Forum Forum finansoweKredyty

Kradyt hipoteczny na dokończenie budowy domu.

Kradyt hipoteczny na dokończenie budowy domu.

evien / 57.67.177.* / 2008-08-11 11:36
Witam!
Jestem na etapie budowy domu, stan surowy. Na więcej kasy mi nie wystarczy, więc trzeba wsiąść kredyt.
Tylko gdzie?w jakim banku? Planuje wsiąść między 200tys a 250tys. tyle tylko że właśnie urodził mi się dzieciak i na 250tys może mi braknąć zdolności. Mój wkład przewiduje w tym momencie na jakieś 150 tys.
Doradźcie coś!!
Ostatnio pochodziłem po paru bankach i powiem że najlepsza oferta jak dla mnie przypadła mi w Milenium. Spodbało mi się przede wszystkim możliwość spłaty kredytu we frankach, fakt że ubezpieczenia są dość drogie ale biorąc ubez gdziekolwiek indziej już się to ładnie kreuje. Wybieram się jeszcze do mbanku i zobaczymy .
Poza tym pytanie do expertów: jak wg Was wygląda sytuacja kredytowania inwestycji i jakie są prognozy? Chodzi mi głównie o to czy opłaca się brać kredyt teraz czy może jeszcze zaczekać?Jak będzie po nowym roku? Może warto by już wsiąść? Co sądzicie o dolarze?-rata jeszcze niższa od chf??
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
maciek-maciek / 77.114.13.* / 2008-08-26 15:34
Też staram się o taki kredyt i też mam dom w stanie surowym, zamkniętym. Zwróciłbym Ci uwagę na inną sprawę: Dom w takim stanie niszczeje. Zabezpieczenie go na zimę wymaga wydatkowania paru tysięcy złotych, które pójdą na śmietnik na wiosnę. Wysadzi rury, albo coś w tym stylu. Wilgoć w ścianach. Poza tym ekipa budowlańców się rozpierzchnie a nowa nie będzie brała roboty po kimś. Krótko mówiąc: bierz kasę i wykończ dom. Jak już będziesz miałaśrodki myśl o przewalutowaniu, szybszej spłacie i innych tego typu sprawach. Pzdr.
Pomka / 78.30.72.* / 2008-08-11 18:37
Strasznie dużo masz pytań, jak na jeden mail:) Polecam skorzystanie z profesjonalnego doradztwa finansowego i to wcale nie z firm największych, odpowiedzą Ci na zadane pytania i rozwieją wątpliwości.
Ogólnie powiem, że bardzo dobrze jest wziąć teraz kredyt, bo jest wiele promocji w bankach i kurs złotego mocno stoi.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: