Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

zniewazenie funkcjonariusza policji

rasaka / 2011-08-12 10:19
co moze grozic osobie, za obraze policjanta? jest to odsiatka w wiezieniu czy jakas kara pieniezna? moj kolega zwyzywal policjanta stad moje pytanie

praca w policji?

rasaka / 2011-08-26 10:07
jak wiadomo do pracy w policji wymagana jest niekaralność. Czy zatem mając na koncie wyrok nakazowy za wykroczenie skarbowe (grzywna 100 zł. ) można ubiegać się o przyjęcie?

becikowe!

rasaka / 2011-09-07 09:58
Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie: Jakie podjąć kroki, by uzyskać becikowe? Jakie dokumenty? i gdzie złożyć wniosek? Jaki długo się czeka? i jaka to kwota?

dla kogo renta rodzinna?

rasaka / 2011-09-19 09:36
chcialam sie zapytac komu dokladnie przysluguje renta rodzinna? czy na przyklad jak umrze moj maz to ja dostane taka rente? w jakich okreslonych przypadkach jest ona przyznawana?

gdzie konto za 0 złotych?

rasaka / 2011-12-14 10:55
chyba zdecyduje sie na mbank

jak przejsc na wczesniejsza emeryture?

rasaka / 2011-12-15 09:33
do emerytury zostalo mi jeszcze jakos 7 lat, ale mam pytanie jakbym sie chcial starac jednak o wczesniejsze przejscie na emeryture to jakie musze spelniac warunku?

jakie wybrac konto osobiste?

rasaka / 2012-02-17 09:34
witam mam 30 lat w tym roku sie ozenilem. chce razem z zona zalozyc konto osobiste. nasze dochody misieczne wynosza o kolo 5000zl. prosze o pomoc w wybranu najlepszego konta? nalepiej zeby bylo bezplatne!

jak otrzymac zasilek pogrzebowy?

rasaka / 2012-02-20 09:46
moja mama jest umierajaca, jej dni sa policzone, obawiam sie, z ejuz niedlugo bede musial zaczac zalatwiac rzeczy zwiazane z pogrzebem, wiem, ze moge sie starac o zasilek pogrzebowy, moglby mi ktos z Was powiedziec jakie dokumenty trzeba bedzie przedstawic i ile taki zasilek wynosi?

ile zarabiaja urzednicy skarbówki?

rasaka / 2012-04-11 09:45
witam, czy ktos z Was moglby mi powiedziec jakie jest srednie wynagrodzenie osob pracujacych w skarbowce? czy ich wysokosc zalezy od zajmowanego stanowiska? pomyslalem, ze moglbym aplikowac, zastanawiam sie jednak ile mozna tam zarobic:)

biznesplan-jak go napisac?

rasaka / 2012-07-12 09:31
szukam wzoru do napisania przejrzystego i skutecznego biznes planu w celu pozyskania dotacji. Zakres dzialanosci artystyczno-kulturalny. Czy ktos z Was moglby mi podac taki wzor?

czy pisac wniosek o awans?

rasaka / 2012-07-25 14:22
zamiast pisac taki wniosek lepiej pojsc i pogadac z szefem w cztery oczy, tak uwazam, zlwaszcza, ze tyle lat juz tam pracujesz, wiec raczej chyba masz dobre z nim relacje?

jak odzyskac dlug od prywatnej osoby??

rasaka / 2012-08-01 09:34
3 lata temu pozyczylam mojej bardzo dobrej przyjaciolce pewna sumie pieniedzy, nie mala, bo az 4tys zl, zobowiazala sie je oddac, jednak nie dotrzymala slowa, unika mnie, nie odbiera telefonow, od sasiadek slyszlam, ze kupila sobie nowy samochod, jak mam wyegzekwowac od niej moje pieniadze?

wycofanie darowizny

rasaka / 2012-09-13 09:40
mam pytanie, moja babcia dala mi w darowiznie samochod, ostatnio jednak bardzo sie poklocilismy i stweirdzila, ze jednak chce zwrotu samochodu, czy moze cofnac ta darowizne?

wykroczenie, a praca w policji?

rasaka / 2012-10-09 09:53
Mam pytanie czy jeśli umorzono wobec mnie postępowanie o posiadanie narkotyków z powodu niskiej szkodliwości czynu, mam szansę zostac policjantem? chce rekrutowac wlasnie na takie stanowisko...

matka madzi przerywa milczenie

rasaka / 2012-10-10 11:33
te tablotidy to takie glupstwa wypisuja, ze az glowa boli, nie wiem jak mzoan byc tak naiwnym i weirzyc w te brednie, pzoa tym co to kogo obchodzi

Najnowsze wpisy