Forum Forum finansoweKonta

Konto student PKO

Konto student PKO

coopp / 83.5.12.* / 2010-09-07 14:21
Witam wczoraj założyłem konto student w pko przez pół roku za darmo. Zorientowałem się jednak, że w mbanku jest więcej bankomatów i za granicą można wybierać pieniądze za darmo(chyba proszę o info). Rodzice postanowili mi przelewać co miesiąc pieniądze i za zlecienie w PKO płacą 1,50 zł(za każde). Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje takie zlecenia do innych banków oraz ile kosztuje zrezygnowanie z konta student PKO i kiedy mogę zrezygnować (karta podobno przyjdzie za 2 tyg).
Dziękuję
Wyświetlaj:
UUskok / 195.187.79.* / 2010-09-14 15:59
zobacz tu:

http://dobra-lokata.blogspot.com
szklarek / 2010-09-07 19:47
Z m-bankiem i bezpłatnym wybieraniem- prawda, ale nie wiem czy dotyczy wszystkich kont, czy tylko wybranych opcji.
Natomiast rezygnacja i ceny w PKO.
Wszystko znajdziesz na www w
1. regulaminie konta/kont
2. taryfie opłat i prowizji
coop / 83.5.12.* / 2010-09-07 21:00
Mogłbym prosić o dokładne info bo ja tego nie kumam. Chciałbym po prostu iść do banku i to załatwić ale nie wiem czy mnie/rodzicom będzie sie to opłacać.
wiwan / 2010-09-08 13:09
1.Warunki wypowiedzenia umowy
Zamknięcie SUPERKONTA STUDENT następuje w wyniku:

* wypowiedzenia umowy rachunku przez posiadacza rachunku,
* wypowiedzenia umowy przez PKO BP.

Zamknięcie rachunku na wniosek posiadacza rachunku następuje na podstawie jego pisemnego oświadczenia (wypowiedzenia umowy rachunku) z zachowaniem 14-dniowego terminu wypowiedzenia.
Opłata- nie wiem jak w przypadku tej promocji 6 mc za darmo. Poza promocją byłoby to 20 zł + proporcjonalna opłata z 2,50 za prowadzenie przez okres krótszy niż miesiąc.
2. Cena za przelew dokonywany przez rodziców z , jak rozumiem ich konta w PKO BP, na konto w innym banku zależy od tego jaką opcję konta oni mają i jakim kanałem to robią. od 50 gr przez net,3 zł przez infolinię, do 5 zl osobiście.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: