczne, od którego się odbije dośc mocno.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-10 18:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Hhhmmm. Podobno nie ma ludzi nieomylnych. Pomylić więc może się każdy. W opisanym wyżej przypadku niekoniecznie trzeba było natychmiast ,,opieprzać". Na początek można było ,,profilaktycznie" i delikatnie zwrócić autorowi takiej informacji uwagę na jego bląd. Dopiero, gdy sytuacja by się powtórzyła przypomnieć,że to już drugi raz i taką informację zwyczajnie zignorować.

Prokurator.

Prokurator.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-08 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Masz jakieś zastrzeżenia do mnie?
Przecież ja tu się pojawiam bardzo sporadycznie i chyba nie zdążyłem Ci ostatnio podpaść.

Prokurator.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-08 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Wszystkie spółki,z którymi cokolwiek ma wspólnego pan Ryszard K. od bardzo dawna już omijam szerokim łukiem.
Odnośnie kontaktu na GG, tak dziwnie się składa,że zawsze, kiedy tam wejdę, nikt nie jest aktywny.Prawie codziennie wymieniam poglądy na temat giełdy na czacie portalu ,,Facebook.com"

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-07 16:42 / Uznany Gracz Giełdowy
A z kąd ta niechęc do Pana Krauze????
Kiedyś ci nieco czytałem o panu K. w internecie na innych portalach i z nich wiem kim jest pan K. i jakie ma zamiary.

Prokurator.

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-07 12:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,miszakoz".
Oni mają chiński internet i komputery.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-07 11:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,PoczątkującyInwestor".
A co zrobisz, kiedy cena akcji ,,Biotonu" spadnie na 14 groszy?
na przyszłość radzę Ci, szerokim łukiem omijaj wsZystkie spółki, z którymi cokolwiek wspólnego ma pan Ryszard Krauze. On i tak, prędzej czy później Cię wykiwa. To tylko kwestia czasu.

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-07 11:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wow"
Jak to po co grube ryby skupują akcje?
Żeby leszczy wykiwać!

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-06 21:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,księgowy":
Z tym,że ,,grubasy" większe pakiety akcji kupiją i sprzedają na kilku, kilkunastu sesjach lub nawet dłużej. Zawsze chodzi o to, aby tworzyć sztucznie i nagle dużego popytu lub w przypadku sprzedaży przez nich akcji nie chcą oni wywoływać paniki. To chyba jasne i oczywiste.
Prokurator.

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-06 19:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,księgowy".
A jakie to ma znaczenie dla ceny akcji?

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-06 19:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,PiotrZZ":
Czy powyższy wpis adresujesz do mnie?

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-06 19:21 / Uznany Gracz Giełdowy
I znów wszyscy dali się nabrać na stary, wyświechtany numer pana R.K.
Najpierw podajemy t.zw. ,,dobrą informację" dla leszczy, że już jesteśmy blisko ropy. Leszcze windują cenę do góry. Wtedy, kidy uznamy to za stosowne gonimy leszczom swoje akcje przy wysokiej juz cenie i po tym podajemy informację, że tym razem też się pomuliliśmy. Aż dziwne,że jeszcze ktoś daje się na to nabierać.
Prokurator / 2011-04-20 17:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,księgowy"
Witaj ,,księgowy". Jesteś może rolnikiem,że tak piszesz?
Prokurator / 2011-03-22 20:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam!
Ja natomiast notwania akcji spółki ,,FON" analizuję technicznie. Niestety, pod względem technicznym obecny kurs akcji ,,FONU" nie wygląda najlepiej.Z tego punktu widzenia wygląda na to,że wczorajszy wzrost ceny do poziomu 0,49zł. był wzrostem tylko spekulacyjnym i możliwe są dalsze spadki ceny czyli nawet zmiana obecnego, krótkiego trendu horyzontalnego, na spadkowy.
Prokurator.
Prokurator / 2011-01-13 22:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,małolepszy".
Teraz trudno mi przewidzieć jakąś konkretną cenę bo notowania akcji każdej spółki analizuję teraz inaczej niż kiedyś. Sądzę jednak,że przedział cen 0,40zł.-0,42zł. jest bardzo realny.
Prokurator.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy