Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komisja śledcza w sprawie Gilowskiej?

Komisja śledcza w sprawie Gilowskiej?

Money.pl / 2006-06-28 09:54
Komentarze do wiadomości: Komisja śledcza w sprawie Gilowskiej?.
Wyświetlaj:
romek / 83.22.150.* / 2006-07-07 14:02
tylko czy ta komisja da sobie radę z pracownikami Urzędów Skarbowych którzy w moim przekonaniu są siła napędową jej dymisji. Lustracja to tylko narzedzie jak nóż przy krojeniu warzyw.
DA / 195.225.71.* / 2006-06-28 19:17
Jak zwykle w PO. Rokida domaga się spec komisji. A Tusk twietrdzi, że nie widzi podstaw do jej powołania. Sic!!!!! " Zdrowe towarzystwo" nie ma co...
obserwator / 83.20.221.* / 2006-06-28 17:10
Absolutnie nie wierzę Panu Rokicie, winien on sadzić kwiatki na działeczce jako zasłużony emeryt polityczny , bo coś dotychczas zrobił , ale więcej złego niż dobrego. Należy wiedzieć kiedy odejść, ja twierdzę że nadszedł już czas, bo kapelusz ktory nosi na to wskazuje. Każdy polityk winien mieć instykt polityczny, ja go juz nie zauważam, czas na zmiany. W dzisiejszej dobie komunikacji wytrawny polityk musi być prawdziwie inteligentny, ale z wiekiem kończy sie pewien etap życia, juz go widać. Partia ktora liczy ponad 150 posło dekuje sie na ławach opozycji to kpina z zasad demokracji, nie po to głosowano na tę partię żeby dzisiaj brać duża kasę za bierne siedzenie i obserwowanie, placi sie posłom za prace a nie za udawqanie zapracowanych.
manolo / 83.22.188.* / 2006-06-28 23:40
A tak ,mniej więcej , w co nie wierzysz? Przecież Rokita w tym miejscu nic nie stwierdzał . Po prostu domaga się ,jak chyba wszyscy ( a co najmniej znacząca wiekszość ) całkowitego wyjaśnienia sprawy Gilowskiej . I tyle.
Całkiem śmieszna sprawa z tym "dekowaniem się" PO w ławach opozycji. A gdzie to niby mają być jeśli sam J. Kaczyński jednoznacznie stwierdził ,że mu nie po drodze z PO w dziele budowania IV RP i że woli to robić z kim innym. Ponadto właśnie w tym momencie Rokita wykazał się aktywnością chcąc powołać komisję śledczą.
Logika niektórych urąga wszelkim normom.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-28 12:12
Z wypowiedzi posła J. Rokity (szkoda że ten człowiek nie jest premierem) wynikają pewne fakty, wnioski, informacje.
Jak się czyta wypowiedzi Leppera, Obiecankiewicza, Wierzejskiego, Cymańskiego (czyli pożal się Boże ludzi obecnie rządzących) to aż mdli. Albo piana na pysku, albo paranoiczne oskarżanie wszystkich dookoła, albo ;wicie teraz to my wam tu Japonię zrobimy".

Panie Rokita niech Pan wraca do życia publicznego bo ja już zaczynam tracić wiarę, że ta farsa jaką jest koalicja PiS, Samo, LPR utrwali się na dobre. Polacy tego nie wytrzymają 4 lata!
Marek53 / 83.24.1.* / 2006-06-28 23:06
I kto tu ma pianę na pysku. Zaczynając od nicków (powyżej i poniżej, a kończąc na światłych, analitycznych wypowiedziach. Reagujecie jak psy Pawłowa.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-29 13:51
Do Marek53: Tak, jestem przeciwnikiem tego co partia rządząca PiS i koalicjanci wyprawiają od kilku miesięcy (do wcześniejszego rządu w tej wypowiedzi się nie odniosę po nie będę zaczynał 10 wątków na raz). I nie jest to "piana na pysku" bo zwykle w uzasadnieniu podaje argumentację dlaczego tak myślę.
PiS twierdził przed wyborami, że w końcu będzie lepiej w przeciwieństwie do SLD i wszystkich poprzednich rządów(to opolityce, stanowiskach w spółkach państwowych , kompetencjach prezesów, itd. itd) ! O obietnicach gospodarczych nie mówię (bo 3 mln mieszkań to nie było realne).
A co mamy obecnie? OBIETNICE, że będzie lepiej (podatki mniejsze w 2009! a obecnie dowalają obciążeń z braku miejsca nie wymieniam, zresztą jak Pan nie jest dyletantem polityczno-gospodarczym to Pan się oriętuje), w spółkach wiadomo kogo i z jakimi kompetencjami obsadzają (dymisja w PGNiG, teraz Netzel itd itd). Tylko Ziobro co chwila kogoś ZACZYNA ścigać (ciekawe czy złapie, osądzi i posadzi?). Mogę tak godzinami wymieniać porażki PiS i NIE spełnione obietnice. Pan i inni mogą mówić dajcie im więcej czasu, więcej, więcej... A prawda jest taka nie mają ani zaplecza ludzkiego ani pomysłów na ustawy ani JAJ, żeby wziąć się za ciężką i małpopopularną politykę. Ich zajęcie to konferencje prasowe i orędzia do narodu, mówiące, że nam Polakom jest coraz lepiej, a jest lepiej, czy tak samo?
Mogli od razu powiedzieć, że ta lodówka będzie pusta bez względu na to czy PO czy on (PiS) będą rządzić a tak PO nie rządzi więc PiS jest OBIECANKIEWICZEM.
No i ten wielki sukces (a raczej psikus opozycji) pozdwójne becikowe. Hurra, ale osiągnięcie!

PO to opozycja, więc mam ją krytykować lub chwalić? Czy Pan wie jaka jest rola opozycji? Jak nie to niech Pan sprawdzi w słowniku znaczenie słowa "oponować" (proszę się nie obrażać). Taka ich rola krytykować!
Tak jak PiS krytykowało SLD. Ale żeby rząd krytykował opozycję? W jakim celu?

Więc jeśli ma Pan na myśli mówiąc "Reagujecie jak psy Pawłowa", że komentuje coś co jest kmiotem ustawodawczym pustosłowiem itp. to TAK, będę reagował.

Choć samo Pana stwierdzenie w brzmieniu może obraźliwe, ja tego tak nie odbiream do siebie. Choć mógł Pan użyć określenia "Regujecie konsekwentnie".

Samo występowanie odruchów warunkowych (to tak odnośnie Pawłowa) nie jest i Panu i innym obce. To naturalny odruch i Ci co go nie mają to jest z nimi coś nie tak.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-28 09:54
Można lubić bądź nie lubić Rokity, ale jedno jest pewne - niedoszły Premier z Krakowa ośmiesza na każdym kroku Manekina z Gorzowa. Jak małego, bezradnego chłoptasia. Mogliśmy mieć Premiera, za którego przynajmniej nie trzeba byłoby się wstydzić, a tak to mamy taką niedojdę, którą już Kaczyńscy usuwają pośpiesznie z piedestału...

Najnowsze wpisy