Na skróty
Forum Forum finansoweKonta

Konto w BZ WBK-opinie...

Konto w BZ WBK-opinie...

skomentuj
moneyka / 2009-10-18 20:02
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?Z góry dziękuję?
Wyświetlaj:
WiolkaTK / 109.207.111.* / 2015-05-04 19:49
(Tychy) Już w życiu nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem!!!! Tak jak większość z was tutaj pisze - też mam taką sytuację, że mnie oszukali i zdzierają nie wiadomo za co!Oprócz tego, że nikt w żaden sposób nie poinformował mnie, że status mojego konta się zmienia(z
Maciek727 / 46.195.188.* / 2015-04-18 21:11
Jestem klientem tego banku od 16-tu lat i jak na początku byłem bardzo zadowolony tak teraz uważam że BZ WBK otwiera ranking najgorszych banków. Przez zupełny przypadek około sześć miesięcy temu zobaczyłem , że bank zaczął mi pobierać różne dodatkowe opłaty (karta bankomatowa, prowadzenie konta i jakieś ubezpieczenie) uzbierało się tego wszystkiego około 20 złotych miesięcznie. Gdy zadzwoniłem na infolinie z pytaniem co jest grane skoro do tej pory nie było takich kosztów pani odpowiedziała mi, że zmieniły się regulaminy i dostałem taką informację droga elektroniczną (nie mailem lecz po zalogowaniu się do BZWBK24). Zrobione po cichu, ale pomyślałem no cóż trzeba było sprawdzać wiadomości. Poszedłem bo oddziału by zrezygnować z konta (grudzień 2014) a tam zaoferowano mi zupełnie darmowe konto „Godne Polecenia” wraz z darmową kartą. Zgodziłem się bo mieszkając zagranicą potrzebowałem tego konta jedynie do przelewów gotówki z zagranicznego konta na bieżące wydatki w Polsce. Jakie było moje zdziwienie, jak po raptem dwóch miesiącach znów zaczęli mnie obciążać za kartę ale tym razem już nie 5 zł jak poprzednio, a 7 zł… Czara goryczy się przelała i postanowiłem zrezygnować z usług tych oszustów. Zgłosiłem reklamację, że nie zgadzam się na nowy regulamin i stawki za usługi i zażądałem zwrotu pobranych opłat wraz z ustawowymi odsetkami. Na szczęście kilka dni temu zwrócili pieniądze bo musieli. Pozostało mi jeszcze kilka rat kredytu u nich a później już nie chcę o nich słyszeć! Na marginesie kursy walut maja najgorsze z możliwych a dodatkowo przy wymianie pobierają prowizję. Reasumując moje „wylewności” to odradzam wszystkim jakiekolwiek interesy z tymi naciągaczami!
wally993 / 151.16.1.* / 2015-04-15 13:08
Teraz wszystkie banki wprowadzaja olaty, coraz ciezej znalezc konto w 100% darmowe
jedno z tanszych kont to nowe konto osobsite w SMART Banku.

Sprawdz na stronie:
www.darmowe-konto.com.pl/
Krzys6106 / 87.105.250.* / 2015-04-10 20:28
Jestem klientem drugi raz BZWBK.
Źle zrobiłem bo do tej samej wody dwa razy się nie wchodzi.
Pierwszym razem było tak samo, czyli wszystko było za darmo, następnie wprowadzali cichuteńko , bez pisemnego powiadomienia, kolejno opłaty za wydanie karty, za korzystanie z karty za konto wreszcie ich pazerność sięgnęła zenitu - pobierali za prowadzenie konta dwa razy w miesiącu bo opłata była tak duża.
Jak stracili klientów zaczęli zachowywać się normalnie. Czyli AVOKADO, KONTO GODNE POLECENIA i oczywiście budowa wizerunku w mediach - stale lecące reklamy. Nakłonili kolejnych naiwnych do założenia rachunków i ponownie przystąpili do oszukańczych praktyk- czyli znowu po cichu bez wysyłania pisemnych informacji wprowadzili opłatę za kartę. Zachowanie iście szczeniackie i gówniarskie. Miarą tych zachowań nie jest wiek , ale sposób zachowania i stosowane metody. Tu widać mamy doczynienia ze szczeniactwem 50 i 60 latków z Zarządu BZWBK. Mali żałośni ludzie chowający się za panienkami z infolinii.
OSTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM
Ponadto stale kolejki.
stas / 188.29.30.* / 2015-03-12 08:34
wbk złodzieje jak w tym państwie większość firm podobnych tylko złapać klienta a potem zmiany regulaminów itp zawsze coś zapłacisz .
ja720 / 79.139.112.* / 2015-03-19 13:20
ja musiałem zapłacić 14 zl za likwidację konta w tym banku chociaż przez 10 lat z niego nie korzystałem i z nimi nie podpisywałem umowy na prowadzenie konta
Kama660 / 91.192.89.* / 2015-03-12 19:06
Święte słowa, podzielam.
ulicafinansowa_pl / 2015-02-28 18:21 / portfel
Do niedawna konto godne polecenia w banku BZ WBK było jednym z najlepszych kont na rynku ponieważ było darmowe, a oprócz tego oferowało swoim klientom ciekawe promocje. Od lutego bank wprowadził stałą opłatę za korzystanie z karty co czyni konto dużo mniej atrakcyjnym.
on31 / 82.0.200.* / 2015-02-21 22:50
Bankowosc internetowa w WBK to porazka.
A dla mnie mieszkajacego za granica to jedyny
kontakt ze swiatem.
Dlatego mysle o zamknieciu konta.
stas / 188.29.30.* / 2015-03-12 08:37
popieram i ja w maju jak będę w Polsce też to zrobię
alek389 / 83.7.172.* / 2015-01-26 20:45
To może być ostatnie widzenie z Twoimi środkami finansowymi . uważaj .
antywubka / 83.9.47.* / 2015-01-14 16:56
W prowidencie byłoby taniej tojest LICHWA w pełnym słowa tego znaceniu LUDZIE REZYGNUJCIE Znich I TO JAK NAJPRĘDZEJ bo to bandytyzm i rozbój w biały dzień .
karolina1992 / 178.43.213.* / 2015-01-11 18:22
Ja mam 2 konta w bzwbk, jedno zupelnie za darmo konto godne polecenia i faktycznie jest za 0, tyle ze karta do konta od lutego'15 bedzie kosztowa 7 zl ale za to ze wszystkich bankomatow za darmo mozna pieniadze wybierac. Mam tez konto 123 i tam wymagane sa 2tys wplywow na msc ale oplacam rachunki z tego konta za prad, gaz i telefon i bank 1,2,3% od kwoty tych rachunkow rzeczywiscie mi zwraca. Wiec jeszcze na tym zarabiam. Obslug mila, jak cos sie dzieje to stara sie rozwiazac problem. Ja jestem zadowolona, innym tez polecam:)
Giri / 62.21.57.* / 2015-01-02 18:52
nie polecam, najwieszke problemy mialem gdy przebywalem zagranica w sytuacjach kryzysowych. Mimo iz mialem pelnomocnika to nie moglem:
- zmienic numeru telefonu na ktory przychodzi potwierdzenie SMS, gdy zaginela mi karta SIM

- nowo zalozone lokaty nie byly widoczne dla pelnomocnika gdy sprawdzal w banku

Konto dobre jak sie jest ponizej 30 lat ale potem same problemy i zdzierstwo.
JACEK56 / 178.42.104.* / 2014-12-31 22:34
Miałem rachunek ok. 10l w tym ,,ala Lombardzie" BZWBK zażądało ode mnie 120zł za każdy rok historji rachunku to szczyt złodziejstwa, przecież płaciłem za prowadzenie rachunku ! ! !UWAŻAJCIE JAK WAM ZAGINIE JAKAŚ WPŁATA Z POPRZEDNICH LAT I TRZEBA BĘDZIE PRZEJRZEĆ KILKA LAT OPERACJI TO JUŻ PO WAS ! ! !
heh / 95.108.73.* / 2014-12-22 19:05
mam karte kredytowa silver dopoki byla ubezpieczona wszystko bylo ok splacalem tylko odsetki odkad odmowilem im ubezpieczenia karty wydzwaniaja i sepia o splate karty masakra jakas
odradzam zdecydowanie wbk
gregorO. / 83.25.109.* / 2014-09-10 10:22
BZWBK mega porażka, obedrą cie ze skóry i wyliżą kości.

Mam tam konto, na każdym kroku opłatka za opłatką. Kłamią jak idzie

nie pracuje u konkurencji. Mam dosyć tego banku.

drogi na maxa! przelew euro do niemiec 30-40zł (tłumaczą, że koszty banków pośredniczących, a już prawie wszystkie zagraniczne banki SEPA nie biorą opłat za otrzymane pieniądze, a wbk nadal kasuje za nieprawdę). Zobacz cennik innych banków.
mrc123 / 195.34.81.* / 2014-09-03 22:25
Nie polecam,żadnej warszawskiej placówki jak i infolinni, a dlaczego opiszę w osobnym artykule.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: