Forum Forum finansoweInne

komu przysługuje zasilek dla bezrobotnego

komu przysługuje zasilek dla bezrobotnego

korrek / 2011-03-31 09:48
Jak to jest z tym zasiłkiem bezrobotnego? co trzeba wykazać aby móc dostać taki zasiłek? pracowałem w sumie 4 lata, ale były to prace dorywcze, staż, umowy zlecenie, o dzieło, jakoś nie udało się nawiązać umowy o pracę :/ czy dostanę taki zasiłek po rejestracji w urzędzie?
Wyświetlaj:
Kokos9 / 2011-09-28 16:33
W ciągu ostatnich 18 m-cy 12m-cy na pełnym etacie.Rozwiązanie ostatniej umowy o pracę z winy pracownika zmniejszenie zasiłku.
bodzia / 85.112.223.* / 2011-09-27 17:47
Mam pytanie o zasiłek. Mój mąż przepracował 10 lat. W czerwcu przeszedł do nowej firmy. Umowę miał do 15 czerwca a nowej firmie od 14 czerwca do 12 września. W nowej firmie nie przedłużono mu umowy. Czy przysługuje zasiłek. W tamtej pracy umowa rozwiązana była za porozumieniem stron a w tej ostatniej wygasła z okresem na który była zawarta. Czy przysługuje nam jakiś zasiłek z opieki. Ja pracuję mam minimalną pensję plus premia. Mamy małe dziecko.
borett88 / 2011-03-31 11:49 / Bywalec forum
niestety nie dostaniesz w takim przypadku zasilku, bo zasilek dostaje osoba ktora przepracowala okreslony czas na umowe o prace...inne umowy nie licza sie do otrzymania zasilku

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: