Forum Forum finansoweKredyty

Konto oszczędnościowe dla studenta

Konto oszczędnościowe dla studenta

Blob / 2013-04-26 13:07
Jestem studentem pierwszego roku, dostaję kredyt studencki, oraz pieniądze od rodziców , chciałbym coś oszczędzić podczas tych lat studyjnych , czy możecie mi poradzić gdzie owtrorzyć konto oszczędnościowe dla studenta?
Wyświetlaj:
Rajski ptak / 2013-06-21 14:37
Ja mogę CI polecić konto Millenium. Moim zdaniem mają narawde fajną ofertę dla studentów!! To co Ci oferuja w tym banku to:


Mobilną bankowość , możesz wypłacać bez żadnych opłat pieiądze z bankomatół millenium, wewnętrzne przelwy przez internet i telefon, krajowe przelewy internetowe w złotych, realizacja zleceń stałych i płatności za rachunki - tylko 50 groszy,
bezpłatne definiowanie i modyfikowanie zleceń stałych oraz płatności za rachunki, bezpłatna usługa polecenie zapłaty.
jolka872 / 89.78.233.* / 2013-04-28 23:27
Ja tam mam konto w PKO BP dla młodych.
na pewno nie trzeba ponosić żadnych kosztów w PKO BP w związku z prowadzeniem konta bez dodatkowych warunków osoby do 26 roku życia powyżej. Powyżej też nie będą musiały jeżeli będą odnpotowywały wpływy na konto powyżej 1000 PLN.
Nie płaci się też bez wyjątków za wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nie mówię o dodatkowych bonusach np. takich jak możliwość wyboru wzoru karty.
Z pewnością warto pryjrzeć się tej ofercie.
Marry 90 / 2013-04-26 13:32
Bank który powinnien przypaść Ci do gustu to mBank, rzecz jasna na rynku jest mnóstwo banków które mają promocje dla studentów, wystarczy się rozejrzeć...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: