Forum Polityka, aktualnościKraj

Komisja etyki upomniała Pawłowicz za słowa o Bartoszewskim

Komisja etyki upomniała Pawłowicz za słowa o Bartoszewskim

Wyświetlaj:
sza / 95.49.64.* / 2014-07-23 16:06
Ciekawe dlaczego po jej wypowiedziach na temat tego starca nie nazwali Pawłowicz antysemitką.Czy on nie z naszich pochodzi ?Do mnie też mówią Profesor ,a nie mam na to dokumentów...zaginęły przy rozbiorach obórki,no chyba że polskie bydło pożarło moją profesurę ... Dlaczego nie było i ma pomników tow. Gomułki ? Za 68 rok Orła Białego powinien dostać od narodu.
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-07-23 14:58
Jaki naród tacy posłowie. Ktoś przecież tę panią wybrał...
@@@ / 89.72.73.* / 2014-07-23 15:11

Jaki naród tacy posłowie

Masz racje ale Niesiolowskiego i Palikota tez ktos wybral.
SmoczekW / 62.141.215.* / 2014-07-23 14:49
"był więźniem obozu koncentracyjnego Auschwitz" to jeszcze nie oznacza, że jest on na cenzurowanym (zapewne ktoś musiał się powstrzymywać by nie posądzić o faszyzm wszystkich jego krytyków). Poza tym wciąż nie jest jasne jak to się stało, że z tego więzienia(obozu koncentracyjnego) został ZWOLNIONY (patriotów z stamtąd raczej nie wypuszczano, chyba, że niemieckich).
"mówienie tego o jednym z najwybitniejszych autorytetów współczesnej Polski" jaka Polska takie autorytety, poza tym, nie jestem przekonany w jakich sprawach ten Pan (z dużej jedynie przez szacunek dla ludzi starszych) jest autorytetem, może ktoś lepiej poinformowany mnie uświadomi.

Nie zmienia to jednak faktu, że słowa tej pani były chamskie i prostackie oraz nie zawierały żadnej argumentacji (przynajmniej te cytowane), ale w końcu jakie "elity" taka Polska...
@@@ / 89.72.73.* / 2014-07-23 14:19
Jezeli Bartoszewski w swoim spocie przemawial do wyborcow ktorych wczesniej nazwal bydlem to nazwanie go pastuchem jest jaknajbardziej uprawnione.
Co do jego 6-miesiecznej wizyty w obozie Auschwitz to dlaczego nie piszecie ze byl chyba jedynym "wiezniem" ktorego z obozu zwolniona ze wzgledu na zly stan zdrowia.
prosto w oczy / 83.8.252.* / 2014-07-23 16:50
Później nie zwalniali, bo zabrakło druków L-4. [...] druk miał przy sobie i dlatego wyszedł aby podreperować zdrowie. Ot taki humanitarny gest niemieckich zbrodniarzy. Chyba powinno być nazistowskich, bo jeszcze ktoś poczuje się obrażony.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy