Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Konflikt na Ukrainie. Amerykańscy senatorowie nie wierzą w sukces rozejm

Konflikt na Ukrainie. Amerykańscy senatorowie nie wierzą w sukces rozejm

Wyświetlaj:
cvbbnhjkkl. / 83.10.195.* / 2014-09-07 09:32
A ja nie wierzę ruskim. Jak uczy historia zawsze kłamali i szli w zaparte do samego końca. Bandycka polityka i propaganda prześcigneła samego Goebelsa.
Krak554 / 89.72.92.* / 2014-09-06 21:06
A ja nie wierzę amerykańskim senatorom, zwłaszcza po kłamstwie w sprawie Iraku. To nie był błąd, to było zaplanowane działanie - zresztą wszystkie amerykańskie komunikaty dla mnie mają taką samą wartość jak te o broni chemicznej. Wcale się też nie dziwię, że senatorowie nie wierzą w sukces ogłoszonego rozejmu, ponieważ wiedzą jak łatwo będzie go przerwać. Wystarczy parę komunikatów o atakach "separatystów" i już po rozejmie, a media bezrefleksyjnie przyjmą tę wersję. Proszę zwrócić uwagę, że dopóki inicjatywa była po stronie Kijowa, Poroszenko uważał, że nie będzie rozmawiał z separatystami, ponieważ nie ma z kim rozmawiać/ słyszałem na własne uszy/ dopiero kiedy inicjatywę przejęli separatyści to okazało się, że jednak jest z kim rozmawiać, ale sądzę, że Poroszenko chce wyprowadzić z okrążenia ok 7 tys. żołnierzy i znaleźć sposób na "separatystów". Ponieważ autorami całej ukraińskiej zadymy są amerykanie to należy liczyć się, że rozejm faktycznie nie ma szans.
lukaszwych.niel / 37.209.131.* / 2014-09-07 12:13

Ponieważ autorami całej ukraińskiej zadymy są amerykanie to należy liczyć się, że rozejm faktycznie nie ma szans.

Właśnie a dokładnie to Indianie są autorami zadymy na Ukrainie razem a Zimbabwe. To oni wywołali i podsycają konflikt na lini Rosja Ukraina.
Elektro Devil / 2014-09-06 10:16 / Tysiącznik na forum
Ukraińcy nawet rosyjkojęzyczni marzyli aby wydostać się spod sowieckiej okupacji i obrać kierunek na cywilizowany świat USA i UE.

Nawet ludzie na wschodzie Ukrainy widzę, że tam gdzie nie ma wpływu Rosji jest lepiej. Bułgaria, Litwa, Łotwa w 89 roku były na poziomie Ukrainy.
m-53 / 95.49.179.* / 2014-09-06 10:02

jeśli ludzie, którzy wierzą w praworządność i demokrację ustępują dyktatowi bandytów, to zawsze jest jeszcze gorzej


100% racji.
Elektro Devil / 2014-09-06 10:17 / Tysiącznik na forum
dokładnie niech Putin pozwoli Ukraińcom głosować, czy chcą Cywilizowany Świat UE i USA, czy rosyjskie stepy, nędzę i biedę.

Najnowsze wpisy