Forum Forum finansoweKonta

Konto w BZ WBK-opinie...

Konto w BZ WBK-opinie...

moneyka / 2009-10-18 20:02
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?Z góry dziękuję?
Wyświetlaj:
Zniesmaczona / 46.182.97.* / 2013-01-28 21:26
Nie polecam w żadnym wypadku tego banku! Po 7 latach wywijają mi numer: bankomat nie wypłacił 100zł. Złożyłam reklamację, ale rozpatrzyli ją negatywnie!
Zniesmaczona / 46.182.97.* / 2013-01-28 21:26
Nie polecam w żadnym wypadku tego banku! Po 7 latach wywijają mi numer: bankomat nie wypłacił 100zł. Złożyłam reklamację, ale rozpatrzyli ją negatywnie!
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2013-01-28 14:12 / Bywalec forum
Witam ,


Zapraszam do porównywarki kont osobistych na platformie MarketMoney.pl:

http://marketmoney.pl/konta-osobiste/?reff=7_468

Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
john90 / 89.69.133.* / 2013-01-22 07:27
Witam Państwa.
Chciałem ostrzec wszystkich potencjalnych klientów tego banku.
Zamknąłem konto u nich , a po 2 miesiącach okazało się że w zasadzie to była tylko iluzja i rósł mi dług w postaci opłat za konto.
Moja żona ze względu na wzięty kredyt mieszkaniowy w innym banku musiała tam założyć konto i wynagrodzenie przekierować do nowego banku - a w BZWBK zamknęła rachunek. Jakież zdziwienie ją ogarnęło w grudniu że nie otrzymała pieniędzy z firmy ,omyłkowo wysłanych na poprzedni rachunek czyli do BZWBK. Poszła wyjaśnić z pismem o zamknięciu rachunku w sierpniu i .................Oj...... pan wielce się nie zdziwił że zaistniała taka sytuacja.

Ludzie śmiem twierdzić że jest to polityka tego banku i mamy zamiar z żona nagłośnić to w mediach.
Jak komuś nudno i mało kłopotów w życiu niech sobie założy konto w BZWBK.
b.d. / 31.11.252.* / 2013-06-03 15:57
To prawda,mialam ten sam przypadek,odwolalam sie i nie uznali mojej reklamacji...Dla mnie są to złodzieje
enn77 / 46.112.138.* / 2013-04-16 09:53
Ja rownież zrezygnowalam a dodatkowej karty debetowej. Dokumenty jednak nie zostały wprowadzone w ich system i przez kolejne dlugie miesiące pobierali opłate za kartę i jej ubezpieczenie. Reklamacja została uwzględniona ale musialam się osobiscie do banku wybrac. Niedopatrzenie?
Marcel72 / 95.49.117.* / 2013-01-18 22:29
zapomnij o obietnicach, folderach, reklamach. Nie doczekasz się tego, to wszystko fikcja.NIE POLECAM
Marek 1234 / 95.49.117.* / 2013-01-18 22:27
Przestrzegam przed tym bankiem, niby z renomą, ale zdziwisz się za co przyjdzie Ci zapłacić. Mi za roczna historię swojego rachunku kazali zapłaci 120 PLN (12 miesięcy x 10 PLN za miesiąc) CHORY BANK
anomi10 / 164.126.208.* / 2013-04-07 20:54
Zapraszam do immych Banków, tam za historie płacisz jeszcze więcej. A od czego jest bankowość elektroniczna tam historia gotowa do wydruku za 0zł.
ses / 79.185.27.* / 2013-01-17 22:43
Odradzam, zdecydowanie, jestem klientem: ten bank dla stałych klientów którzy, związani są z bankiem od paru ładnych lat jest bezlitosny takie opłaty jakie nalicza są nie do pomyślenia - chcesz się przekonać żałóż rachunek, a może to tylko stali klienci mają takie duże stawki???
anonim gal / 83.3.172.* / 2013-01-09 10:18
Odradzam ten bank do zaciągnięcia kredytu - sprzedałam mieszkanie i kupujący brał kredyt w WBK na zakup mieszkania a kwota kredytu miała zostać przelana na konto sprzedającego. Przelali pieniądze 3 dni po terminie z umowy kredytowej tylko dlatego, ze w akcie notarialnym zapłatę wpisaliśmy 2 dni później dla bezpieczeństwa kupującego. Zbywali nas przez ostatni tydzień, ze pieniążki już poszły a wcale tak nie było. Bawią się klientem. zbywają i mają za nic.
Jakość / 83.5.172.* / 2012-11-26 19:00
Ja na szczęście z BZWBK miałem tylko kartę prepaid do zakupów w internecie, PORAŻKA. Co chwile jakieś błędy, na początku w ogóle nie działała, na pytanie wysłane do biura obsługi klienta nie dostałem odpowiedzi od pól roku, do tego ostatnio nie mozna doladowania tej karty przez bluecash!! Więc na doladowania czekasz kilka dni. Wykup środków to bagatela 15 zł. NIGDY WIECEJ nic z tego banku. Teraz mam kartę prepaid w ing i działa jak marzenie.
wojtek.b / 46.113.19.* / 2012-11-20 15:12
Ano witam na forum.Zwabiony reklamą założyłem konto 50 plus mieli dać kijki nordic walking niby nic takiego ale nawet z tego nie wywiązali się.Poza tym łoją te opłaty zdrowo i równo a ja opuszczam ten bank i NIE POLECAM. jaki bank wybrać???
klient bzwbk jeszcze tylko przez jakiś czas / 86.46.93.* / 2012-10-16 17:08
Odradzam BZ WBK, jak mają klienta to mają go za jelenia, lepiej dać zarobić innym bankom, tym szanującym klienta.Po co bank ignorujący swoich klientów ma obracać twoimi pieniędzmi ? Współczuję niektórym pracownikom banku pamiętając że ryba psuje się od głowy.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE / 109.243.52.* / 2012-10-11 18:30
mistrzostwo świata w dręczeniu klientów, zrezygnowałem z tego banku ale... zamkniecie rachunku to dopiero Kosztowna sprawa - koszmar
zdenerwowany / 212.49.39.* / 2012-11-19 10:54
dokładnie sam poczułem to na własnej skórze ten Bank trzeba omijać szerokim łukiem!
G.Z / 31.174.120.* / 2012-10-12 10:17
zgadzam się w 100%
właśnie zamykam u nich konto i dostęp do bankowości elektronicznej zablokowali 3 dni przed terminem zamknięcia konta!!!!!
Nie mogę przelać środków ani zrobić wydruków z konta!!!!Muszę pofatygować się osobiście do banku, żeby odebrać swoje pieniądze!!!
Mogłabym zrobić przelew ale jak???
blebla / 213.77.56.* / 2012-10-06 14:10
Odradzam wszystkim zakładania konta w banku WBK BZK. Namówili mnie ostatniej zimy mówią że prowadzenie konta jest bezpłatne pod warunkiem jednej płatności kartą miesięcznie. Jeśli taka operacja nie zostanie dokonana to mi odliczą 3 zł. Ostatnio bez poinformowania okazało się że 5 zł odliczają. Po ostatniej konsultacji w tym banku, pani pracowniczka zapewniała że to jest jedyna opłata. Następnym dniu dzień zjadło mi z konta 20 zł. Na infolinii nie wiedzieli o co chodzi. dopiero przy następnej wizycie okazało się że po ukończeniu 26 roku życia jest opłata 7 zł miesięcznie za prowadzenie konta, że weszły nowe przepisy we wszystkich bankach. Szczerze nie polecam. Pamiętam jeszcze jedną historię gdzie na wiosnę tego roku, po akademikach chodzili naganiacze żeby założyć konta banko w tych wszystkich bankach prywatnych. Teraz łatwo skojarzyć że banki wiedziały że przepisy się zmienią w opłatach za prowadzenie konta i zarobią na nowych klientach. Teraz konto mam w PKO b.p. bo to polski bank a nie "kulczykowy" czy inny nie wiadomo jakiego pochodzenia.
ksajdasnda / 5.184.236.* / 2012-12-17 16:29
Zgadzam się z przedmówcą!!!! ten bank to jedna wielka bujda, oszust oszusta pogania. Nakłaniają szczególnie młodych ludzi, np. chodząc po akademikach albo rozstawiając namioty na juwenaliach studenckich, zakladają karty ludziom zapewniając ze konto jest zupełnie bezplatne, potem pobierają po 5 zł miesięcznie tlumacząc, że im się niby przepisy zmieniły! Ja również popełniłam ten wielki błąd i założylam kiedyś konto, niby BEZPŁATNE, STUDENCKIE potem szczerze o nim zapomniałam, a po 12 miesiącach każą mi zapłacić 60 zł,(zaznaczam ze nawet razu nie użyłam karty). Składałam reklamacje - nie uznali (na szczęście powiedzieli, że opłata już nie narośnie), każdy z pracowników mówi co innego, każdy ma inne wytłumaczenie, a po minach widać ze dobrze wiedza o co chodzi.. biednych studentów k**** naciągają. Naciągacze!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się nabrać, na żadne "luźne, dodatkowe" środki pieniężne do wykorzystania, na wciskane bajki o bezpłatnej karcie itp itd.
G.Z. / 31.174.120.* / 2012-10-12 10:20
ja też odradzam.
bo teraz z tabeli opłat i prowizji jest opłata za kartę 5 zł
GOŚĆ624 / 78.88.89.* / 2012-09-15 10:11
Nie polecam konta w tym je**** banku. Nawet za sprawdzenie stanu konta pobierana jest opłata. Pozniej moje zdziwienie,ze nie moge wypłacić kwoty jaką posiadam. Stanowczo nie polecam tych oszustów, którzy chcą się nachapać wszystkim!!
aviona / 77.45.20.* / 2012-09-04 14:03
STANOWCZO NIE POLECAM BANKU, OSZUKUJĄ I TYLKO WYŁUDZAJĄ PIENIĄDZE. OBIECUJĄ KONTO ZA DARMO A POZNIEJ OKAZUJE SIE, ZE TRZEBA BŁACIC I ZABIERAJĄ PIENIĄDZE Z KONTA.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: