Forum Polityka, aktualnościKraj

Koniec abonamentu RTV. Sejm uchwalił ustawę medialną

Koniec abonamentu RTV. Sejm uchwalił ustawę medialną

Wyświetlaj:
efk / 83.20.159.* / 2009-05-22 10:26
Za co płacić ten abonament. Na całym świecie prowadzenie stacji radiowych i telewizyjnych jest dochodowe. Jaki jest sens robić audycje, których nikt nie słucha czy nie ogląda? Za pozostałe można dostać pieniądze. Jeśli stacje bardzo chcą pieniądze to niech wynegocjują kwoty od tych którzy doprowadzają kable i pobierają opłaty za abonament. Ile razy płacić za to samo? Przecież to rozbój w biały dzień.
Jaga474 / 2009-05-21 23:57
Koniec abonamentu- Pierwszy sekretarz KC PZPO ,musi mieć jeszcze media publiczne ,tvn,Polsat,to za mało .Dlaczego ja mam płacić z mojej renty ,z moich podatków ,na tych bogatych ,którzy mają telewizory ,bo ja nie mam ,dostałam od syna komputer i to mi wystarcza.Ta partia to złodzieje i kłamcy.Dwór ArTuska -działa w całym kraju jak,u siebie w domu.
panmail / 195.205.200.* / 2009-05-22 06:11
o czym ty mowisz niedorozwoju!?!?! myslisz jarek, ze cie nie rozpoznamy. twoj rozum jest odpowiednikiem twojego (haha) wzrostu. wal lepiej rydza!
KRZYSZTOF7-demka / 83.5.185.* / 2009-05-21 23:23
Pamietajcie!!!
To jest POczatek czasow , przy ktorych lata PRL-u beda symbolem demokracji, wolnosci i rozwoju.
Tak rodzi sie cos o wiele gorszego niz faszyzm....
wróbelek / 83.11.43.* / 2010-03-19 18:11
no nareszcie skończy się sponsorowanie
Pilsener / 2009-05-21 23:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"rozszerzenie składu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z pięciu do siedmiu członków" - no pewnie, bo od czego jeden z największych rządów na świecie? Muszą być dodatkowe rady, komitety, politbiura - gorzej niż za komuny.

Najnowsze wpisy